Inwestycja Cieszyńska Kraków od Palladio Cieszyńska - opinie na forum (Krowodrza)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Miki_
Posty: 11
Rejestracja: 11 lut 2021, 21:47

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków - Tk-Bud deweloper - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: Miki_ » 14 cze 2021, 19:55

Czy ktoś planuje kupić mieszkanie w tej inwestycji po 17 tys./m2?

Jesteśmy na górce cenowej, niedługo podwyżka stóp procentowych, wtedy ceny zawrócą.


codeidea
Posty: 21
Rejestracja: 16 gru 2019, 11:34

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków - Tk-Bud deweloper - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: codeidea » 14 cze 2021, 19:59

No to już widać pierwsze oznaki budowania się szczytów na rynku, wystaczy drobny impuls w postaci podwyżki stóp o 1pp, żeby wszystko zawróciło gwałtownie.

To jest dobra lokalizacja, ale bez przesady, deweloper nie jest wysokich lotów, patrząc po negatywnych komentarzach na jego temat. Za 17k/m to można mieć Angel Wawel wykończone mieszkanie, ciekawe czy sprzedadzą chociaż 20% mieszkań, czy będzie stało tak jak stoi Fabryczna City od Interbudu.

jakoob
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2021, 13:52

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków - Tk-Bud deweloper - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: jakoob » 15 cze 2021, 11:00

Układy średnich mieszkań też nie są jakieś genialne. Zdarzają się skosy. Cena mocno uzależniona od lokalizacji. Za 14-15k jeszcze bym się zastanawiał ale 17k mnie dobiło :lol:


takanator
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2021, 22:46

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków - Tk-Bud deweloper - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: takanator » 15 cze 2021, 11:35

Celowo właśnie wrzuciłem na forum inwestycje Noble Residence https://budujesie.pl/viewtopic.php?t=12038. Jest to trochę inna strona starego miasta, ale znacznie bliżej, ale ceny też zaczynają się podobnie a standard premium. Wrzucam tylko dla porównaniu, bo wydaje mi się, że ktoś tu przesadził z ceną.

mila_a
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2021, 12:35

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków - Tk-Bud deweloper - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: mila_a » 16 lip 2021, 10:14

Gdzie mogę znaleźć informacje na temat tej inwestycji, chodzi o cieszyńską ? Jest jakaś strona? Jestem zainteresowania mieszkaniem 3-4 pokojowym, koniecznie z balkonem i garażem podziemnym.
Czy w tym rejonie znacie jakieś inne inwestycje ?
Z góry dziękuję za informacje.

pudel
Posty: 111
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków - Tk-Bud deweloper - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: pudel » 16 lip 2021, 11:52

mila_a pisze:Gdzie mogę znaleźć informacje na temat tej inwestycji, chodzi o cieszyńską ? Jest jakaś strona? Jestem zainteresowania mieszkaniem 3-4 pokojowym, koniecznie z balkonem i garażem podziemnym.
Czy w tym rejonie znacie jakieś inne inwestycje ?
Z góry dziękuję za informacje.

Apartamenty Cynamonowe na Antoniego Augustynka-Wichury, dość blisko Cieszyńskiej.
apartamentycynamonowe.pl

mila_a
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2021, 12:35

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków - Tk-Bud deweloper - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: mila_a » 19 lip 2021, 10:36

Sprawdziłam. I na Cieszyńskiej i Cynamonowe maja platformy parkingowe. Odpada

Bartłomiej D
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2021, 11:11

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków - Tk-Bud deweloper - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: Bartłomiej D » 02 sie 2021, 11:22

Dzień dobry,

Mieszkamy od dwóch lat z żoną w inwestycji Słomnicka 4, poprzednia inwestycja tego developera, na wizualizacjach jej nie widać ale jest zaraz obok :) wtedy jak kupowaliśmy nasze mieszkanie to kosztowało ono 10tyś za metr i to była cena ok. Jeśli szukają Państwo mieszkania do życia na długo to odradzam. Cieszyńska Kraków to podejrzewam jak u nas bloki głównie na krótki najem o czym świadczy mała liczba miejsc parkingowych, bodajże 175 na 230 mieszkań :shock: oraz jak pewnie u nas mała liczba komórek lokatorskich. Teren biologicznie czynny w naszej inwestycji to głównie dzika zieleń przy dojściu do budynku oraz geokrata z której wykonana jest droga pożarowa. My kupiliśmy to na inwestycję z myślą o przeprowadzce do czegoś innego w przyszłości, połowa mieszkań to lokale wykupione przez firmy lub zagranicznych klientów na Booking lub Airbnb. Podejrzewam że na Cieszyńskiej będzie tak samo.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 02 sie 2021, 14:14 przez Bartłomiej D, łącznie zmieniany 2 razy.


Bartłomiej D
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2021, 11:11

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków - Tk-Bud deweloper - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: Bartłomiej D » 02 sie 2021, 11:54

Miki_ pisze:Czy ktoś planuje kupić mieszkanie w tej inwestycji po 17 tys./m2?

Jesteśmy na górce cenowej, niedługo podwyżka stóp procentowych, wtedy ceny zawrócą.


Bardzo możliwe, aczkolwiek co jakiś czas Unia europejska śrubuje warunki jakim powinny odpowiadać budynki jesli chodzi o ocieplenie, ceny prądu też będą rosnąć, wygląda to ogólnie nieciekawie :)

yyeeoo
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:56

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków - Tk-Bud deweloper - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: yyeeoo » 03 sie 2021, 21:03

Do mieszkania odpada bo 50% będziesz miał Airbnb jak kolega powyżej napisał w inwestycji obok.
Co do inwestycji - 17k za stan deweloperski :lol:



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Turbi i 51 gości