Łepkowskiego 11 Kraków - Wawel Service (Prądnik Czerwony) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Master
Posty: 1105
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Łepkowskiego 11 Kraków - Wawel Service (Prądnik Czerwony) - opinie na forum

Postautor: Master » 08 lut 2026, 21:06

Rzeczywiście dosyć blisko wyszła ta zabudowa od bloków, które stały tam wcześniej.

Obrazek

Na tych balkonach, to jednak za dużo prywatności mieszkańcy nie znajdą.

Obrazek

Od tej strony może jest nieco lepiej, ale jednak też szału nie ma z odległością od sąsiedniego bloku.


Master
Posty: 1105
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Łepkowskiego 11 Kraków - Wawel Service (Prądnik Czerwony) - opinie na forum

Postautor: Master » 08 lut 2026, 21:10

Sam budynek nie wygląda źle, choć jak widać deweloper też stwierdził tutaj, że takie luksusy, jak zadaszenia nad balkonami na najwyższych piętrach, to zbędna fanaberia.

Obrazek

Te narożne balkony dosyć duże, tarasy na ostatnich piętrach pewnie jeszcze większe, a sama ulica Łepkowskiego jest chyba o wiele bardziej spokojna od pobliskiej Dobrego Pasterza.

Obrazek

Ta budowa już trwa sporo czasu, ale chyba ciągle są tam jakieś wolne mieszkania, przynajmniej jeszcze niedawno widziałem jakieś reklamy. Co myślicie o tej ofercie?

Tuzinek
Posty: 175
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Re: Łepkowskiego 11 Kraków - Wawel Service (Prądnik Czerwony) - opinie na forum

Postautor: Tuzinek » 09 lut 2026, 1:06

Oczekiwania cenowe dewelopera bądź inwestycja musiała być wyjątkowo beznadziejna skoro mieszkania te nadal są w sprzedaży a start był w październiku 2023. Załapali się ze sprzedażą na najgorętszy okres boomu BK2 oraz wyprzedany rynek w 1 połowie 2024 a mimo to w 2026 roku nadal 11/44 mieszkania dostępne.


Lollollol
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2024, 17:19

Re: Łepkowskiego 11 Kraków - Wawel Service (Prądnik Czerwony) - opinie na forum

Postautor: Lollollol » 17 maja 2026, 19:03

To polecam jeszcze sprawdzić, czy płytki na balkonie są klejone, jak tak to na ostatnich piętrach 5 lat i balkony będą przeciekać, Wawel oszczędza na tym na max i już robili naprawy w ramach gwarancji.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości