W Trzebini doszło do powstania kolejnego zapadliska na terenach pogórniczych. Tym razem deformacja pojawiła się w masywie leśnym przy ul. Jana Pawła II, w bezpośrednim sąsiedztwie nasypu kolejowego.
Vidok Residence Trzebinia (k. Krakowa) - opinie na forum
Re: Vidok Residence Trzebinia (k. Krakowa) - opinie na forum
https://informacje.wp.pl/wiadomosci/nowe-zapadlisko-w-trzebini-ziemia-osunela-sie-przy-linii-kolejowej-7271919874390208a
Re: Vidok Residence Trzebinia (k. Krakowa) - opinie na forum
A jaki to ma związek z tym osiedlem? Nie ta miejscowość. Prawie 10km dalej?
rooney pisze:https://informacje.wp.pl/wiadomosci/nowe-zapadlisko-w-trzebini-ziemia-osunela-sie-przy-linii-kolejowej-7271919874390208aW Trzebini doszło do powstania kolejnego zapadliska na terenach pogórniczych. Tym razem deformacja pojawiła się w masywie leśnym przy ul. Jana Pawła II, w bezpośrednim sąsiedztwie nasypu kolejowego.
Re: Vidok Residence Trzebinia (k. Krakowa) - opinie na forum
Może i Trzebinia to kawał od Krakowa, może działki tam pod deweloperkę darmo tam dają, może materiały budowlane tam z nieba spadają... Ale jednak dawno nie widziałem nowych mieszkań sprzedawanych w cenie 7 500 zł/m2. To mniej więcej połowa z tego, za ile chodzą mieszkania w Krakowie. Jest to pewnie dla części szukających jakaś sensowna alternatywa.
Re: Vidok Residence Trzebinia (k. Krakowa) - opinie na forum
Właśnie o to chodzi, 30min do Krakowa a ceny przez pół
Master pisze:Może i Trzebinia to kawał od Krakowa, może działki tam pod deweloperkę darmo tam dają, może materiały budowlane tam z nieba spadają... Ale jednak dawno nie widziałem nowych mieszkań sprzedawanych w cenie 7 500 zł/m2. To mniej więcej połowa z tego, za ile chodzą mieszkania w Krakowie. Jest to pewnie dla części szukających jakaś sensowna alternatywa.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości