Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Kumpel
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2021, 12:05

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: Kumpel » 17 paź 2021, 12:07

Cześć :)

Czy ktoś stąd kupił mieszkanie w tej inwestycji lub poważnie rozważał, ale jednak zrezygnował? Chciałbym poznać powody, dla których podjęliście takie, a nie inne decyzje, bo sam się zastanawiam.


pudel
Posty: 110
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: pudel » 17 paź 2021, 22:58

Kumpel pisze:Cześć :)

Czy ktoś stąd kupił mieszkanie w tej inwestycji lub poważnie rozważał, ale jednak zrezygnował? Chciałbym poznać powody, dla których podjęliście takie, a nie inne decyzje, bo sam się zastanawiam.

Ja się zastanawiałem na samym początku jak ruszyła sprzedaż, a był to dokładnie październik 2020 roku. Wtedy ceny okazały się mocno przesadzone (tak mi się wydawało), dodatkowo układy mieszkań 3 pokojowych nie były idealne i ich ekspozycja - a takiego szukałem.
Z Ciekawostek teraz jak patrzę na Świtezianki, to ceny się nie zmieniły od tamtego czasu a wręcz na kilka mieszkań jest promocja!
Musisz także wziąć pod uwagę hałas od Al. Pokoju, szczególnie w mieszkaniach skierowanych w jej stronę.

megi
Posty: 731
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: megi » 19 paź 2021, 0:26

Kilka zdjęć z ostatniego czasu, ze spaceru w tej okolicy, choć dzisiaj budowa może być już znacznie bardziej zaawansowana.

Obrazek

Jeśli o mnie chodzi, to minusem jest też brak usług w okolicy, do najbliższego sensownego sklepu jest kawałek, Plaza już chyba zamknięta i nie zapowiada się jak na razie, żeby coś tam miało powstać.

Obrazek

No i mam wrażenie, że te mieszkania na parterze, to jakoś tak strasznie nisko od strony al. Pokoju.


megi
Posty: 731
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: megi » 19 paź 2021, 0:30

Za to podoba mi się budynek, całkiem ciekawy, jak na Kraków.

Obrazek

Z tego co pamiętam, to cena była też na początku mocno zaporowa, teraz to nie wiem ile trzeba tam zapłacić za metr kwadratowy mieszkania.

Obrazek

No i ciekawi mnie, co dalej będzie z tą pętlą tramwajową tam, bo jak na razie, chyba nie jest specjalnie wykorzystywana, ale czy może się to jakoś zmienić, a jeśli tak, to w jakich okolicznościach.

Podgórzanin
Posty: 9
Rejestracja: 19 paź 2021, 9:29

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: Podgórzanin » 19 paź 2021, 9:32

Obszedłem sobie budynek. Cisza i zieleń na dużych tarasach, niestety tych północnych.

Peace
Posty: 286
Rejestracja: 03 mar 2021, 17:01

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: Peace » 29 gru 2021, 10:33

24 maj vs dzisiaj
52 dostępne vs 32 dostępne

całość liczy 70 mieszkań

pudel
Posty: 110
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: pudel » 30 gru 2021, 13:21

Z tego co pamiętam, to cena była też na początku mocno zaporowa, teraz to nie wiem ile trzeba tam zapłacić za metr kwadratowy mieszkania.

Chyba jedna z nielicznych inwestycji w których ceny sie nie zmieniły, bo "dzisiejsze" ceny były od początku :lol:

ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: ragar » 16 sty 2022, 19:01

Z ostatniego przejścia przez okolicę, tak aktualnie wygląda inwestycja przy ul. Świtezianki, z jednej strony elewacja jest już niemal gotowa.

Obrazek

Bardzo dobrze wyglądają na niej płytki ceramiczne czy jakaś inna okładzina, ale generalnie, bardzo na plus. Szkoda, że tak rzadko stosuje się dzisiaj takie wykończenia elewacji.

Obrazek

Finalnie ten blok może całkiem dobrze wyglądać.

Obrazek

Te balkony zaokrąglone też całkiem nieźle wyglądają. Metrażowo chyba całkiem duże. Ciekawe jak im się te mieszkania sprzedają, bo chyba tanie nie były.


pudel
Posty: 110
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: pudel » 17 sty 2022, 20:39

Ciekawe jak im się te mieszkania sprzedają, bo chyba tanie nie były.

Wszystko jest na ich stronie, zaznaczone sprzedane jak i wolne wraz z cenami.

Peace
Posty: 286
Rejestracja: 03 mar 2021, 17:01

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: Peace » 31 sty 2022, 10:57

Kolejny miesiąc sprzedaży za nami

24 maj 2021: 52 dostępne
29 grudzień 2021: 32 dostępne
31 styczeń 2022: 33 dostępne

całość liczy 70 mieszkań



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości