Inwestycja Cieszyńska Kraków od Palladio Cieszyńska - opinie na forum (Krowodrza)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
slawek
Posty: 634
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Inwestycja Cieszyńska Kraków od Palladio Cieszyńska - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: slawek » 24 lip 2020, 0:17

Chyba kolejny spory projekt mieszkaniowy się nam szykuje na Krowodrzy w Krakowie, blisko centrum. Wszystko wskazuje na to, że rusza nowa inwestycja mieszkaniowa przy ul. Cieszyńskiej, w miejsce dawnych zakładów produkcji elektroniki.

Obrazek

Pojawiły się tam takie dwie ciekawe tablice informacyjne, jedna z informacją o tym, że rusza rozbiórka 8 budynków, a druga z informacją, że rusza budowa zespołu budynków mieszkalnych i ma potrwać do czerwca 2022 roku, więc całkiem ambitnie. Deweloper TK-Bud chyba wcześniej był gegenralnym wykonawcą na różnych budowach, teraz chyba zabrali się za własne projekty od początku.

Obrazek

Lokalizacja jest całkiem niezła, działka jest duża, ciekawe jak ją wykorzystają, może trafi się jakiś interesujący architekt i wyjdzie coś ciekawego, a może ktoś coś już wie. No i ciekawe z jakimi cenami to odpalą, ale zdaje się, że okolica nie należy do najtańszych. Ktoś wie coś więcej o tym projekcie i podzieli się informacjami i opiniami?


slawek
Posty: 634
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków od Palladio Cieszyńska - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: slawek » 26 lip 2020, 13:00

No i wygląda na to, że wkrótce te zabudowania dawnej fabryki telefonów zapewne odejdą w zapomnienie.

Obrazek

Wygląda na to, że prace rozbiórkowe już ruszają, na samym budynku są umieszczone informacje o tym, że roboty ruszają.

Obrazek

Okolica jest całkiem przyjemna.

Obrazek

Trzeba przyznać, że i tak te zabudowania poprzemysłowe długo się uchowały.

iti
Posty: 1203
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków od Palladio Cieszyńska - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: iti » 11 kwie 2021, 13:34

Była sobie fabryka elektroniki, a właściwie zabudowania dawnej fabryki elektroniki, w której od lat już się tego rodzaju sprzętu nie produkowało.

Obrazek

Chyba gdzieś tam ostatnio zawaliła się jakaś ściana rozbieranego budynku na blok po sąsiedzku.

Obrazek

Widać też jaka kupa gruzu została z tych sporych budynków.

Obrazek

Ktoś może wie, kiedy ruszy zabudowa tej działki, która jest całkiem spora. Chciałoby się, żeby deweloper wykorzystał dobrze potencjał z tego miejsca, tak, żeby powstało tam coś więcej, niż ciasno upakowane klocki z mieszkaniami o powierzchni 30-40 m2, albo jeszcze mniejszymi.


Bajeczna
Posty: 46
Rejestracja: 03 sty 2018, 17:44

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków od Palladio Cieszyńska - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: Bajeczna » 16 kwie 2021, 11:48

Lokalizacja świetna, plus całkiem spory teren. Ciekawa jestem projektu, mam nadzieję że nie zmarnują tego potencjału...

klientkrk
Posty: 87
Rejestracja: 25 lut 2018, 12:56

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków od Palladio Cieszyńska - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: klientkrk » 21 maja 2021, 20:07

Budynek już cały padł.
Czy ktoś ma informację co i w jakich cenach tam ma powstać ?

jakoob
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2021, 13:52

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków od Palladio Cieszyńska - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: jakoob » 04 cze 2021, 13:55

Lokalizacja genialna... Ciekawe czy cenowo będzie podobnie jak przy inwestycji na Antoniego Augustynka-Wichury, która jest stosunkowo niedaleko. Nic tylko liczyć na dobre układy mieszkań. Ktoś ma jakieś informacje kiedy będzie można zaznajomić się z ofertą?

jakoob
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2021, 13:52

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków od Palladio Cieszyńska - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: jakoob » 14 cze 2021, 12:19

Ceny od ok. 17k za metr. Nie wiem czy widziałem gdziekolwiek więcej :shock:

Pav3l
Posty: 33
Rejestracja: 01 lip 2020, 16:40

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków od Palladio Cieszyńska - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: Pav3l » 14 cze 2021, 14:10

skąd ta informacja ?


jakoob
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2021, 13:52

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków od Palladio Cieszyńska - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: jakoob » 14 cze 2021, 16:59

Dzwoniłem do nich z pytaniem o ofertę

pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja Cieszyńska Kraków od Palladio Cieszyńska - opinie na forum (Krowodrza)

Postautor: pozdro » 14 cze 2021, 18:40

Cena adekwatna ja na N5D bym nie odsprzedał ponizej 16k , a jednak tam jest ciut bliżej rynku głównego. No chyba zeby mnie torturowali jak na bialorusi



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości