Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
teamfm
Posty: 21
Rejestracja: 07 wrz 2021, 15:22

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: teamfm » 06 kwie 2022, 11:39

z ostatniego piętra jak się pogimnastykujesz to może coś zobaczysz : D


fisman
Posty: 24
Rejestracja: 12 cze 2021, 13:40

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: fisman » 06 kwie 2022, 19:16

neo pisze:Myślicie, że będą tam mieszkania, z których będzie widać Wisłę?

Jak wyburzysz planissimo to jak najbardziej : )

Master
Posty: 751
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: Master » 10 lip 2022, 11:35

Spory plac budowy tam mają, ale prace chyba idą nieźle.

Obrazek

Ciekawe, jak w ostatnich tygodniach sprzedają się tam mieszkania, czy tu może więcej klienta gotówkowego było, choć nie wiem czy na pewno.

Obrazek

Osiedle na pewno będzie charakterystyczne, pewnie bardziej rozpoznawalne, niż Wiślane Tarasy w Krakowie, etap pierwszy.

Obrazek

A czy ładne, ciekawi mnie, jak to się obroni z perspektywy czasu.


Master
Posty: 751
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: Master » 10 lip 2022, 11:37

I jeszcze jedno zdjęcie, znalazłem, szedłem akurat z plaży nad Wisłą pod Pianissimo, to jest całkiem blisko, dodatkowo chyba ma tam nowy park na Grzegórzkach też powstać.

Obrazek

Ciekawe, czy jakąś przestrzeń publiczną na poziomie zaplanowano na nowym osiedlu, czy tylko bloki jak najgęściej.

pudel
Posty: 111
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: pudel » 11 lip 2022, 2:45

Ciekawe, czy jakąś przestrzeń publiczną na poziomie zaplanowano na nowym osiedlu, czy tylko bloki jak najgęściej.

W obecnie budowanym etapie, na liście mieszkań widnieje aż 13 sztuk na parterze, więc...:(

fisman
Posty: 24
Rejestracja: 12 cze 2021, 13:40

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: fisman » 11 lip 2022, 8:05

Z tego co dowiedziałem się w biurze, nie będzie lokali usługowych w nowym budynku.

Jeżeli chodzi o sprzedaż to poszło ok. 40% mieszkań z 200, które były dostępne na początku sprzedaży (początek marca). Niezły wynik, ale widać wyhamowanie sprzedaży w ostatnim czasie co jest zrozumiałe ze względu na obecną sytuację z kredytami itd.

Master
Posty: 751
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: Master » 26 paź 2022, 11:22

Sprzedaż może i wyhamowała, ale budowa kolejnego etapu Wiślanych Tarasów raczej nie, jak widać na zdjęciach.

Obrazek

To już chyba gotowe, miałem wrażenie, że ruszyły też jakieś prace przy wykańczaniu mieszkań.

Obrazek

Swoją droga, to ciekawi mnie, jakiej jakości Inter-Bud oddaje te mieszkania, czy przy odbiorach jest mało usterek, a jeżeli są, to czy szybko się je naprawia. Ktoś podzieli się wiedzą w tym temacie?

Master
Posty: 751
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: Master » 26 paź 2022, 11:24

I tu jeszcze ten etap, który jeszcze nie tak dawno ledwo wystawał ponad poziom gruntu:

Obrazek

Z tego chyba byłaby szansa na zobaczenie Wisły z górnego piętra. Ale do tego jest też po sąsiedzku park, czy przynajmniej ma być, więc to spory plus. Blisko też na plażę nad Wisłę.


Master
Posty: 751
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: Master » 28 lut 2023, 13:12

Wybrałem się w okolicę ostatnio znów i znów kilka zdjęć z tego, jak idzie budowa tego osiedla.

Obrazek

To wygląda całkiem oryginalnie, ciekawe jak się będzie prezentowało, jak zrobią na tym budynku elewację i jak się będzie mieszkało w mieszkaniach z oknami z takim "daszkiem".

Obrazek

Widać, że część okiem w budynku jest już wstawionych.

Obrazek

Ogólnie, to całkiem duży budynek stawiają, zresztą jak większość na tym osiedlu.

Master
Posty: 751
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: Master » 28 lut 2023, 13:14

Tu jeszcze inna perspektywa, ciekawe dlaczego takie rozwiązania zastosowano.

Obrazek

W każdym razie mocno się mieniła okolica w ostatnich latach.

Obrazek

Ciekawe, jakie będą widoki z tych wyższych balkonów.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości