Słoneczna Macedonia Kraków od dewelopera Start - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
keram
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Słoneczna Macedonia Kraków od dewelopera Start - opinie na forum

Postautor: keram » 31 maja 2021, 18:04

kasiaka pisze:Sorry za głupie pytanie, ale jak to działa jak masz tylko jedno miejsce na platformie na górze? Chcesz wyjechać/wjechać to idziesz po sąsiada żeby wyjechał? :shock:

youtu.be/JGgXJOp9l2c
Jest wówczas wnęka pod spodem by całość dolnego poziomu mogła zjechać w dół.
Wiljer pisze:Przecieram oczy ze zdumienia widząc aktualne ceny na poziomie ~11500/M^2.
Kto tyle płaci za mieszkanie w tej lokalizacji? :o

Rzeczywiście zaszaleli z ostatnimi podwyżkami.
Ale to nie lokalizacja do ceny jest dla mnie problemem.
Lokalizacja mi się nawet podoba.
Bardziej miejsca parkingowe.
Obecnie zostały już tylko tylko niższe do 1,5m)
Ostatnio zmieniony 01 cze 2021, 9:07 przez keram, łącznie zmieniany 1 raz.


PatrykTrav
Posty: 88
Rejestracja: 27 mar 2021, 13:06

Re: Słoneczna Macedonia Kraków od dewelopera Start - opinie na forum

Postautor: PatrykTrav » 31 maja 2021, 23:27

Wiljer pisze:Przecieram oczy ze zdumienia widząc aktualne ceny na poziomie ~11500/M^2.
Kto tyle płaci za mieszkanie w tej lokalizacji? :o


Szukają "sufitu" cenowego. Jeśli ktoś kupi, to dla nich dodatkowy zysk. Jeśli mieszkania będą stały, to obniżą ceny.

projekty1
Posty: 154
Rejestracja: 12 maja 2021, 8:34

Re: Słoneczna Macedonia Kraków od dewelopera Start - opinie na forum

Postautor: projekty1 » 01 cze 2021, 9:52

PatrykTrav pisze:
Wiljer pisze:Przecieram oczy ze zdumienia widząc aktualne ceny na poziomie ~11500/M^2.
Kto tyle płaci za mieszkanie w tej lokalizacji? :o


Szukają "sufitu" cenowego. Jeśli ktoś kupi, to dla nich dodatkowy zysk. Jeśli mieszkania będą stały, to obniżą ceny.

Rzeczywiście deweloper MOCNO przeszacował ceny. Układy ma ładne, ale cena ponad 11 tys za metr w okolicy Kozłówka, to gruba przesada. Ceny Kozłówka, to ma inna inwestycja Budomatu malborska.budomat.com.pl , która jest rzut beretem od Słonecznej Macedonii i choć Słoneczna Macedonia jest zlokalizowana dalej od ruchliwej Wielickiej, to jednak taka marża to jak dla mnie kosmos! Sąsiedztwo Kozłówka, o którym pisałam na forum Malborskiej, to jak dla mnie skuteczny odstraszasz od tej inwestycji. Nie od dziś wiadomo, że nie jest to najbezpieczniejsza okolica na dzielni ;) A jeśli chodzi o ceny dewelopera, to zastanawiam się czy to odwaga, czy głupota? ;) Myślę, że to jeszcze długo postoi w tych cenach :D


Mateuszkrk93
Posty: 521
Rejestracja: 16 mar 2021, 20:20

Re: Słoneczna Macedonia Kraków od dewelopera Start - opinie na forum

Postautor: Mateuszkrk93 » 01 cze 2021, 10:44

Szukanie leszcza w tej cenie ;)

keram
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Słoneczna Macedonia Kraków od dewelopera Start - opinie na forum

Postautor: keram » 03 cze 2021, 12:27

Zauważyłem dziś że mieszkanie na które patrzyłem z 1,5 miesiąca temu i było w ofercie wówczas za 489 tysięcy dziś kosztuje wg oferty 575 (najpierw był wzrost do 530).
Ciekawe.
Ale to astronomiczny skok. Trudno mi znaleźć to inaczej uzasadnić niż chciwością jak i zuchwałością dewelopera.
Żadne podwyżki cen materiałów w tym czasie tego nie obronią.
Widzę że od tego czasu im mieszkania stoją.
Myślę że głównie przez fakt że zostały tylko niższe miejsca na platformach do 1,5m samochód za 27 tys.

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Słoneczna Macedonia Kraków od dewelopera Start - opinie na forum

Postautor: Rak » 02 lis 2021, 15:45

..com/pbstart/photos/pcb.4659918227402580/4659911034069966/

keram
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Słoneczna Macedonia Kraków od dewelopera Start - opinie na forum

Postautor: keram » 03 lis 2021, 11:16

ChristineRichard pisze:Na działce między Trybuny Ludów a Poturalskiego również wygląda,jakby ruszała budowa.nie ma natomiast jeszcze żadnej tablicy informacyjnej.


viewtopic.php?t=12061
To ta inwestycja rusza tam.
Nic ciekawego.

virage
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2021, 19:42

Re: Słoneczna Macedonia Kraków od dewelopera Start - opinie na forum

Postautor: virage » 19 kwie 2022, 22:11

Wygląda na to, że budowa zbliża się ku końcowi, próbował ktoś może dowiedzieć się kiedy planują skończyć? Ja dostałem odpowiedź taką jak zawsze: "wszystkie nasze inwestycje idą zgodnie z planem" :roll: Na pierwszy rzut oka wygląda że szybciej będzie gotowe niż planowany koniec sierpnia - rusztowań już nie ma, w garażu stawiają platformy. Wiecie, czy ten deweloper pozwala wejść na budowę i pomierzyć np. kuchnię pod meble


Volfeer
Posty: 56
Rejestracja: 24 paź 2018, 2:34

Re: Słoneczna Macedonia Kraków od dewelopera Start - opinie na forum

Postautor: Volfeer » 23 kwie 2022, 17:55

Nie wszystkie, na Kameralnym zaliczyli 2 miesieczne opoznienie, choc oczywiscie w umowie deweloperskiej mieli bezpieczne terminy, wiec oficjalnie wtopy nie zaliczyli. Jednak obiecali ludziom, ze w marcu beda odbiory, a byly koncem kwietnia.

Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Słoneczna Macedonia Kraków od dewelopera Start - opinie na forum

Postautor: Nowy » 11 maja 2022, 11:41

Ma ktoś może jakieś zdjęcie, na którym byłoby widać, jak wygląda aktualnie stan prac przy tym budynku? Ile tam jest jeszcze do zrobienia?

Terminy zamiast w marcu, to w kwietniu, to nie jest aż tak duża różnica, i tak całkiem nieźle, patrząc na to, co dzieje się na niektórych budowach.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: raffi i 34 gości