Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
55piotras
Posty: 113
Rejestracja: 02 lut 2019, 15:14

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: 55piotras » 12 paź 2020, 17:16

LUCA79 pisze:Witam
Pracowałem na Przewozie od 2000 roku do 2015 akurat w tym miejscu gdzie teraz będzie budowa osiedla , jeżeli chodzi o zapachy to nic nie zauważyłem żeby smierdzialo jedyny problem to mogą być domki na Myśliwskiej w zimie nie wiem czym tam palą , ale generalnie nie ma problemu , teren znam bardzo dobrze bo nim administrowalem , jak macie pytania to priv


A pracowałeś w dzień czy wieczorem? Bo wszystko zaczyna się po 20. I to w dni bez deszczu, gdy wieje ze wschodu.

Co do działki obok. Tak, to Proins będzie budował ale podobno najwcześniej za dwa lata. A to kolejny minus bo w sumie plac budowy będzie przez cztery lata. Podobnie jak na Vibe. W sumie najwiecej się dzieje na EkoPark - tam widać że budowa hula.


LUCA79
Posty: 26
Rejestracja: 12 wrz 2020, 12:39

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: LUCA79 » 12 paź 2020, 17:47

Nieraz pracowałem do wieczora zapach był ale z okolicznych domów które palił weglem. Co do działek na Przewozie to na rogu Myśliwskiej i Przewozu będzie budował Proins , ma też mała działkę tą przy żabce . Na srodku działki jest jeszcze 2 piętrowy budynek ktory nalezy do firmy New Men ale narazie nie beda sprzedawac .

LUCA79
Posty: 26
Rejestracja: 12 wrz 2020, 12:39

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: LUCA79 » 12 paź 2020, 17:50

budfen pisze:
LUCA79 pisze:Witam
Pracowałem na Przewozie od 2000 roku do 2015 akurat w tym miejscu gdzie teraz będzie budowa osiedla , jeżeli chodzi o zapachy to nic nie zauważyłem żeby smierdzialo jedyny problem to mogą być domki na Myśliwskiej w zimie nie wiem czym tam palą , ale generalnie nie ma problemu , teren znam bardzo dobrze bo nim administrowalem , jak macie pytania to priv

tylko jak się można na tym forum skontaktować? od kiedy można dostać uprawnienia do komunikacji bezpośredniej?

a co do domków: mam nadzieje, że sytuacja się zmienia na pozytywne w związku z wymianą pieców i zakazem palenia w Krakowie...

dzwoniłem jakieś dwa miesiące temu do Proinsu, ale powiedzieli, że na razie muszą dokończyć obecne inwestycje i dopiero wtedy będą się ogłaszać na Przewozie (ale kiedy i co i jak nie wiadomo). Ale mają tam powstać chyba trzy budynki: jeden na ul Przewóz, a kolejne w tym trójkącie na Przewóz/Myśliwska.

Myślałem że na tym forum jest taka opcja jak priv , jestem tu nowy więc dokładnie nie byłem zorientowany.


iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: iti » 12 paź 2020, 20:53

LUCA79 pisze:
budfen pisze:tylko jak się można na tym forum skontaktować? od kiedy można dostać uprawnienia do komunikacji bezpośredniej?

Myślałem że na tym forum jest taka opcja jak priv , jestem tu nowy więc dokładnie nie byłem zorientowany.

Z tego co wiem, to taka opcja powinna aktywować się automatycznie aktywnym użytkownikom (antyspam). Natomiast jeżeli są jakieś kwestie związane z ta okolicą i inwestycją, to warto o tym dyskutować na forum, pewnie taka wiedza przyda się też innym rozważającym zakup nowego mieszkania w tym rejonie.

LUCA79, a jak wygląda spokój wieczorami w tej okolicy? Jest bezpiecznie, bez większych ekscesów?

LUCA79
Posty: 26
Rejestracja: 12 wrz 2020, 12:39

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: LUCA79 » 13 paź 2020, 18:02

Okolica spokojna poza drobnymi pijaczkami

pawelk
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2019, 13:27

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: pawelk » 13 paź 2020, 18:58

LUCA79 pisze:Okolica spokojna poza drobnymi pijaczkami

Okoliczne pijaczki też spokojne i nie natrętne, stoją sobie po prostu przy Kormoranie albo śmietniku przy Lewiatanie, nie proszą o dołożenie do trunku

budfen
Posty: 111
Rejestracja: 12 gru 2019, 10:14

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: budfen » 13 paź 2020, 21:53

Jak się uda, to np blok C, a nawet B - będzie miał całkiem spory dystans od drogi, więc będzie spokojniej i bez przejeżdżających samochodów pod oknami (np jak w Nowej Myśliwskiej)
Mam nadzieje, że odległości od sąsiednich bloków (starych Proins i tych co się wybudują za dwa lata) będą odpowiednie.

aro_kr
Posty: 89
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:56

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: aro_kr » 14 paź 2020, 14:03

budfen pisze:Mam nadzieje, że odległości od sąsiednich bloków (starych Proins i tych co się wybudują za dwa lata) będą odpowiednie.


Na pewno będą odpowiednie, tak żeby sąsiad z sąsiadem naprzeciwko mogli sobie piątkę przez okno przybić :D .


aro_kr
Posty: 89
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:56

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: aro_kr » 14 paź 2020, 14:05

pawelk pisze:
LUCA79 pisze:Okolica spokojna poza drobnymi pijaczkami

Okoliczne pijaczki też spokojne i nie natrętne, stoją sobie po prostu przy Kormoranie albo śmietniku przy Lewiatanie, nie proszą o dołożenie do trunku


Potwierdzam, okolica spokojna a pijaczki nawet sympatyczne.

Ta część Krakowa ma zaletę - niewiele starych blokowisk więc lumpenproletariatu niewiele

budfen
Posty: 111
Rejestracja: 12 gru 2019, 10:14

Re: Myśliwska Solar Garden Kraków (opinie na forum) / ASA Development

Postautor: budfen » 14 paź 2020, 20:07

aro_kr pisze:
budfen pisze:Mam nadzieje, że odległości od sąsiednich bloków (starych Proins i tych co się wybudują za dwa lata) będą odpowiednie.

Na pewno będą odpowiednie, tak żeby sąsiad z sąsiadem naprzeciwko mogli sobie piątkę przez okno przybić :D .

aż tak źle będzie? :) ponoć 14 metrów i jakoś 24 od jednej i drugiej strony (od bloku C, na wschód i południe)

chociaż na inwestycji myśliwska park tak się prawie stało, bo nowy deweloper się buduje w granicy... i jest blisko między blokami...



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 43 gości