Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
ewka123
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2023, 20:25

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: ewka123 » 12 mar 2023, 8:17

Dostałam propozycję od dewelopera na 598k z mieszkanie 60m, więc ceny zdecydowanie niższe niż w Murapolu. Narazie stawiają dwa budynki, plan mają na jeszcze 3 kolejne.



Martab pisze:
borja_sv pisze:
ewka123 pisze:Dzień dobry,

Czy ktoś może już kupił mieszkanie w tej inwestycji? Jestem nią poważnie zainteresowana, ale znalazłam niepokojące informacje o bardzo dużych opóźnieniach w poprzednich inwestycjach (no. Pruszcz Gdański). Cenę dają bardzo dobra, po rozmowach da się uzyskać fajny rabat.

Cześć, czy możesz mi powiedzieć, jaka jest cena?
Dziękuję

Ceny jak w murapolu obok który już kończy a Ci nawet nie wystartowali porządnie ;/


Scream2
Posty: 71
Rejestracja: 30 wrz 2021, 11:21

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Scream2 » 12 mar 2023, 8:21

ewka123 pisze:Dostałam propozycję od dewelopera na 598k z mieszkanie 60m, więc ceny zdecydowanie niższe niż w Murapolu. Narazie stawiają dwa budynki, plan mają na jeszcze 3 kolejne.

Martab pisze:
borja_sv pisze:Cześć, czy możesz mi powiedzieć, jaka jest cena?
Dziękuję

Ceny jak w murapolu obok który już kończy a Ci nawet nie wystartowali porządnie ;/

Wszystko ładnie pięknie, ale czy to się w ogole wybuduje? Czy ten deweloper poza pięknymi wizualizacjami oddał coś już? heritagere.pl/realizacje

ewka123
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2023, 20:25

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: ewka123 » 12 mar 2023, 8:32

To jest dokładnie moja obawa :) z tego co czytałam część inwestycji oznaczonych na ich stronie jako rozliczone z inwestorami są też już oddane i ludzie w nich mieszkają. Do zakupu zachęca nasz doradca, który tak samo sprzedaje m.in. w Murapolu i Antracity. Ogólnie w tej lokalizacji już praktycznie nie ma mieszkań. Zostało chyba SlowCity i właśnie Pachońskiego Sky.

Te wątpliwości zaadresował do naszego doradcy i bezpośrednio dewelopera. Doradca twierdzi, że deweloper jest jednym z większych w Polsce i cieszy się dobrą opinią, a opóźnienia i wpadki zdarzają się wszystkim większym (Murapol, Atal itp.). Jeszcze robię research, wstępnie zarezerwowałam jedno mieszkanie, ale jeszcze intensywnie poszukuje informacji


Scream2 pisze:
ewka123 pisze:Dostałam propozycję od dewelopera na 598k z mieszkanie 60m, więc ceny zdecydowanie niższe niż w Murapolu. Narazie stawiają dwa budynki, plan mają na jeszcze 3 kolejne.

Martab pisze:Ceny jak w murapolu obok który już kończy a Ci nawet nie wystartowali porządnie ;/

Wszystko ładnie pięknie, ale czy to się w ogole wybuduje? Czy ten deweloper poza pięknymi wizualizacjami oddał coś już? heritagere.pl/realizacje


Scream2
Posty: 71
Rejestracja: 30 wrz 2021, 11:21

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Scream2 » 12 mar 2023, 10:44

Wydaje mi się, że sam fakt opóźnienia takiego nie wróży dobrze. Warto spojrzeć na murapol - rozpoczęli w tym samym czasie - bloki już stoją i za dwa miesiące będzie oddanie :) opinie maja różne, ale nie aż takie jak oni.
Wystarczy wpisać w Google ‚northstar development opinie’ :ugeek:

luc
Posty: 677
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: luc » 13 mar 2023, 11:42

No ale jednak budowa ruszyła i coś tam się na niej dzieje. Na jakim to jest teraz etapie, wrzuci ktoś jakieś w miarę aktualne zdjęcia. Mocno się tam zagęszcza ta okolica.

Donus
Posty: 15
Rejestracja: 18 sty 2023, 16:18

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Donus » 15 mar 2023, 7:19

Budowa ruszyła!

Obrazek

Zdjęcie zostało wykonane 12.03 w niedzielę.

Jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem. W Murapolu ceny dochodzą do 13 000 zł za metr. myślę, że z czasem i tu się rozwiną ;) .

Pozdrawiam

Obrazek

nanu
Posty: 173
Rejestracja: 22 wrz 2020, 14:11

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: nanu » 15 mar 2023, 15:22

ewka123 pisze: Ogólnie w tej lokalizacji już praktycznie nie ma mieszkań. Zostało chyba SlowCity i właśnie Pachońskiego Sky.



Patrzyłaś na to nowe osiedle na Pasteura? Tam są jeszcze wolne mieszkania. Na Glogera też chyba są wolne. No i jest jeszcze to co się buduje zaraz za tymi nowymi blokami Pachońskiego 7 - Apartamenty Prądnik to się nazywa? Ja już nie ogarniam tych nowo powstających osiedli na tym terenie.... wydaje mi się, że co tam spaceruję to nowe bloki pojawiają się co kilka miesięcy....

Martab
Posty: 202
Rejestracja: 23 kwie 2021, 14:44

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Martab » 16 mar 2023, 8:59

Donus pisze:W Murapolu ceny dochodzą do 13 000 zł za metr. myślę, że z czasem i tu się rozwiną ;) .


Serio tak ceny skoczyły? Mój kolega kupił 50m za 500k 3 miesiące temu...


Scream2
Posty: 71
Rejestracja: 30 wrz 2021, 11:21

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Scream2 » 16 mar 2023, 10:16

Cena ofertowa nie równa się cenie sprzedaży. Wpływ na cenę ma strona świata na która jest skierowane mieszkanie, piętro, lokalizacja względem windy, wjazdu do garażu itp. Dobre mieszkania sprzedają się zaraz po starcie inwestycji :)

Donus
Posty: 15
Rejestracja: 18 sty 2023, 16:18

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Donus » 16 mar 2023, 13:48

Serio tak ceny skoczyły? Mój kolega kupił 50m za 500k 3 miesiące temu...


Nie, znajomy kupił już jakiś czas temu kawalerkę. Przy niewielkim metrażu ceny zawsze są wyższe.
Myślę, że ceny mogły nawet trochę spaść w ostatnim czasie, ale w tej lokalizacji, ze względu na rozbudowaną infrastrukturę (tramwaj, obwodnica), raczej będą znowu rosły."



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości