Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
aro_kr
Posty: 89
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:56

Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: aro_kr » 06 cze 2020, 8:00

Rozglądam się za mieszkaniem i zwróciłem uwagę na nowa inwestycje Osiedle Coco Springs ul. Goszczyńskiego
Co myślicie o takich mieszkaniach i tej okolicy?
cocosprings.pl


Trabb
Posty: 91
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:53

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: Trabb » 06 cze 2020, 11:44

Całkiem dobrze to wygląda, choć ceny wyższe niż okoliczne budowy a okolica dosyć ciasna się robi (zaraz obok buduje się też Saska Blu). Miejsce pewnie dosyć głośne bo blisko głównych dróg.

kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: kwk » 06 cze 2020, 11:58

Zalezy w jakim celu? Ja nie chcialbym tam mieszkac : )


aro_kr
Posty: 89
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:56

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: aro_kr » 06 cze 2020, 13:59

kwk pisze:Zalezy w jakim celu? Ja nie chcialbym tam mieszkac : )

Docelowo (w perspektywie kilku lat) mieszkanie. W okolicy niska zabudowa co uważam za plus (domki już nie kopca tak jak jeszcze dwa lata temu), blisko bagier, więc tereny rekreacyjne. Z minusów - sporo będzie się budowało w sąsiedztwie, Bryksy po ukończeniu inwestycji rozpoczną za jakiś czas kolejne etapy + za kilka lat budowa drogi tj. tam gdzie teraz jeździ tramwaj kładką będzie zbudowana ulica Nowobagrowa czyli spory ruch.

Krisu_K13TL
Posty: 11
Rejestracja: 06 sty 2020, 12:09

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: Krisu_K13TL » 06 cze 2020, 17:56

Trabb pisze:Całkiem dobrze to wygląda, choć ceny wyższe niż okoliczne budowy a okolica dosyć ciasna się robi (zaraz obok buduje się też Saska Blu). Miejsce pewnie dosyć głośne bo blisko głównych dróg.


Ceny wyższe, czyli jakie?

9-10kpln/m2?

kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: kwk » 06 cze 2020, 19:15

aro_kr pisze:
kwk pisze:Zalezy w jakim celu? Ja nie chcialbym tam mieszkac : )

Docelowo (w perspektywie kilku lat) mieszkanie. W okolicy niska zabudowa co uważam za plus (domki już nie kopca tak jak jeszcze dwa lata temu), blisko bagier, więc tereny rekreacyjne. Z minusów - sporo będzie się budowało w sąsiedztwie, Bryksy po ukończeniu inwestycji rozpoczną za jakiś czas kolejne etapy + za kilka lat budowa drogi tj. tam gdzie teraz jeździ tramwaj kładką będzie zbudowana ulica Nowobagrowa czyli spory ruch.

Tylko poza ostatnim pietrem masz tam typowe mieszkania po wynajem, studentow czy airbnb. Ja nie chcialbym tam mieszkac z rodzina.

Trabb
Posty: 91
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:53

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: Trabb » 07 cze 2020, 1:00

Krisu_K13TL pisze:
Trabb pisze:Całkiem dobrze to wygląda, choć ceny wyższe niż okoliczne budowy a okolica dosyć ciasna się robi (zaraz obok buduje się też Saska Blu). Miejsce pewnie dosyć głośne bo blisko głównych dróg.

Ceny wyższe, czyli jakie?

9-10kpln/m2?

Przykładowo niewielkie mieszkania ok. 40m2 po 9600/m2. Bryksy sprzedawało taniej, nawet te parę mieszkań koło 60m2 które zostało na Saskiej też kilka stówek na metrze taniej. Z okolicznych to np. Nowa Myśliwska wychodzi taniej, ale lokalizacyjne wypada pewnie gorzej.

Te mieszkania z dużymi tarasami na ostatnim piętrze faktycznie fajnie się prezentują, ale większość widzę zarezerwowana.

Hubert34
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2020, 16:25

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: Hubert34 » 07 cze 2020, 8:30

Jaki jest termin oddania tej inwestycji?


aro_kr
Posty: 89
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:56

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: aro_kr » 07 cze 2020, 10:13

Hubert34 pisze:Jaki jest termin oddania tej inwestycji?

koniec 2021

iti
Posty: 1170
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Osiedle Coco Springs Kraków (ul. Goszczyńskiego) od Spółka Mieszkaniowa IDOL - opinie na forum

Postautor: iti » 08 cze 2020, 10:11

Takie standardowe bloczki, ile ich tam będzie, jest jakiś ogólny plan tego osiedla Coco Springs w Krakowie? To mają być trzy budynki widoczne na wizualizacji z wyborem mieszkań, czy coś jeszcze w jakichś kolejnych etapach?

Obrazek

Podobają mi się mieszkania na ostatnich kondygnacjach, z tarami na samej górze. W sumie, to przede wszystkim podobają mi się te tarasy : ) A co myślicie o takich cenach w tej lokalizacji, dużo, mało?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 24 gości