Life Hub przy Kujawskiej w Krakowie od dewelopera Urba (Krowodrza) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
weraa1080
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:23

Re: Life Hub przy Kujawskiej w Krakowie od dewelopera Urba (Krowodrza) - opinie na forum

Postautor: weraa1080 » 05 lip 2021, 20:26

Czy ktoś ma może jakieś informacje na temat tej inwestycji i Inwestora? Czemu tak słabo idzie sprzedaż mieszkań w tej inwestycji?


romek_74
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2021, 10:13

Re: Life Hub przy Kujawskiej w Krakowie od dewelopera Urba (Krowodrza) - opinie na forum

Postautor: romek_74 » 26 lip 2021, 10:19

Chyba drgnęło bo mają już 14 sprzedanych oraz rezerwacji.
Budowa mocno zaawansowana, przynajmniej z zewnątrz i teraz widać jak to będzie wyglądało.

megi
Posty: 731
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Life Hub przy Kujawskiej w Krakowie od dewelopera Urba (Krowodrza) - opinie na forum

Postautor: megi » 03 paź 2021, 13:06

romek_74 pisze:Budowa mocno zaawansowana, przynajmniej z zewnątrz i teraz widać jak to będzie wyglądało.

Wygląda na to, że inwestycja zostanie wkrótce ukończona.

Obrazek

Podobają mi się takie elewacje, wykonane z płytki, ładnie to całkiem wygląda.

Obrazek

A z tablicy informacyjnej, to wynikałoby, że prace już powinny się zakończyć.


traker
Posty: 293
Rejestracja: 12 kwie 2017, 11:27

Re: Life Hub przy Kujawskiej w Krakowie od dewelopera Urba (Krowodrza) - opinie na forum

Postautor: traker » 12 lut 2022, 14:20

Dziś przejechałem przez Kujawską i widać ,że finiszują :) Na ich stronie mało co zostało do kupna i dużo rezerwacji ...
Dostępnych 6 ofert -zapytaj o cenę i 4 rezerwacje >>> pozostało jak by nie patrząc 10 mieszkań z 30 mieszkań
Załączniki
IMG_0236.jpg
IMG_0236.jpg (27.23 KiB) Przejrzano 4680 razy
Ostatnio zmieniony 13 lut 2022, 7:14 przez traker, łącznie zmieniany 1 raz.

buda
Posty: 371
Rejestracja: 30 sty 2020, 22:52

Re: Life Hub przy Kujawskiej w Krakowie od dewelopera Urba (Krowodrza) - opinie na forum

Postautor: buda » 13 lut 2022, 3:20

Jest 7 mieszkan wolnych i 5 zarezerwowanych na 30. Czyli 12 /30, a nie 10/40.

Nowy
Posty: 1651
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Life Hub przy Kujawskiej w Krakowie od dewelopera Urba (Krowodrza) - opinie na forum

Postautor: Nowy » 05 sie 2022, 11:05

Tam chyba za tą inwestycją były jeszcze jakieś domy z ogrodami i większymi drzewami. Ciekawe czy utrzymają się dłużej w tym miejscu, czy też za jakiś czas zostaną zastąpione blokami. Ale miejsce jest niezłe, blisko do placu Axentowicza, niedaleko park Młynówka Królewska, a i na tramwaj na Plac Inwalidów da się dojść w rozsądnym czasie. Ma ktoś może jakieś zdjęcia z tego, jak to aktualnie wygląda? Jak widziałem kiedyś, to elewacje ładne, chyba w klinkierze czy czymś podobnym.

voyager
Posty: 118
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:13

Re: Life Hub przy Kujawskiej w Krakowie od dewelopera Urba (Krowodrza) - opinie na forum

Postautor: voyager » 29 sty 2023, 22:35

Ma ktoś może jakieś zdjęcia i pokaże, jak to osiedle wyszło, dobre to wygląd i dobrze się tam mieszka? Może wypowie się ktoś, kto ma do czynienia z tą inwestycją, a najlepiej mieszkaniec? Okolica jest niezła, bloczki ładne wg projektu, tylko zastanawiam się czy nie za bardzo wciśnięte w istniejącą zabudowę. Jak sądzicie?

uno
Posty: 10
Rejestracja: 28 lis 2016, 0:19

Re: Life Hub przy Kujawskiej w Krakowie od dewelopera Urba (Krowodrza) - opinie na forum

Postautor: uno » 28 lip 2023, 12:27

Wrzuci ktoś jakieś zdjęcia i opinie o tej inwestycji przy Kujawskiej? Widziałem ostatnio artykuł, w którym ktoś zachwycał się tą zabudową, jako bardzo dobry przykład na sensowne dogęszczenie miasta. Jak myślicie, słusznie?


teqnix
Posty: 195
Rejestracja: 25 maja 2023, 13:46

Re: Life Hub przy Kujawskiej w Krakowie od dewelopera Urba (Krowodrza) - opinie na forum

Postautor: teqnix » 28 lip 2023, 14:23

uno pisze:Wrzuci ktoś jakieś zdjęcia i opinie o tej inwestycji przy Kujawskiej? Widziałem ostatnio artykuł, w którym ktoś zachwycał się tą zabudową, jako bardzo dobry przykład na sensowne dogęszczenie miasta. Jak myślicie, słusznie?


