Budowa hotelu (condo) - Arche / ul. Stanisławy Wysockiej / Dolnomłyńska Kraków - Czyżyny - informacje i opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
hellhax
Posty: 86
Rejestracja: 19 cze 2023, 21:09

Re: Budowa hotelu (condo) - Arche / ul. Stanisławy Wysockiej / Dolnomłyńska Kraków - Czyżyny - informacje i opinie na fo

Postautor: hellhax » 16 gru 2025, 11:15

czang pisze:choć pewnie skończy się tak, że będą to po prostu mieszkania na wynajem.


To będzie zwykły hotel (wprawdzie condo ale hotel). Gołym okiem widać: dziesiątki małych pokoi, brak balkonów, restauracja/sala konferencyjna na dole.

W ogóle ten wątek powinien być w innej części forum.


czang
Posty: 543
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Budowa hotelu (condo) - Arche / ul. Stanisławy Wysockiej / Dolnomłyńska Kraków - Czyżyny - informacje i opinie na fo

Postautor: czang » 17 gru 2025, 8:44

hellhax pisze:To będzie zwykły hotel (wprawdzie condo ale hotel). Gołym okiem widać: dziesiątki małych pokoi, brak balkonów, restauracja/sala konferencyjna na dole.

Oby było tak jak piszecie. W okolicy jest ostatnio wysyp obiektów hotelowych, które tak naprawdę będą oferowały wynajem mieszkań długoterminowy, ale dla urzędnikoŵ, to już nie jest mieszkaniówka Oby tu było inaczej.

iti
Posty: 1648
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Budowa hotelu (condo) - Arche / ul. Stanisławy Wysockiej / Dolnomłyńska Kraków - Czyżyny - informacje i opinie na fo

Postautor: iti » 11 maja 2026, 10:38

Tu jeszcze zdjęcia z tego, jak ten nowy hotel w Czyżynach prezentował się przed założeniem na niego rusztowania.

Obrazek

Bo teraz jest tam już rusztowanie i trwa robienie ocieplenia budynku.


iti
Posty: 1648
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Budowa hotelu (condo) - Arche / ul. Stanisławy Wysockiej / Dolnomłyńska Kraków - Czyżyny - informacje i opinie na fo

Postautor: iti » 11 maja 2026, 10:40

Ciekawe, jak to wyjdzie i jak faktycznie będzie funkcjonowało, czy będzie to rzeczywiście bardziej hotel, czy jednak bardziej wynajem długoterminowy.

Obrazek

Ciekawi mnie też, co znajdzie na usługowym parterze i pierwszym piętrze, czy to będzie coś, co wniesie jakiś wkład w okolicę czy jednak coś, z czego mieszkańcy nie będą za często korzystać?

fjrc
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Budowa hotelu (condo) - Arche / ul. Stanisławy Wysockiej / Dolnomłyńska Kraków - Czyżyny - informacje i opinie na fo

Postautor: fjrc » 11 maja 2026, 11:40

[quote="iti"]Ciekawe, jak to wyjdzie i jak faktycznie będzie funkcjonowało, czy będzie to rzeczywiście bardziej hotel, czy jednak bardziej wynajem długoterminowy.

Hotel

Kolorowekostki
Posty: 21
Rejestracja: 22 cze 2024, 10:10

Re: Budowa hotelu (condo) - Arche / ul. Stanisławy Wysockiej / Dolnomłyńska Kraków - Czyżyny - informacje i opinie na fo

Postautor: Kolorowekostki » 11 maja 2026, 12:01

Tam ma być restauracja plus jakieś centrum spa. Pytanie czy tylko dla najemców czy dla wszystkich. Fajna opcja bo nawet nie ma gdzie zrobić urodzin w okolicy czy jakiegoś babskiego szybkiego wypadu do spa



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości