Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: iti » 29 sie 2023, 14:51

mirobu pisze:Byłem tam dzisiaj przejazdem i droga wygląda na skończoną. Trwają jakieś drobne prace ziemne ale wygląda na to że to już końcówka prac.

Gdzie ta droga łączy się z drogami publicznymi? Masz może jakieś zdjęcia?


scr4tchi
Posty: 152
Rejestracja: 04 kwie 2023, 7:38

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: scr4tchi » 30 sie 2023, 7:13

iti pisze:
mirobu pisze:Byłem tam dzisiaj przejazdem i droga wygląda na skończoną. Trwają jakieś drobne prace ziemne ale wygląda na to że to już końcówka prac.

Gdzie ta droga łączy się z drogami publicznymi? Masz może jakieś zdjęcia?


Jak kojarzysz krzyżówkę przy stacji Lotos i szkole to właśnie w tym miejscu. Dawny wjazd na Targi to jest właśnie ta nowa droga.

iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: iti » 30 sie 2023, 9:54

Dzięki, to jasne, wiem gdzie. Muszę się wybrać i obejrzeć z bliska. Dojazd tam tym ostatnim fragmentem ul. Woźniców, to jakiś śmiech.


Aleksander77
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2023, 13:53

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: Aleksander77 » 10 paź 2023, 13:57

Rastignac pisze:
scr4tchi pisze:Z tego co się orientowałem ponad rok temu (2021) mieszkania wcale nie były po 9k tylko grubo ponad 10k i to za metraże 50-60, które mnie wtedy interesowały.

Były, byly. Po ogłoszeniu programu Bezpieczny Kredyt, zaczęli polowanie na jeleni:
Obrazek

scr4tchi pisze:Jeśli chodzi o brak usług itp. to zgadzam się z Tobą, bo w pobliżu nie ma nic. Jedziemy ciasną uliczką pod górkę tak jakby zaraz miał się kończyć Kraków. Najbliższe usługi z tamtego miejsca to te po drugiej stronie stacji Lotos. Osiedlowy sklep Rabat, który znam od dzieciństwa :P Czy daleko do centrum to już kwestia .. Od przystanku tramwajowego jakieś 20 minut, a od inwestycji ok. 600m do przystanku.

Tak, przystanek jest blisko i to jest plus, natomiast odległość od centrum jest już spora, w końcu to już prawie Huta. Dla mnie jest akceptowalna, ale nie przy tej cenie. W tej cenie mogę kupić mieszkanie na Prądniku Białym w odległości 4(!) przystanków od dworca.


@Rastignac powiedz mi proszę z jakiego źródła masz dane dotyczące cen za m2 umieszczonych w czasie dla tejże inwestycji deweloperskiej?
Z góry dziękuję !

Pozdrawiam

jankomuzykanto
Posty: 150
Rejestracja: 26 lip 2023, 14:46

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: jankomuzykanto » 10 paź 2023, 15:53

Aleksander77 pisze:@Rastignac powiedz mi proszę z jakiego źródła masz dane dotyczące cen za m2 umieszczonych w czasie dla tejże inwestycji deweloperskiej?
Z góry dziękuję !

Pozdrawiam


Screen najprawdopodobniej pochodzi ze strony Korter.com.pl. Spotkałem się tam jednak z dużą rozbieżnością co do cen i dostępności mieszkań między stroną korter, a stroną dewelopera. Nie wiem jak te dane są aktualizowane, ale w przypadku sporej ilości inwestycji są nieaktualne.

iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: iti » 16 paź 2023, 10:30

Nowy blok przy ul. Woźniców w Krakowie już jest zamieszkany.

Obrazek

Nie wiem co myśleć o tej stylistyce, ale jakoś pasuje mi do Balbudu i tego, co wybudowali w okolicach ulicy Reduta.

Obrazek

No i te rynny idące po elewacji... rozumiem, że do odwodnienia balkonów i daszku nad najwyższym balkonem.

iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: iti » 16 paź 2023, 10:33

Te balkony, to mocno oryginalne, z tym przeszkleniem na górze.

Obrazek

Te przeszklenia spore nieźle wyglądają.

Obrazek

Napisze ktoś może, jak się mieszka, jak w tym bloku i w tej lokalizacji?

iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: iti » 16 paź 2023, 10:42

Jest już też połączenie ul. Woźniców z ul. Centralną w Krakowie, więc faktycznie inwestycja dostała lepszy wyjazd.


Rastignac
Posty: 8
Rejestracja: 01 cze 2023, 10:43

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: Rastignac » 07 lis 2023, 21:59

iti pisze:Te balkony, to mocno oryginalne, z tym przeszkleniem na górze.


Wyglądają jako tako, ale funkcjonalnie są do kitu, bo przeszklenie jest pochylone do wewnątrz i jakby zabiera część przestrzeni balkonu. Nie wiem kto to tak pomyślał, ale kiepsko. Na wizualizacji wygląda dobrze, ale w praktyce już o wiele gorzej. No i na wizualizacji nie było tych profili.

Tuzinek
Posty: 103
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: Tuzinek » 07 lis 2023, 22:50

Moim zdaniem wygląda to strasznie kiczowato, taki kształt balkonów w połączeniu pomarańczowym kolorem. Przekombinowane na siłę, ani trochę w tym nowoczesności. Za 2-3 lata jak się trochę ubrudzi będzie to wyglądało jak budynki sprzed 15 lat a nie „apartamenty”.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 41 gości