Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: Gosc123 » 21 mar 2017, 19:11

d123 pisze:Gosc123 a wiesz może co powstanie za pętlą tramwajową na Wieczystej? :)
Podobno "coś" się tam zaczyna dziać ale co i jak to nigdzie nie mogę znaleźć ;D


nie wiem niestety, wiem jedynie, że projekt planu zakłada usługi lub niskie bloki :evil: :evil: :evil:

Rysunek:

http://www.bip.krakow.pl/_inc/rada/posi ... p?id=88762

Info:

http://www.bip.krakow.pl/_inc/rada/posi ... p?id=88761


Styrna
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2017, 15:48

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: Styrna » 10 kwie 2017, 16:21

Z tego co sie orientuje to przedsprzedarz juz ruszyla mieszkan w budynkach A,B,E.

Intryguje mnie czymu mieszkania w bunynku E (budynek najdalej oddalony od tauron areny czyli w strone al pokoju) sa duzo (~500 na m2) tansze. Czy ktos ma jakies informacje o zagospodarowaniu teren dzielacego supernowa od aleji pokoju?

matwho
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:27

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: matwho » 10 kwie 2017, 21:00

Moim zdaniem chodzi o hałas od Al. Pokoju, tam jeździ ,in. mnóstwo starych tramwajów, które są słyszalne na kilkaset metrów. To, że powstają tam bloki jest moim zdaniem chore


Odziom
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2017, 16:03

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: Odziom » 04 wrz 2017, 16:05

Witam,
czy może wie ktoś coś więcej o umowach deweloperskich?
Jestem zainteresowany mieszkaniem, ale powoli zaczyna mnie denerwować przeciąganie terminów.
Umowy miały być w połowie sierpnia, a prace miały ruszyć początkiem sierpnia.
Jak na razie ani widu ani słychu żeby coś się działo, o umowach już nie wspominając.

z góry dziękuję, pozdrawiam

traker
Posty: 293
Rejestracja: 12 kwie 2017, 11:27

SUPERNOVA Kraków ul.Lema 15

Postautor: traker » 04 lut 2018, 21:41


Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: SUPERNOVA Kraków ul.Lema 15

Postautor: Nowy » 05 lut 2018, 11:08

traker pisze:https://lema15.pl

Osiedle Supernova w Krakowie jest już na forum ;) Szkoda, trochę zielonego otoczenia Areny, ale już chyba za późno na biedzenie :)

ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: ragar » 28 kwie 2018, 23:43

A gdyby ktoś chciał zobaczyć, jak idzie budowa osiedla Supernova Kraków / Lema 15, to wrzucam poniżej fotkę, może i nie jest najnowsza, ale tak to mniej więcej wygląda :)

Obrazek

Nie wiecie czy tam grunt jest własnością dewelopera czy to użytkowanie wieczyste? No i zastanawiam się jeszcze, jak tam będzie z uciążliwością Tauron Areny Kraków, czy będzie z tym problem, czy hali widowiskowej nawet nie będzie się dostrzegało. Jak myślicie :?:

Przemekc1
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2017, 8:57

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: Przemekc1 » 29 kwie 2018, 12:00

Naprawdę naiwnością jest sądzić, że nie będzie się dostrzegało sąsiedztwa tak dużego obiektu. Polecam wybrać w czasie jakiegoś koncertu/imprezy sportowej. Kupując mieszkanie w takim miejscu trzeba niestety liczyć się z dużą uciążliwością w trakcie imprez i nie ma się co oszukiwać, że nie będzie się takiego obiektu zauważać. Z drugiej strony będzie to dobrze skomunikowane osiedle, niedaleko przystanek tramwajowy, kino itd.


Odziom
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2017, 16:03

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: Odziom » 30 kwie 2018, 10:32

Zależy z której strony się ma mieszkanie, w sobotę wracałem z Metallicy i było bardzo cicho. Jest tam dużo wolnej przestrzeni więc dźwięk się nie odbija od niczego i jest cicho. Samochodami też nikt nie szalał bo dużo policji było, więc o bezpieczeństwo też się nie trzeba martwić. Ja akurat wybrałem mieszkanie od strony Alei Pokoju więc tym bardziej problem Areny mnie nie obchodzi.

GF327
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2018, 17:48

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: GF327 » 25 maja 2018, 17:56

Witam,

rozważam kupno mieszkania w tej inwestycji i chciałbym dopytać jakie doświadczenia odnośnie tego dewelopera, lub tego konkretnego osiedla posiadacie.

W internecie można znaleść wiele negatywnycho opinii na temat firmy Cordia, zastanawiam się na ile znajdują one odzwierciedlenie w rzeczywistości.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości