Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje
Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje
To jak to w końcu wygląda, można stołówkę przebudować i rozbudować na apartamentowiec czy nie? W jednym miejscu widzę informację, że działania Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków powstrzymały tą inwestycję, a w drugim, że jednak można budować i działania Konserwatora nie stanowią tu ostatecznej instancji. To jak to w końcu wygląda?
Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje
pewnie kosztuje taki wyrok ... cennik wwski
gazetakrakowska.pl/krakow-mieszkancy-os-teatralnego-od-switu-bronia-osiedla-przed-deweloperem-nie-wiadomo-kiedy-pojawi-sie-ekipa-budowlana/ar/c1-18226863
gazetakrakowska.pl/krakow-mieszkancy-os-teatralnego-od-switu-bronia-osiedla-przed-deweloperem-nie-wiadomo-kiedy-pojawi-sie-ekipa-budowlana/ar/c1-18226863
Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje
radiokrakow.pl/aktualnosci/krakow/dobre-wiesci-dla-mieszkancow-zle-dla-inwestora-wraca-sprawa-apartmentowca-na-osiedlu-teatralnym
Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje
gazetakrakowska.pl/oprotestowana-inwestycja-dewelopera-w-nowej-hucie-final-przebudowy-dawnej-stolowki-na-osiedlu-teatralnym-opinie-mieszkancow-podzielone/gh/c9p2-28594171
Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje
Mar G pisze:gazetakrakowska.pl/oprotestowana-inwestycja-dewelopera-w-nowej-hucie-final-przebudowy-dawnej-stolowki-na-osiedlu-teatralnym-opinie-mieszkancow-podzielone/gh/c9p2-28594171
Tyle było protestów, a tu proszę, przebudowana na blok stołówka w Nowej Hucie już stoi. Jak dla mnie, to nawet nie najgorzej to wyszło. Ale jakoś wszystko przykryły protesty, które i tak nie przeszkodziły w dokończeniu tej budowy.
Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje
oleo pisze:Mar G pisze:gazetakrakowska.pl/oprotestowana-inwestycja-dewelopera-w-nowej-hucie-final-przebudowy-dawnej-stolowki-na-osiedlu-teatralnym-opinie-mieszkancow-podzielone/gh/c9p2-28594171
Tyle było protestów, a tu proszę, przebudowana na blok stołówka w Nowej Hucie już stoi. Jak dla mnie, to nawet nie najgorzej to wyszło. Ale jakoś wszystko przykryły protesty, które i tak nie przeszkodziły w dokończeniu tej budowy.
Po krakowsku. Prezydent unieważnił PnB a budynek powstał. I dostanie pewnie zgodę na użytkowanie .
Na Centralnej też mieli burzyć blok na garażu - a ma się dobrze .
Podobnie z apartamentowcami na 1000 mieszkań bez garaży.
Gdzie jest lepiej developerom niż w Krakowie . Tylko walizki muszą być odpowiednio pojemne
Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje
Mar G pisze:oleo pisze:Mar G pisze:gazetakrakowska.pl/oprotestowana-inwestycja-dewelopera-w-nowej-hucie-final-przebudowy-dawnej-stolowki-na-osiedlu-teatralnym-opinie-mieszkancow-podzielone/gh/c9p2-28594171
Tyle było protestów, a tu proszę, przebudowana na blok stołówka w Nowej Hucie już stoi. Jak dla mnie, to nawet nie najgorzej to wyszło. Ale jakoś wszystko przykryły protesty, które i tak nie przeszkodziły w dokończeniu tej budowy.
Po krakowsku. Prezydent unieważnił PnB a budynek powstał. I dostanie pewnie zgodę na użytkowanie .
Na Centralnej też mieli burzyć blok na garażu - a ma się dobrze .
Podobnie z apartamentowcami na 1000 mieszkań bez garaży.
Gdzie jest lepiej developerom niż w Krakowie . Tylko walizki muszą być odpowiednio pojemne
kolejny kwiatek - nowa władza wydała zgodę. 15 lat kolejni się starali bez skutku. a temu się udało dotrzeć
lovekrakow.pl/tysiac-osob-przeciwko-budowie-apartamentowca-teraz-ruch-wojewody
Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje
Jest zgoda na użytkowanie i ruszyła nawet sprzedaż mieszkań. Moim zdaniem budynek zaskakująco dobrze się wpasował w starą zabudowę.
Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje
Kodik pisze:Jest zgoda na użytkowanie i ruszyła nawet sprzedaż mieszkań. Moim zdaniem budynek zaskakująco dobrze się wpasował w starą zabudowę.
Faktycznie wyszło całkiem dobrze. Nawet wysokość nie przeszkadza, a do tego były największe zarzuty.
Druga strona medalu, to mieszkania. Totalnie beznadziejny układ gdzie jest całkiem sensowne 65m2, a dostaje się jedną oddzielną sypialnie. Co gorsze, układ mieszkania nie pozwala za bardzo dołożyć ściany przez umiejscowienie okien. A z ceną miejsca postojowego to odlecieli troszkę. 120tys. to chyba nawet Kulczyk sobie nie życzy w swoich apartamentach...
Osiedle Teatralne 19 Kraków / Nowa Huta - deweloper Frax Bud (stara stołówka) - opinie na forum
Wrzucałem zdjęcia stołówki z 2022 roku, więc teraz czas na to, jak wygląda ten stary budynek w Nowej Hucie.

Również moim zdaniem, wyszło to dobrze całkiem, choć bardzo urósł ten budynek, być może za bardzo.

Znalazło się miejsce nawet na jakiś ornament na elewacji, co jest dosyć rzadkie ostatnio, a tu nieźle wygląda.

Również moim zdaniem, wyszło to dobrze całkiem, choć bardzo urósł ten budynek, być może za bardzo.

Znalazło się miejsce nawet na jakiś ornament na elewacji, co jest dosyć rzadkie ostatnio, a tu nieźle wygląda.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2026, 13:57 przez oleo, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 59 gości