Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: Bartab » 27 kwie 2021, 15:16

tesciu_84 pisze:W lemon ściany do sąsiadów mają 25cm, a jak sąsiad oddaje mocz albo bierze prysznic to robię z nim te rzeczy... Mowię o sąsiedzie zza ściany.


No grubość ścian to jedno, bez wątpienia im grubsze tym lepiej ale na akustykę ma też wpływ mnóstwo innych rzeczy łącznie z tym jak ludzie sami ją psują na etapie wykończenia np. bruzdując ściany międzymieszkaniowe.


PatrykTrav
Posty: 88
Rejestracja: 27 mar 2021, 13:06

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: PatrykTrav » 27 kwie 2021, 19:58

Czy ktoś kto podpisał już umowę deweloperską (i dostał może szczegółowy prospekt?) jest w stanie powiedzieć jakiego rodzaju okna będą zamontowane i z jakiego materiału są te ściany działowe?

lokalny21
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2021, 16:38

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: lokalny21 » 11 maja 2021, 11:16

Czy dostaliście maila z prośbą o wyrażenie zgody by przy budynku A powstał ogródek letni przy lokalu gastronomicznym ?
Czy to dobry pomysł ? Obawiam się, że okoliczni znawcy tanich trunków będą utrudniać życie mieszkańców.


PatrykTrav
Posty: 88
Rejestracja: 27 mar 2021, 13:06

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: PatrykTrav » 11 maja 2021, 11:37

lokalny21 pisze:Czy dostaliście maila z prośbą o wyrażenie zgody by przy budynku A powstał ogródek letni przy lokalu gastronomicznym ?
Czy to dobry pomysł ? Obawiam się, że okoliczni znawcy tanich trunków będą utrudniać życie mieszkańców.

O znawców tanich trunków bym się nie martwił, bo ceny w takich lokalach zazwyczaj skutecznie ich odstraszają, a poza tym nie było wzmianki o sprzedaży alkoholu w lokalach usługowych (z tego co wiem, musi być to zawarte w umowie deweloperskiej). Problemem może być dodatkowy hałas i gromadzenie się obcych osób spoza osiedla.

Awatar użytkownika
door3
Posty: 17
Rejestracja: 22 lis 2020, 15:35

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: door3 » 11 maja 2021, 12:38

Ja wyraziłem zgodę, uważam że fajnie będzie korzystać z tego typu ogródka na własnym osiedlu. Z tego co kojarzę ten lokal kosztował około 1,5 miliona więc podejrzewam że nie będzie to kebab z browarem :D

AdamKownacik
Posty: 153
Rejestracja: 14 kwie 2021, 19:51

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: AdamKownacik » 11 maja 2021, 12:39

door3 pisze:Ja wyraziłem zgodę, uważam że fajnie będzie korzystać z tego typu ogródka na własnym osiedlu. Z tego co kojarzę ten lokal kosztował około 1,5 miliona więc podejrzewam że nie będzie to kebab z browarem :D


Wam się wydaje że mieszkacie na jakimś prestiżowym osiedlu za 10k+ na którym mieszka sama burżuazja.
Uwierz ,że to nie będzie to żaden ekskluzywny ogródek na mapie Krakowa tylko osiedlowy kebab z browarem dla kilku osiedlowych pijaczków i paru sebixów.

PatrykTrav
Posty: 88
Rejestracja: 27 mar 2021, 13:06

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: PatrykTrav » 11 maja 2021, 12:55

AdamKownacik pisze:
door3 pisze:Ja wyraziłem zgodę, uważam że fajnie będzie korzystać z tego typu ogródka na własnym osiedlu. Z tego co kojarzę ten lokal kosztował około 1,5 miliona więc podejrzewam że nie będzie to kebab z browarem :D


Wam się wydaje że mieszkacie na jakimś prestiżowym osiedlu za 10k+ na którym mieszka sama burżuazja.
Uwierz ,że to nie będzie to żaden ekskluzywny ogródek na mapie Krakowa tylko osiedlowy kebab z browarem dla kilku osiedlowych pijaczków i paru sebixów.


Tak jak już wspominałem, raczej nie ma mowy o sprzedaży alkoholu. Dodatkowo jeszcze nie widziałem w Krakowie kebaba pod nowym osiedlem.

lokalny21
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2021, 16:38

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: lokalny21 » 11 maja 2021, 13:01

door3 pisze:Ja wyraziłem zgodę, uważam że fajnie będzie korzystać z tego typu ogródka na własnym osiedlu. Z tego co kojarzę ten lokal kosztował około 1,5 miliona więc podejrzewam że nie będzie to kebab z browarem :D


Czy nie lepiej jako wspólnota wyrazić zgodę na taki ogródek zamiast zapisywać ją notarialnie ? i Później nie mieć nic do powiedzenia ?
W razie problemów po roku można by ją cofnąć.


lokalny21
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2021, 16:38

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: lokalny21 » 11 maja 2021, 13:09

AdamKownacik pisze:
door3 pisze:Ja wyraziłem zgodę, uważam że fajnie będzie korzystać z tego typu ogródka na własnym osiedlu. Z tego co kojarzę ten lokal kosztował około 1,5 miliona więc podejrzewam że nie będzie to kebab z browarem :D


Wam się wydaje że mieszkacie na jakimś prestiżowym osiedlu za 10k+ na którym mieszka sama burżuazja.
Uwierz ,że to nie będzie to żaden ekskluzywny ogródek na mapie Krakowa tylko osiedlowy kebab z browarem dla kilku osiedlowych pijaczków i paru sebixów.


Też tak myślę, do tego zapach palonych papierosów i krzyki nocą...
Na zabłociu narzekają na bar w sąsiedztwie, który nie ma nawet ogródka ...

Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: Nowy » 11 maja 2021, 17:57

Nie demonizowałbym, zobaczcie, jak to wygląda na Avii / Orlińskiego, jest np. niewielki ogródek przy Fabryce Pizzy, lokal jest czynny chyba do 22, to tej godzinie wszystko jest zwijane. Przynajmniej tak było do pandemii. Dla lokalnych pijaczków, to piwo zdecydowanie zbyt drogie.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości