Green Dustry Zabłocie / Kraków od Quelle Locum - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
annieoki
Posty: 53
Rejestracja: 14 lut 2018, 9:34

Green Dustry Zabłocie / Kraków od Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: annieoki » 13 sie 2020, 12:15

Przejeżdżając wczoraj przez Zabłocie zauważyłam reklamę nowej inwestycji: obok akademika na Romanowicza, naprzeciwko Lipowej ma powstać Green Dustry Zabocie - wg informacji na stronie www Quelle Locum pozyskało hektar terenu pod tę inwestycję.
Czy ktoś coś może wie więcej na ten temat? Na wizualizacji wygląda całkiem interesująco, ciekawe, jakie będą ceny- stawiam, że od 14 tys./m2 wzwyż, bo niska zabudowa to też całkiem inne przełożenie na m2

Obrazek


annieoki
Posty: 53
Rejestracja: 14 lut 2018, 9:34

Re: Green Dustry Zabłocie / Kraków od Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: annieoki » 13 sie 2020, 13:11

I jeszcze zdjęcie z wczoraj

Obrazek

Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Green Dustry Zabłocie / Kraków od Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: Master » 14 sie 2020, 11:31

annieoki pisze:Przejeżdżając wczoraj przez Zabłocie zauważyłam reklamę nowej inwestycji: obok akademika na Romanowicza, naprzeciwko Lipowej ma powstać Green Dustry Zabocie - wg informacji na stronie www Quelle Locum pozyskało hektar terenu pod tę inwestycję.

Dzięki za wstawkę, jeżeli mają tam hektar terenu, to kawał miejsca do zabudowania, a i lokalizacja niezła. Choć mam wrażenie, że te okolice Zabłocia, w których powstanie inwestycja Green Dustry, jest jednak mocno zatłoczona i zabudowana nieco chaotycznie. Na plus, że tworzy się tam miasto, lokale usługowe powstają, knajpki, park Stacja Wisła bardzo udany itd. Podobno studenci z akademika byli nieco uciążliwi, ale teraz chyba niewiele tam się dzieje. Jak myślicie, zmieni się to znów od października?


platinium
Posty: 404
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:26

Re: Green Dustry Zabłocie / Kraków od Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: platinium » 14 sie 2020, 11:46

Podobno studenci z akademika byli nieco uciążliwi, ale teraz chyba niewiele tam się dzieje. Jak myślicie, zmieni się to znów od października?
- nawet jeśli nie od tego października, to od kolejnego na pewno. Uroki miasta akademickiego. Ale inwestycja zapowiada się atrakcyjnie.. czekam na ceny :)

NeVeS
Posty: 487
Rejestracja: 09 cze 2020, 8:21

Re: Green Dustry Zabłocie / Kraków od Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: NeVeS » 11 wrz 2020, 11:29

Wygląda na to, że na przeciwko w miejscu drukarni na Romanowicza 11 powstanie kompleks rozrywkowy,
lovekrakow.pl/aktualnosci/kompleks-zablocie-nowe-lepsze-dolne-mlyny-wizualizacje_37527.html
mieszkańcy akademika się już cieszą, reszta pewnie nie za bardzo :)

oxygen
Posty: 100
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Green Dustry Zabłocie / Kraków od Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: oxygen » 13 wrz 2020, 16:33

NeVeS pisze:Wygląda na to, że na przeciwko w miejscu drukarni na Romanowicza 11 powstanie kompleks rozrywkowy,

Jak na razie to tylko mgliste plany, zobaczymy czy coś się z nich urodzi, ale to chyba odległa perspektywa. Niemniej wychodzi na to, że kolejny kawałek przemysłu będzie się z tej okolicy wyprowadzał, pytanie co stanie się z nieruchomościami, bo puste w takiej lokalizacji raczej stały nie będą.

kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Green Dustry Zabłocie / Kraków od Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: kwk » 14 wrz 2020, 9:25

oxygen pisze:
NeVeS pisze:Wygląda na to, że na przeciwko w miejscu drukarni na Romanowicza 11 powstanie kompleks rozrywkowy,

Jak na razie to tylko mgliste plany, zobaczymy czy coś się z nich urodzi, ale to chyba odległa perspektywa. Niemniej wychodzi na to, że kolejny kawałek przemysłu będzie się z tej okolicy wyprowadzał, pytanie co stanie się z nieruchomościami, bo puste w takiej lokalizacji raczej stały nie będą.

No przecież jest jasny plan od właściciela terenu o którym wspomina NeVes

Master pisze:Podobno studenci z akademika byli nieco uciążliwi, ale teraz chyba niewiele tam się dzieje. Jak myślicie, zmieni się to znów od października?

Bo uczelnie pozamykane przez COVID?

Gandalf
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2020, 11:24

Re: Green Dustry Zabłocie / Kraków od Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: Gandalf » 14 wrz 2020, 10:20

Niektóre uczelnie mają zajęcia częsciowo online, czesciowo na miejscu. Nie wiem czy UJ nie ma przypadkiem tylko online. Zobaczymy, czy od pazdzienrka cos sie ruszy


platinium
Posty: 404
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:26

Re: Green Dustry Zabłocie / Kraków od Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: platinium » 14 wrz 2020, 11:16

Nie wiem czy UJ nie ma przypadkiem tylko online

Nie, tylko wykłady są zdalnie (przynajmniej na ruczajowym kampusie)

kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Green Dustry Zabłocie / Kraków od Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: kwk » 14 wrz 2020, 12:00

platinium pisze:
Nie wiem czy UJ nie ma przypadkiem tylko online

Nie, tylko wykłady są zdalnie (przynajmniej na ruczajowym kampusie)

Ale zaraz - mówicie o obecnej sytuacji / przyszłym semetrze czy tym który trwał od marca. Bo ja o tym drugim i tym, że można pozornie ocenić, że akademik nie wpływa na okolice. Już pomijam, że głównie tam mieszkają studenci z wymiany, a samoloty nie latały.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości