Inwestycja bliźniaki w Modlnicy Sośnicki Development - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
aga_13_94
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2020, 15:34

Inwestycja bliźniaki w Modlnicy Sośnicki Development - opinie na forum

Postautor: aga_13_94 » 25 paź 2020, 15:37

Cześć! Czy jest tu może jakiś mieszkaniec bliźniaków w Modlnicy przy ul. Wierzbowej? ;) Jeśli tak, to podzielcie się proszę opiniami, a zwłaszcza o developerze Sośnicki Development :)


Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Inwestycja bliźniaki w Modlnicy Sośnicki Development - opinie na forum

Postautor: Master » 01 lis 2020, 22:45

aga_13_94 pisze:Cześć! Czy jest tu może jakiś mieszkaniec bliźniaków w Modlnicy przy ul. Wierzbowej?

A zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji, czy w jakiejś innej?

BartoshP
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2021, 19:06

Re: Inwestycja bliźniaki w Modlnicy Sośnicki Development - opinie na forum

Postautor: BartoshP » 03 lis 2021, 19:07

Hej. Interesował się ktoś ta inwestycja? Chodzi mi o Osiedle Lipowa w Modlniczce. Jest ktoś w stanie coś więcej o niej powiedzieć oraz o deweloperze?


Meegi
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2023, 14:30

Re: Inwestycja bliźniaki w Modlnicy Sośnicki Development - opinie na forum

Postautor: Meegi » 25 paź 2023, 14:34

Po obejrzeniu mieszkania przy ul. Lipowej w Modlniczce budowanego przez Sośnicki Development (M.S.) zdecydowałam się na jego zakup. Podpisałam umowę rezerwacyjną z deweloperem, przelałam opłatę rezerwacyjną, a po około 10 tygodniach byliśmy umówieni na podpisanie umowy deweloperskiej. Po otrzymaniu decyzji o przyznaniu mi kredytu z banku, zwróciłam się do dewelopera z prośbą o umówienie terminu podpisania umowy deweloperskiej, jednak deweloper na wstępie rozmowy poinformował mnie, że on żadnego mieszkania mi nie sprzeda za cenę podaną w rezerwacji, chyba że dopłacę 60 tysięcy więcej niż kwota na umowie rezerwacyjnej. Deweloper wprost śmiał się z umowy rezerwacyjnej, nazywając ją ,,kawałkiem śmiecia" oraz podważając moje roszczenia z tej umowy. Wskazywał też, że już nie musi podpisywać umowy deweloperskiej, bo budowa została zakończona. Nie powiadomił mnie jednak o tym, kiedy zawieraliśmy umowę rezerwacyjną, mimo że już wtedy zgłosił zakończenie budowy do urzędu. Przez 3 miesiące deweloper utrzymywał mnie w błędnym przekonaniu, że podpiszemy umowę deweloperską, tak jak to było przewidziane w umowie rezerwacyjnej.
Pomimo mojej chęci wykonania umowy rezerwacyjnej oraz informacji, że skierowałam sprawę na drogę prawną, deweloper ponownie wystawił mieszkanie na sprzedaż przez agencję nieruchomości za kwotę jak wspominałam 60 tysięcy złotych wyższą niż ustaliliśmy przy podpisywaniu umowy rezerwacyjnej. Agencja nieruchomości została poinformowana o nieuczciwych działaniach pana M.S. polegających na podpisywaniu umów rezerwacyjnych bez zamiaru wywiązania się z nich.
Zalecam szczególną ostrożność przy podpisywaniu umów z tą firmą i dokładne sprawdzenie ich przez prawnika przed podpisaniem

Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Inwestycja bliźniaki w Modlnicy Sośnicki Development - opinie na forum

Postautor: Master » 22 kwie 2024, 12:51

Doda ktoś może jakieś zdjęcia, na których byłoby widać, jak to obecnie wygląda? Domy prezentują się dobrze?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], realista, tomekl007, Turbi i 52 gości