Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
oleo
Posty: 201
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Osiedle Teatralne 19 Kraków / Nowa Huta - deweloper Frax Bud (stara stołówka) - opinie na forum

Postautor: oleo » 29 kwie 2026, 13:47

Szkoda, że pożałowali tu na balkonach, a jeśli się ich nie dało zrobić, to mogłyby chociaż być loggie.

Obrazek

Jeśli już przeprowadzać się do starej Huty do nowego mieszkania, to jednak chciałoby się mieć balkon jakiś. Pewnie w okolicach centrum Krakowa można by z niego jeszcze zrezygnować, bo dla niektórych to centrum jest jakimś fetyszem, ale dla centrum Nowej Huty (choć do Alei Róż i Placu Centralnego, to jednak kawałek stamtąd jest).

Obrazek

Okna fajne całkiem, wysokie, duże, pewnie to będzie dobrze doświetlone.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2026, 13:57 przez oleo, łącznie zmieniany 1 raz.


oleo
Posty: 201
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Osiedle Teatralne 19 Kraków / Nowa Huta - deweloper Frax Bud (stara stołówka) - opinie na forum

Postautor: oleo » 29 kwie 2026, 13:56

Ciężko poznać stary budynek stołówki na Osiedlu Teatralnym w Krakowie.

Obrazek

Mieszkania raczej niewielkie w większości, ceny metra kwadratowego niskie nie są, np. kawalerka za 18 500 zł/m2, coś mi się zdaje, że takie mieszkanie, ale do remontu w starym bloku w tej okolicy, można kupić sporo taniej. A może ktoś kupił i podzielił się opinią na temat tej inwestycji.

Kodik
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2025, 5:47

Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje

Postautor: Kodik » 29 kwie 2026, 14:24

Z tego co się orientuję to balkony nie wchodziły w grę ze względu na stołówkę, która tam wcześniej była, i do której finalny budynek miał się w jakiś sposób upodobnić (stąd też tyle okien i to takich rozmiarów). Natomiast wzory na budynku odnoszą się do Teatru Ludowego.
Z ciekawostek, które udało mi się dowiedzieć to całą przestrzeń usługową na parterze planuje przejąć ALDI.


oleo
Posty: 201
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje

Postautor: oleo » 30 kwie 2026, 11:55

Kodik pisze:Z tego co się orientuję to balkony nie wchodziły w grę ze względu na stołówkę, która tam wcześniej była, i do której finalny budynek miał się w jakiś sposób upodobnić (stąd też tyle okien i to takich rozmiarów). Natomiast wzory na budynku odnoszą się do Teatru Ludowego.

Dzięki za info, choć to ciekawe, czy niedopuszczalne były nawet takie loggie schowane. No ale też deweloper weźmie więcej za m2 mieszkania, niż za m2 loggi.

oleo
Posty: 201
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje

Postautor: oleo » 30 kwie 2026, 11:59

Kodik pisze:Z ciekawostek, które udało mi się dowiedzieć to całą przestrzeń usługową na parterze planuje przejąć ALDI.

Czyli będzie kolejny market w starej Nowej Hucie obok Lidla na obok Placu Centralnego. Aldi nieźle kombinuje, gdzieś tu widziałem, że otwierają też market na Osiedlu Podwawelskim. No i ciekawe, jak ten sklep wpłynie na targowiska w okolicy. Jak będzie z ruchem na Placu Bieńczyckim, jak będzie z klientami na Tomexie i w podobnych miejscach.

luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Stara stołówka pracownicza na osiedlu Teatralnym 19 w Krakowie / przebudowa i rozbudowa / zdjęcia i informacje

Postautor: luc » 05 cze 2026, 19:01

Przyda się sensowniejszy większy sklep w tej okolicy, choć to pewnie nie zrobi najlepiej położonemu nie tak znowu daleko Tomexowi. Ale ogólnie tam w najbliższej okolicy nie ma nic takiego.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 56 gości