Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
aro_kr
Posty: 89
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:56

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: aro_kr » 15 paź 2020, 9:07

budfen pisze:
aro_kr pisze:
budfen pisze:Mam nadzieje, że odległości od sąsiednich bloków (starych Proins i tych co się wybudują za dwa lata) będą odpowiednie.

Na pewno będą odpowiednie, tak żeby sąsiad z sąsiadem naprzeciwko mogli sobie piątkę przez okno przybić :D .

aż tak źle będzie? :) ponoć 14 metrów i jakoś 24 od jednej i drugiej strony (od bloku C, na wschód i południe)

chociaż na inwestycji myśliwska park tak się prawie stało, bo nowy deweloper się buduje w granicy... i jest blisko między blokami...

Nie wiem jak będzie ale patrząc na nowe budownictwo to brak przestrzenie między budynkami i brak terenów zielonych to największa bolączka, chociaż ta część Płaszowa jest zielona i to jest największy plus


kejs00
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2020, 13:47

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: kejs00 » 29 paź 2020, 13:53

Czy jest tu ktoś kto zarezerwował mieszkanie? Wiem, że rezerwacja 5k, natomiast zastanawia mnie kiedy następuje wpłata 10%? Podpisywaliście już umowy i dokonywaliście wpłat porezerwacyjnych?

budfen
Posty: 111
Rejestracja: 12 gru 2019, 10:14

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: budfen » 29 paź 2020, 16:12

ja mam rezerwację, ale czekamy na umowę deweloperską... ponoć listopad/grudzień... ale od dewelopera nic nie słychać.
Do tego dalej nie mam całego wykazu materiałów/planów/etc, więc wiem tylko to co ze strony.


kejs00
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2020, 13:47

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: kejs00 » 29 paź 2020, 17:43

budfen pisze:ja mam rezerwację, ale czekamy na umowę deweloperską... ponoć listopad/grudzień... ale od dewelopera nic nie słychać.
Do tego dalej nie mam całego wykazu materiałów/planów/etc, więc wiem tylko to co ze strony.

Kiepski kontakt z biurem sprzedaży i te historie tu z forum (brak potrzebnych info od dewelopera, brak prac na miejscu, brak konkretów co do tego kiedy to wszystko ruszy) trochę mnie zniechęca. Choć w sumie do końca inwestycji sporo czasu.
@budfen a negocjowałeś cenę? Jest tu jakieś pole manewru? Duże mieszkanie zarezerwowałeś?

budfen
Posty: 111
Rejestracja: 12 gru 2019, 10:14

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: budfen » 30 paź 2020, 20:39

kejs00 pisze:
budfen pisze:ja mam rezerwację, ale czekamy na umowę deweloperską... ponoć listopad/grudzień... ale od dewelopera nic nie słychać.
Do tego dalej nie mam całego wykazu materiałów/planów/etc, więc wiem tylko to co ze strony.

Kiepski kontakt z biurem sprzedaży i te historie tu z forum (brak potrzebnych info od dewelopera, brak prac na miejscu, brak konkretów co do tego kiedy to wszystko ruszy) trochę mnie zniechęca. Choć w sumie do końca inwestycji sporo czasu.
@budfen a negocjowałeś cenę? Jest tu jakieś pole manewru? Duże mieszkanie zarezerwowałeś?

nie mam jak się skontaktować prywatnie na tym forum... ech...

55piotras
Posty: 113
Rejestracja: 02 lut 2019, 15:14

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: 55piotras » 25 gru 2020, 0:39

Czy coś się dzieje w tej inwestycji? Maja już pozwolenie?
Liczba zarezerwowanych mieszkań niezbyt szybko rośnie. W zasadzie większość z ogródkiem jest zajęta i pojedyncze wyżej. Jak na pół roku sprzedaży to bardzo mało. Tymczasem sąsiednie inwestycje typu Vibe, Przewóz czy Saską schodza szybciej i rosną w górę.

budfen
Posty: 111
Rejestracja: 12 gru 2019, 10:14

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: budfen » 25 gru 2020, 8:32

ponoć mają ruszać w marcu.... trochę się wydłużają procedury dostania pozwolenia na budowę (głównie za sprawą chodnika który ponoć muszą ekstra wykonać wzdłuż Myśłiwskiej).
Więc pewnie termin oddania bloków to wiosna 2023... co jest trochę średnie...

Rezerwacje są... ale pytanie jak się przełożą na podpisanie prawdziwych umów dewelopeskich. Czy 100% podpisze, czy np 60...70%.
Inne inwestycje już budują, więc to na plus, ale też nie powiem, aby im sprzedaż aż tak mocno szła do przodu.

kejs00
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2020, 13:47

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: kejs00 » 09 mar 2021, 13:59

Co z tą inwestycją? Ruszyły pozwolenia? Przejeżdżałem ostatnio i wszystko wygląda jak wyglądało.


55piotras
Posty: 113
Rejestracja: 02 lut 2019, 15:14

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: 55piotras » 14 mar 2021, 22:33

kejs00 pisze:Co z tą inwestycją? Ruszyły pozwolenia? Przejeżdżałem ostatnio i wszystko wygląda jak wyglądało.

To chyba jedyna inwestycja na Płaszowie albo szerzej na której nic się nie dzieje. Choć wydaje mi się że ceny wzrosły co chyba już nie jest zdziwieniem.

55piotras
Posty: 113
Rejestracja: 02 lut 2019, 15:14

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: 55piotras » 21 mar 2021, 0:18

Chyba wywołałem wilka z lasu hehe
Ruszyła rozbiórka starych magazynów.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Turbi i 26 gości