Nie widziałem co prawda inwestycji w realu ale czytałem ten artykuł i myślę, że jak najbardziej słusznie. Pewnie kontrowersyjnie ale uważam, że Kraków ma bardzo luźną zabudowę i jest niepotrzebnie aż tak rozciągnięty terytorialnie. Kraków jako zlepek 3 malutkich miast i samych wiosek pomiędzy którymi hulał na polach wiatr w zasadzie miał zabudowę typowo miejską w obrębie plant i Kazimierza oraz potem tam trochę dalej na zachód ,gdzie Krowodrza. Już Podgórze to było raczej malutkie miasteczko a jeszcze położone przy pagórkach wapiennych na których się nie budowano. Teraz to tak wygląda, że jak jadę sobie z centrum do domu (kolejną wieś włączoną do Krakowa chyba w 1942 - Piaski Wielkie) to wielokrotnie ma się wrażenie, że to już koniec miasta. Najpierw skręcając z Limanowskiego w Powstańców po lewej i prawej stronie są jakieś zielone chaszcze i tory kolejowe i nieliczne bloczki na górce, potem jadę chwilę Kamińskiego i widzę na lewo same drzewa i trawy, dalej skręcam z Kamińskiego pod Bonarkę Puszkarską tam gdzie wybudowali potworka "Żyjąca Bonarka" to już naprawdę się zdaje, że za tym uroczym osiedlem jest koniec świata bo z prawej same szuwary a za nimi chyba jakieś stawy a po lewej za za dzikimi kłosami pobudowali trochę szklano-stalowych miejsc pracy ale dalej znowu jakieś trawy i autobusy stoją. I nagle wyłania się jakieś nowe osiedle, chyba od Lokum, jadę kawek dalej a tu z wysokich bloków Lokum robią się niskie domki, to chyba był dawniej środek wsi Wola Duchacka. Nagle dojeżdża się do ulicy z torami i znowu wysokie bloki a za chwile znowu domki, niektóre to drewniane nawet jak ze 100 lat temu albo na Ukrainie. No i w koncu dojeżdża się, gdzieś tam pod moją uliczkę :D
Centrum poza jakimiś enklawami do życie się nie nadaje a ci turyści chociaż pożytecznie są trochę męczący. Powinno się zagęszczać co się da i sprzedawać po w miarę atrakcyjnych cenach, żeby ludzie tam chcieli wrócić mieszkać oczywiście czasem pamiętając o jakimś parku i starać się zabudować jakoś te obszary chaszczowo - trawiaste o których pisałem wyżej. A tak to mi bloki na wsi budują!

iti
Posty: 1170
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Life Hub przy Kujawskiej w Krakowie od dewelopera Urba (Krowodrza) - opinie na forum

Postautor: iti » 22 sty 2024, 11:44

teqnix pisze:Nie widziałem co prawda inwestycji w realu ale czytałem ten artykuł i myślę, że jak najbardziej słusznie. Pewnie kontrowersyjnie ale uważam, że Kraków ma bardzo luźną zabudowę i jest niepotrzebnie aż tak rozciągnięty terytorialnie. Kraków jako zlepek 3 malutkich miast i samych wiosek pomiędzy którymi hulał na polach wiatr w zasadzie miał zabudowę typowo miejską w obrębie plant i Kazimierza oraz potem tam trochę dalej na zachód ,gdzie Krowodrza. Już Podgórze to było raczej malutkie miasteczko a jeszcze położone przy pagórkach wapiennych na których się nie budowano. Teraz to tak wygląda, że jak jadę sobie z centrum do domu (kolejną wieś włączoną do Krakowa chyba w 1942 - Piaski Wielkie) to wielokrotnie ma się wrażenie, że to już koniec miasta.

Coś w tym jest, kiedyś słyszałem rozmowę starszych państwa w tramwaju z NH do Krakowa, patrzyli na nową zabudowę powstającą wzdłuż drogi i stwierdzili, że jak tak dalej pójdzie, to jeszcze im "Kraków z Nową Hutą połączą" : )



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 36 gości