Osiedle przy Wielickiej Kraków / Dom Development - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
tonyxxl
Posty: 457
Rejestracja: 26 wrz 2018, 21:02

Re: Osiedle przy Wielickiej Kraków / Dom Development - opinie na forum

Postautor: tonyxxl » 23 kwie 2026, 20:37

Kinga87 pisze:Faktycznie mają rabaty, ale te układy wyglądają dziwnie...mam też wątpliwości co do tej lokalizacji. :|

I to jak konkret :)


luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Osiedle przy Wielickiej Kraków / Dom Development - opinie na forum

Postautor: luc » 26 kwie 2026, 22:07

Widziałem, że ruszyli już ze sprzedażą II etapu Osiedla przy Wielickiej w Krakowie. To chyba będzie ten drugi blok od ulicy Wielickiej, czyli jest szansa, że będzie tam odrobinę ciszej. Ale jednak ten plan pokazuje skalę tej ulicy - dwie jezdnie po 4 pasy ruchu. Łudzenie się tu, że nie będzie od tego głośno, to naiwność. I jest jeszcze ulica wzdłuż osiedla. ale przynajmniej zakończyli ją pętelką.

Obrazek
Wizualizacja: Dom Development

Do tego ceny, chyba najczęściej widzę tam ceny na poziomie 16 000 - 17 000 zł za metr kwadratowy. A może jednak to, że to przy takiej ulicy, to nie ma aż takiego znaczenia?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości