Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Postautor: Rak » 24 lis 2020, 13:09

Obrazek

Ostatni etap DomBud przy ul. Meiera 16E właśnie wystartował ! Jego termin realizacji to wrzesień 2022.

Pod adresem dom-bud.pl/Inwestycje/ul-meiera-16e możemy obserwować jak kształtuje się sprzedaż.

Na ten moment znakomia większość mieszkań inwestycji jest dostępna 8-) Widzę tylko 1 rezerwację.

Pozdrówka dla przyszłych mieszkańców :-)

== EDIT ==
Ciekawostka - tutaj dom-bud.pl/mieszkania/3-3-4
Obrazek

jeszcze wolne jest myślę najbardziej jeszcze sensownie upakowane 4 pokojowe jakie widziałem z opcją wydzielenia kuchni i osobną toaletą. Powierzchnie pokoików oczywiście będą śmiesznie malutkie, lecz nadal bardzo proporcjonalne i mają dobre okna. Zawsze to opcja 3 pokojowego , z którego można wydzielić nawet i 4 mikro pokoiki. Do tego niezły balkon. Brawo dla architekta z DomBud za aranżację powierzchni ! Szkoda, że inni tak nie potrafią..


Pyskaty
Posty: 123
Rejestracja: 16 lip 2020, 12:18

Re: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Postautor: Pyskaty » 24 lis 2020, 13:51

Jestem zdziwiony, że balkony nie są kolorowe. Na poprzednim budynku Dombudu na Meiera (który jeszcze nie jest wyprzedany) ceny były 7200-7600 na początku, więc tu na najmniejszym metrażu wołają 1200 zł od metra więcej. Chyba ich już pogięło całkiem. Bloczysko wielkie, dojazd dramatyczny, kalkulacja mocno życzeniowa. W takiej cenie to można kupić na lepiej skomunikowanych Czyżynach czy Bieżanowie, w mniejszym bloku.

kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Postautor: kwk » 24 lis 2020, 15:21

Rak pisze:
Ciekawostka - tutaj dom-bud.pl/mieszkania/3-3-4
Obrazek
jeszcze wolne jest myślę najbardziej jeszcze sensownie upakowane 4 pokojowe jakie widziałem z opcją wydzielenia kuchni i osobną toaletą. Powierzchnie pokoików oczywiście będą śmiesznie malutkie, lecz nadal bardzo proporcjonalne i mają dobre okna. Zawsze to opcja 3 pokojowego , z którego można wydzielić nawet i 4 mikro pokoiki. Do tego niezły balkon. Brawo dla architekta z DomBud za aranżację powierzchni ! Szkoda, że inni tak nie potrafią..

Jesteś pewny tej opinii? Warto zobaczyć jakie przyjęto wymiary dla "przedmiotów" znajdujących się w tych pokojach :)


Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Postautor: Rak » 24 lis 2020, 15:27

Tak proporcjonalne jako całość i maleńkie przy tym. Cztery pokoje na < 70 m2 są niemożliwe przecież.

Testuję również czy komuś się zechce otworzyć i zobaczyć, że jest tam tylko .. 6m2 na pokoik ! nie wiem czy łóżko się zmieści, oby tak :) Ale można je połączyć i to zawsze plus. Idealne absolutnie nie jest, bo salonu nie ma powiekszyć nijak kosztem mikruskowych pokoików. Gdyby było podobne narożne z opcją połączenia tak, aby mieć osobną kuchnię a przy tym większy salon uznałbym układzik za bliski genialności :)

Pepeg
Posty: 258
Rejestracja: 21 sty 2020, 21:12

Re: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Postautor: Pepeg » 24 lis 2020, 15:59

Typowe mieszkanie pod inwestora, dobuduje ścianę, upchnie 6 studenciaków i jeszcze kuchnia jest i 2 łazienki. I to wszystko na 70 m2. Okazja. :D

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Postautor: Rak » 24 lis 2020, 16:08

a fakt trochę koncepcja jak Atal 70m2 na Przybyszewskiego z ostatniego etapu, mikro kuchnia toaleta i pokoje. Tam pokoje były jednak już normalne. Ale dobra troszkę się zapędziłem z tej radości do odkrycia całego niesprzedanego jeszcze bloku i odrobiny cynizmu..bo na holu się traci bezpowrotnie nawet przy połączeniu pokoików niestety.

Ale i tak tyle pokoi na 66 to rzadko się zdarza. btw. wawel service ma podobne niesprzedane sześćdziesiątki-szóstki na Lema :)

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Postautor: slawek » 24 lis 2020, 18:45

Wszystko spoko z tym mieszkaniem, tylko:

Opis:
Pokój dzienny z aneksem kuchennym: 21,74m²
Pokój: 11,34m²
Pokój: 6,35m²
Pokój: 6,98m²

Łazienka: 4,27m²
WC: 2,27m²
Hol: 13,51m²

Metraż: 66,46 m²
Balkon: 7,34 m²

Faktycznie jest nieźle, ale jednak sypialnie pomiędzy 6 - 7 metrów kwadratowych, to wydają się jednak nieco zbyt małe pomieszczenia.

annieoki
Posty: 53
Rejestracja: 14 lut 2018, 9:34

Re: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Postautor: annieoki » 24 lis 2020, 21:03

slawek pisze:Wszystko spoko z tym mieszkaniem, tylko:

Opis:
Pokój dzienny z aneksem kuchennym: 21,74m²
Pokój: 11,34m²
Pokój: 6,35m²
Pokój: 6,98m²

Łazienka: 4,27m²
WC: 2,27m²
Hol: 13,51m²

Metraż: 66,46 m²
Balkon: 7,34 m²

Faktycznie jest nieźle, ale jednak sypialnie pomiędzy 6 - 7 metrów kwadratowych, to wydają się jednak nieco zbyt małe pomieszczenia.

Gdybym była dzieckiem/nastolatkiem i miałabym do wyboru mój własny mikro-pokoik 6-7 m2 i dzielenie większego pokoju z bratem/siostrą, to jednak zdecydowanie wolałabym taki mikro pokoik.


NOWY 2018
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2018, 0:44

Re: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Postautor: NOWY 2018 » 24 lis 2020, 21:41

Chyba żart co można zrobić na 6m2 z hakiem, samochodu nie postawisz-miejsca postojowe sa większe.Jak puste to ładnie wygląda jak wstawisz łóżko
to się zabijesz.Ktoś pisze o dziecku,ludzie mieszkanie nie kupuje się na rok lub dwa.
Jak w tym kawale,, masz fajne wnęki na szafy-coś ty to są pokoje" Owszem kupiłem mieszkanie 4 pok. kuchnia osobna ,łazienka toaleta i wc + garderoba wydawało mi się duże najmniejszy pokój 12,45 przy dwójce dzieci +sypialnia i salon,nie wiem dlaczego podniecają się tymi aneksami,dobre na kawę i zrobić śniadanie,nic nie usmażysz nie upieczesz bo cale mieszkania,,waniajet" rybą albo plackami ziemniaczanymi,wiem,wiem stołujecie się na mieście .
Ostatnim hitem jest,,zaaranżuj sam mieszkanie brak ścian działowych, sam projektujesz i ustawiasz gdzie chcesz mieć ściany płacisz m2 jakby ściany były,oczywiście zaprzyjaźniona firma developera postawi ścianki( nie za darmo) po promocji, projektant będzie sugerował układ optymalny który przyjmiesz z radością(czyli taki jaki był w projekcie) rozmieszczenie mediów narzuci takie rozwiązanie,chcesz przerabiać media-klient nasz pan-(koszt)
Ale będziesz zadowolony z projektu własnego jak pozostała cześć nabywców,kiedy odwiedzisz sąsiada ,,oooo tak jaku mnie tylko kolor inny"

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Postautor: Rak » 24 lis 2020, 21:59

6m2 to duszarnia po zamknięciu drzwi ;)

Natomiast opcja wykrojenia takiego pokoiku to zawsze na plus.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 39 gości