Kinga87 pisze:Faktycznie mają rabaty, ale te układy wyglądają dziwnie...mam też wątpliwości co do tej lokalizacji.
I to jak konkret
Kinga87 pisze:Faktycznie mają rabaty, ale te układy wyglądają dziwnie...mam też wątpliwości co do tej lokalizacji.

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości