Przewóz A B C Kraków / deweloper Proins - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
fjrc
Posty: 178
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Przewóz A B C Kraków / deweloper Proins - opinie na forum

Postautor: fjrc » 12 mar 2024, 17:11

Oddanie budynkow 4 kwartał 25.
Ktoś wie w jakich cenach jest miejsce postojowe w garażu, oraz cena komórek?


Flymolo2
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2024, 14:35

Re: Przewóz A B C Kraków / deweloper Proins - opinie na forum

Postautor: Flymolo2 » 12 mar 2024, 17:16

plaszak pisze:
Flymolo2 pisze:Zarezerwowałem tam 73m2 po 13k/m2 więc cena jak na dzisiejsze standardy rynkowa. Mieszkanie wydaje się ok, okna wychodzą na 3 strony i 4 pokoje spokojnie można zrobić.

A jeśli wolno spytać, to ile sobie teraz Proins woła za m2 takiego mieszkania na Płaszowie?

Flymolo2 pisze:Ah, ten lokal z garniturami to trochę słabo tam, fakt. Liczę że sprzedadzą to pod coś nowego za jakiś czas ale kto wie.

A o co chodzi z lokalem z garniturami? Nie generuje jakiegoś dużego ruchu chyba, nie jest uciążliwy, ja bym trzymał kciuki, żeby był tam jak najdłużej.


Ceny z tego tygodnia:
- 13.5k/m2 za 3 pokojowe
- 13.k/m2 - 13.5k/m2 za 4 pokojowe
- 13.5k/m2 - 14k/m2 za parter z ogródkiem

Do tego komórka lokatorska jest obowiązkowa (dużo ich zrobili, ja potrzebuje i tak więc dla mnie plus) -> 4k/m2
Miejsce garażowe (nie obowiązkowe) -> 4.5k/m2
20 miejsc jest też na zewnątrz budynku do dyspozycji mieszkańców ale przy tej ilości lokali i usługowych na parterze wydaje mi się że będą zajęte ciągle.
Komórki są z reguły około 3m2 a miejsca garażowe 13-22m2, zależy od miejsca (za największe cena pojedynczego to ponad 80k co jest dla mnie aberracją). Nawet sprzedawca się zdziwił jak przeliczył że coś dużo wychodzi :lol:

Jeszcze teraz sprzedają ostatnie mieszkania w Solar Garden na myśliwskiej trochę taniej - po 12.5k/m2 tyle że ze skosami (jedna ze ścian) i przez to trochę jak dla mnie nie ustawne. Balkony też mają malutkie. Tutaj jest akceptowalnie bo balkon ma akurat u mnie około 10m2

tomcyja
Posty: 18
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:35

Re: Przewóz A B C Kraków / deweloper Proins - opinie na forum

Postautor: tomcyja » 06 maja 2024, 11:16

Czy ktoś z Państwa kupił tam mieszkanie i udało się uzyskać system płatności 10/90?


plaszak
Posty: 377
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Przewóz A B C Kraków / deweloper Proins - opinie na forum

Postautor: plaszak » 06 maja 2024, 12:30

Flymolo2 pisze:Do tego komórka lokatorska jest obowiązkowa (dużo ich zrobili, ja potrzebuje i tak więc dla mnie plus) -> 4k/m2
Miejsce garażowe (nie obowiązkowe) -> 4.5k/m2
20 miejsc jest też na zewnątrz budynku do dyspozycji mieszkańców ale przy tej ilości lokali i usługowych na parterze wydaje mi się że będą zajęte ciągle.
Komórki są z reguły około 3m2 a miejsca garażowe 13-22m2, zależy od miejsca (za największe cena pojedynczego to ponad 80k co jest dla mnie aberracją). Nawet sprzedawca się zdziwił jak przeliczył że coś dużo wychodzi :lol:

Jeszcze teraz sprzedają ostatnie mieszkania w Solar Garden na myśliwskiej trochę taniej - po 12.5k/m2 tyle że ze skosami (jedna ze ścian) i przez to trochę jak dla mnie nie ustawne. Balkony też mają malutkie. Tutaj jest akceptowalnie bo balkon ma akurat u mnie około 10m2

Komórka lokatorska to ważna sprawa i nie ma co kupować mieszkania bez niej, jeśli samemu ma się w nim zamiar mieszkać. Ludzi trzymających opony czy rowery na balkonie, to na pewno każdy kojarzy, to tacy, którzy nie kupili komórek.

Które mieszkania tam miały balkony po 10 m2, chyba przeoczyłem coś. Niemniej taki powinien być już całkiem wystarczający.

jankomuzykanto
Posty: 153
Rejestracja: 26 lip 2023, 14:46

Re: Przewóz A B C Kraków / deweloper Proins - opinie na forum

Postautor: jankomuzykanto » 06 maja 2024, 14:00

plaszak pisze:
Flymolo2 pisze:Do tego komórka lokatorska jest obowiązkowa (dużo ich zrobili, ja potrzebuje i tak więc dla mnie plus) -> 4k/m2
Miejsce garażowe (nie obowiązkowe) -> 4.5k/m2
20 miejsc jest też na zewnątrz budynku do dyspozycji mieszkańców ale przy tej ilości lokali i usługowych na parterze wydaje mi się że będą zajęte ciągle.
Komórki są z reguły około 3m2 a miejsca garażowe 13-22m2, zależy od miejsca (za największe cena pojedynczego to ponad 80k co jest dla mnie aberracją). Nawet sprzedawca się zdziwił jak przeliczył że coś dużo wychodzi :lol:

Jeszcze teraz sprzedają ostatnie mieszkania w Solar Garden na myśliwskiej trochę taniej - po 12.5k/m2 tyle że ze skosami (jedna ze ścian) i przez to trochę jak dla mnie nie ustawne. Balkony też mają malutkie. Tutaj jest akceptowalnie bo balkon ma akurat u mnie około 10m2

Komórka lokatorska to ważna sprawa i nie ma co kupować mieszkania bez niej, jeśli samemu ma się w nim zamiar mieszkać. Ludzi trzymających opony czy rowery na balkonie, to na pewno każdy kojarzy, to tacy, którzy nie kupili komórek.

Które mieszkania tam miały balkony po 10 m2, chyba przeoczyłem coś. Niemniej taki powinien być już całkiem wystarczający.


Niestety coraz więcej osiedli buduje się z bardzo ograniczoną liczbą komórek lokatorskich.

Flymolo2
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2024, 14:35

Re: Przewóz A B C Kraków / deweloper Proins - opinie na forum

Postautor: Flymolo2 » 10 maja 2024, 8:04

plaszak pisze:Które mieszkania tam miały balkony po 10 m2, chyba przeoczyłem coś. Niemniej taki powinien być już całkiem wystarczający.

Nie mam tego jak zaznaczyć, ale mieszkania 1-3 piętro, powyżej tego z linku mają balkony po 9,81m2
tabelaofert.pl/mieszkanie-czteropokojowe-na-sprzedaz-przewoz-4-krakow-podgorze-plaszow,9763489#makieta3d

tomcyja pisze:Czy ktoś z Państwa kupił tam mieszkanie i udało się uzyskać system płatności 10/90?

Z rozmowy deweloperem wynikło, że nie spinają się ze sprzedażą tych mieszkań bo "i tak one pójdą a na dalszym etapie będą mogli więcej za nie liczyć". Nie wiem na ile to standardowa gadka pod kupujących a ile prawda.... Ja bym jednak próbował na Twoim miejscu, nic nie tracisz. W razie czego pisz na PW.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], nick707 i 46 gości