Viva Piast Kraków od Victoria Dom - nowe mieszkania na Osiedlu Piastow przy wejsciu do SKA 10 min od centrum / opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Viva Piast Kraków od Victoria Dom - nowe mieszkania na Osiedlu Piastow przy wejsciu do SKA 10 min od centrum / opini

Postautor: robcio » 23 maja 2021, 19:13

Jak jechałem nie tak znowu dawno w tamtych okolicach to już ze 3-4 piętra były

Zreszta na stronie dewelopera jest filmik z kwietnia
youtu.be/qtbYN8vR6do


Anka098
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2021, 19:32

Re: Viva Piast Kraków od Victoria Dom - nowe mieszkania na Osiedlu Piastow przy wejsciu do SKA 10 min od centrum / opini

Postautor: Anka098 » 25 maja 2021, 19:51

Ta inwestycja będzie przede wszystkim bardzo blisko obwodnicy, przyszłej pętli i torów kolejowych, stąd pewnie niższe ceny i zainteresowanie.

Wiguś
Posty: 39
Rejestracja: 30 sty 2021, 13:17

Re: Viva Piast Kraków od Victoria Dom - nowe mieszkania na Osiedlu Piastow przy wejsciu do SKA 10 min od centrum / opini

Postautor: Wiguś » 26 maja 2021, 4:00

Anka098 pisze:Ta inwestycja będzie przede wszystkim bardzo blisko obwodnicy, przyszłej pętli i torów kolejowych, stąd pewnie niższe ceny i zainteresowanie.


A może wynika ona też, z opinii o deweloperze?

Sam brałem pod uwagę tą inwestycję. dopóki nie znalazłem tu na forum opinii o nich z Warszawy...


JanuszBiznesu
Posty: 297
Rejestracja: 08 mar 2021, 13:44

Re: Viva Piast Kraków od Victoria Dom - nowe mieszkania na Osiedlu Piastow przy wejsciu do SKA 10 min od centrum / opini

Postautor: JanuszBiznesu » 26 maja 2021, 9:22

Wiguś pisze:
Anka098 pisze:Ta inwestycja będzie przede wszystkim bardzo blisko obwodnicy, przyszłej pętli i torów kolejowych, stąd pewnie niższe ceny i zainteresowanie.

A może wynika ona też, z opinii o deweloperze?

Sam brałem pod uwagę tą inwestycję. dopóki nie znalazłem tu na forum opinii o nich z Warszawy...

Nasi deweloperzy wcale niestety nie są lepsi ;/

Anija
Posty: 9
Rejestracja: 24 lip 2021, 18:03

Re: Viva Piast Kraków od Victoria Dom - nowe mieszkania na Osiedlu Piastow przy wejsciu do SKA 10 min od centrum / opini

Postautor: Anija » 24 lip 2021, 18:10

@domikr94
Ja tez sie zastanawiam inwestycyjnie, wizulaizacja mi sie podoba, ladne duze okna sa w mieszkaniu polaczenie tez jest ok z tego co mowia bedzie to bardzo dobry punkt komunikacyjny i ceny napewno podskocza tu o 2 k w gore za metr. Daj prosze znac czy sie zdecydowales na zakup i co sadzisz o inwestycji?

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Viva Piast Kraków od Victoria Dom - nowe mieszkania na Osiedlu Piastow przy wejsciu do SKA 10 min od centrum / opini

Postautor: pozdro » 25 lip 2021, 15:29

Jaki tam jest system wentylacji? Pompa ciepla i rekuperacja jest? Jakie zuzycie energii? EP ile bedzie wynosiło?

Bettyw1
Posty: 138
Rejestracja: 10 paź 2020, 13:26

Re: Viva Piast Kraków od Victoria Dom - nowe mieszkania na Osiedlu Piastow przy wejsciu do SKA 10 min od centrum / opini

Postautor: Bettyw1 » 25 lip 2021, 21:46

pozdro pisze:Jaki tam jest system wentylacji? Pompa ciepla i rekuperacja jest? Jakie zuzycie energii? EP ile bedzie wynosiło?


Co Ty masz z tymi pompami ciepła i rekuperacją w blokach :lol: Pokaż choć jedna inwestycję w ten sposób realizowaną w Krk :?: :shock:

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Viva Piast Kraków od Victoria Dom - nowe mieszkania na Osiedlu Piastow przy wejsciu do SKA 10 min od centrum / opini

Postautor: pozdro » 26 lip 2021, 6:55

Dziwie sie ludziom ze podpisywac umowe deweloper ska na mieszkanie dla ktorego nie maja pdanego w i mowie wspolczynnika EP. to jak kupowanie kota w worku.


Anija
Posty: 9
Rejestracja: 24 lip 2021, 18:03

Re: Viva Piast Kraków od Victoria Dom - nowe mieszkania na Osiedlu Piastow przy wejsciu do SKA 10 min od centrum / opini

Postautor: Anija » 05 sie 2021, 11:03

Ja mysle nad kupnem wydaje mi się jedna z lepszych inwestycji w tej cenie, wygląd budynku tez jest zaprojektowany wizualnie na wyższym poziomie. Glowny wykonawca jest bardzo znany. Co uważam za plus , dodatkowo jest parking podziemny. Może ktoś inny sie wypowie co kupil tu mieszkanie badz zamierza? DOMBUD naprzeciwko ma niższe ceny aczkolwiek uważam że warto dac wiecej nawet dla samego wyglądu budynku i okien nowczesniejsztch.

Mondzik
Posty: 62
Rejestracja: 24 lip 2021, 18:44

Re: Viva Piast Kraków od Victoria Dom - nowe mieszkania na Osiedlu Piastow przy wejsciu do SKA 10 min od centrum / opini

Postautor: Mondzik » 02 lis 2021, 20:52

Zostało jedno większe mieszkanie wychodzi 7tys za metr, ale zastanawiam się czy jednak cena vs lokalizacja nie idą w parze i lepiej dopłacić.. Aczkolwiek dawno takich cen w Krakowie w miejscu gdzie są usługi na miejscu wydaje się dobrym rozwiązaniem.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dioner, Rapanui i 32 gości