Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: ragar » 30 cze 2022, 11:27

Jeśli dobrze liczę, to aktualnie jest tam dostępnych 20 mieszkań (30 czerwca 2022), więc jednak coś się sprzedaje. Zdaje się, że nowy ten nowy blok przy ul. Świtezianki został ukończony, z tego co budowało się w ostatnich latach w Krakowie, to ten wygląda naprawdę nieźle, z tymi płytkami na elewacji.


uno
Posty: 10
Rejestracja: 28 lis 2016, 0:19

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: uno » 24 gru 2022, 0:29

Mają teraz promocję, rabaty do 26 tys. zł na wybrane mieszkania:

Obrazek

Przy tych cenach, to chyba nie jest jakaś szalenie atrakcyjna oferta.

Natomiast mieszkań wolnych i zarezerwowanych doliczyłem się 14 (24 grudnia 2022), więc jednak lokale się sprzedają, może wolno, ale jednak schodzą. Na pewno ich plusem jest to, że są już gotowe do odbioru. Można kupić i zabrać się za wykańczanie.

Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: Nowy » 30 sty 2023, 23:13

Co by nie powiedzieć, to jednak trzeba przyznać, że ten budynek dobrze wyszedł.

Obrazek

Całkiem duże ogródki przynależą tu do części mieszkań na parterze.

Obrazek

Ta elewacja pokryta płytkami bardzo dobrze się prezentuje.


Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: Nowy » 30 sty 2023, 23:15

Nawet te złotawe / jasnobrązowe balkony całkiem tu do wszystkiego pasują.

Obrazek

Ciekawe jak taka elewacja obroni się z czasem.

Obrazek

Jak się Wam podoba takie podejście do budownictwa mieszkaniowego?

uno
Posty: 10
Rejestracja: 28 lis 2016, 0:19

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: uno » 28 lip 2023, 12:16

No i wygląda na to, że w inwestycji na Świtezianki zostało chyba jedno mieszkanie, w dodatku urządzone. Nie wiem, czy to było jakieś mieszkanie demonstracyjne?

uno
Posty: 10
Rejestracja: 28 lis 2016, 0:19

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: uno » 28 lip 2023, 12:25

Zabawne jest to, że jak pod koniec 2020 roku inwestycja wchodziła na rynek za 12-13 tys. m2, to wydawało się drogo, a dzisiaj to podchodzi pod całkiem atrakcyjne ceny. Tym bardziej, że budynek zacny, wg mnie, jeden z najładniejszych budynków w Krakowie z ostatnich lat. Lokalizacja też przyzwoita dosyć.

teqnix
Posty: 195
Rejestracja: 25 maja 2023, 13:46

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: teqnix » 28 lip 2023, 14:59

uno pisze:Zabawne jest to, że jak pod koniec 2020 roku inwestycja wchodziła na rynek za 12-13 tys. m2, to wydawało się drogo, a dzisiaj to podchodzi pod całkiem atrakcyjne ceny. Tym bardziej, że budynek zacny, wg mnie, jeden z najładniejszych budynków w Krakowie z ostatnich lat. Lokalizacja też przyzwoita dosyć.


Kameralny Prokocim też im nawet wyszedł chociaż wiadomo, że pozycjonowany niżej to kolory standardowe a nie takie fikuśne. Chyba niezły deweloper półki średniej chociaż nie wiem jak w środku to wygląda i jak się tam mieszka. Każde, nowe mieszkanie zakupione w 2021/2022 r. w Krakowie na dzisiejsze czasy będzie miało super atrakcyjne ceny niezależnie czy to super premium czy wypizdowo 50 metrów od obwodnicy na Złocieniu. Do dzisiaj żałuje, że przez 30.000 zł w środku tej "pandemii" odpuściłem starania o zakup pięknie urządzonej kilkuletniej małej dwójeczki pod Decathlonem przy Plazie - sprzedający robili konkurs kto da więcej i stanęło chyba na 430000 z miejscem postojowym a nie chciało mi się pożyczać i wydawało mi się drogo - dzisiaj lekko by było warte z 650 000 a zamiast tego kupiłem coś ledwo ukończonego na Ruczaju. Też oczywiście poszło w górę ale nie tak jak to przy Lema. Swoją drogą to był fantastyczny okres na okazje na rynku wtórnym, początek tej pandemii.

michok
Posty: 130
Rejestracja: 21 lip 2022, 14:15

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: michok » 28 lip 2023, 16:00

uno pisze:Zabawne jest to, że jak pod koniec 2020 roku inwestycja wchodziła na rynek za 12-13 tys. m2, to wydawało się drogo, a dzisiaj to podchodzi pod całkiem atrakcyjne ceny. Tym bardziej, że budynek zacny, wg mnie, jeden z najładniejszych budynków w Krakowie z ostatnich lat. Lokalizacja też przyzwoita dosyć.


Zdecydowanie. Piękna bryła. Takie bloki świetnie się starzeją. Za 10 lat również będzie się wyrożniał.
Mirosław Ch. Urodzony w Małopolsce, na co dzień mieszkający w Krakowie.


teqnix
Posty: 195
Rejestracja: 25 maja 2023, 13:46

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: teqnix » 28 lip 2023, 16:20

michok pisze:
uno pisze:Zabawne jest to, że jak pod koniec 2020 roku inwestycja wchodziła na rynek za 12-13 tys. m2, to wydawało się drogo, a dzisiaj to podchodzi pod całkiem atrakcyjne ceny. Tym bardziej, że budynek zacny, wg mnie, jeden z najładniejszych budynków w Krakowie z ostatnich lat. Lokalizacja też przyzwoita dosyć.


Zdecydowanie. Piękna bryła. Takie bloki świetnie się starzeją. Za 10 lat również będzie się wyrożniał.


Na tej elewacji to jest klinkier? Nie będzie to odpadać?

uno
Posty: 10
Rejestracja: 28 lis 2016, 0:19

Re: Inwestycja ul. Świtezianki Kraków od Matexi - opinie na forum

Postautor: uno » 22 sty 2024, 11:22

teqnix pisze:Na tej elewacji to jest klinkier? Nie będzie to odpadać?

Zobacz, płytki są ona elewacjach starych kamienic czasem, trzymają się zwykle bardzo dobrze, często zdecydowanie lepiej, niż reszta elewacji. Jeżeli tylko nie zrobili tego technologią taką, jak u jednego dewelopera, że klej nie pod całą płytką, to powinno być dobrze.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości