Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum
Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum
Te place zabaw to faktycznie wstyd dla dewelopera. Tak jak ktoś wcześniej napisał - nie wróży to dobrze na przyszłość w kwestii rozwiązywania ew. problemów. Zaskakujące jest jednak to, że praktycznie wszystko udało się sprzedać (wedle strony inwestycji). 
Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum
Sellie pisze:mieszkaniec87 pisze:A udało się komuś wyciągnąć informację o tym jak mają wyglądać te bloki na przeciwko, od strony Kołątajowskiej? Frax-bud nie chce nic zdradzić, a zastanawiam się jak blisko mógłby postawić te swoje bloki
Pewnie przepisowe 4 metry od granicy działki jeśli się nie chcą chwalić.
Czy to oznacza, że wszystkie mieszkania z pięknymi tarasami od strony południowej stracą widok i zaczną widzieć ścianę budynków Frax-Bud?
Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum
borja_sv pisze:Czy to oznacza, że wszystkie mieszkania z pięknymi tarasami od strony południowej stracą widok i zaczną widzieć ścianę budynków Frax-Bud?
Trudno powiedzieć czy wszystkie, ale ta działka, co na niej Frax Bud burzy, to po sąsiedzku jest, więc nowa zabudowa pewnie sporo południowej wystawy zasłoni. Tyle, że Słomczyńskiego Widoki wydaje się być wyżej (spora skarpa tam jest), więc może jeżeli oba budynki będą tak samo wysokie, to górne piętra, które wybudował deweloper Caba tam, mogą mieć nieźle ciągle.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 75 gości