Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Rastignac
Posty: 8
Rejestracja: 01 cze 2023, 10:43

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: Rastignac » 01 cze 2023, 12:26

scr4tchi pisze:Z tego co się orientowałem ponad rok temu (2021) mieszkania wcale nie były po 9k tylko grubo ponad 10k i to za metraże 50-60, które mnie wtedy interesowały.

Były, byly. Po ogłoszeniu programu Bezpieczny Kredyt, zaczęli polowanie na jeleni:
Obrazek

scr4tchi pisze:Jeśli chodzi o brak usług itp. to zgadzam się z Tobą, bo w pobliżu nie ma nic. Jedziemy ciasną uliczką pod górkę tak jakby zaraz miał się kończyć Kraków. Najbliższe usługi z tamtego miejsca to te po drugiej stronie stacji Lotos. Osiedlowy sklep Rabat, który znam od dzieciństwa :P Czy daleko do centrum to już kwestia .. Od przystanku tramwajowego jakieś 20 minut, a od inwestycji ok. 600m do przystanku.

Tak, przystanek jest blisko i to jest plus, natomiast odległość od centrum jest już spora, w końcu to już prawie Huta. Dla mnie jest akceptowalna, ale nie przy tej cenie. W tej cenie mogę kupić mieszkanie na Prądniku Białym w odległości 4(!) przystanków od dworca.


mkc1
Posty: 5
Rejestracja: 06 gru 2021, 14:58

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: mkc1 » 15 cze 2023, 13:07

I jak odbiory i kwestia tej drogi się potoczyła?

czang
Posty: 214
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: czang » 15 cze 2023, 13:40

No właśnie, czy ta droga już tam powstaje? W ogóle, to na kiedy jest planowane przekazanie mieszkań w tej inwestycji? Kiedy odbiory od dewelopera są zaplanowane?


Rastignac
Posty: 8
Rejestracja: 01 cze 2023, 10:43

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: Rastignac » 15 cze 2023, 14:49

Jak ostatnio tam byłem to wykonanie drogi było w trakcie. Powiedziano mi, że odbiory najwcześniej w grudniu 2023.

bambik
Posty: 59
Rejestracja: 06 cze 2023, 9:22

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: bambik » 19 cze 2023, 8:37

Oglądałam tam kiedyś mieszkanie na ostatnim piętrze 37m2, piękne, wychodzące na południe, duże okna (to wielki plus), otoczenie parku, ale cenowo wychodziło koło 13 500 za m2 - sporo. Wydaje się że w tym otoczeniu można odpocząć po pracy, zieleń w dobrej okolicy mnie zachwyciła. Nie spodobało mi się jednak - oprócz ceny - to że temat zagospodarowania przestrzeni zielonej zostawiony został wspolnocie, tak jakby deweloper umył ręce od wykonania choćby placu zabaw, miejsc parkingowych czy ławek. Terenu dookoła jest bardzo dużo, a fe facto jej utrzymanie będzie spoczywać na mieszkańcach jednego bloku, bo każdy blok to osobna wspólnota.

mirobu
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2023, 12:08

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: mirobu » 26 cze 2023, 8:56

Rastignac pisze:Jak ostatnio tam byłem to wykonanie drogi było w trakcie. Powiedziano mi, że odbiory najwcześniej w grudniu 2023.


Ale bzdury, jeżeli już to przeniesienie własności w grudniu 2023. Mieszkania były odbierane we wrześniu. Jest sporo mieszkań wykończonych.

Rastignac
Posty: 8
Rejestracja: 01 cze 2023, 10:43

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: Rastignac » 26 cze 2023, 10:43

Tak, źle napisałem, chodziło o przeniesienie własności.

iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: iti » 10 sie 2023, 14:53

To tam w końcu mieszkają już ludzie czy ciągle ten blok na coś jeszcze czeka? Ta nowa droga do niego już wybudowana?


scr4tchi
Posty: 152
Rejestracja: 04 kwie 2023, 7:38

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: scr4tchi » 11 sie 2023, 7:33

iti pisze:To tam w końcu mieszkają już ludzie czy ciągle ten blok na coś jeszcze czeka? Ta nowa droga do niego już wybudowana?


Nie mieszkają ludzie, bo muszą czekać aż wybudują drogę wyjazdową. Na razie jest w trakcie budowy.

mirobu
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2023, 12:08

Re: Apartamenty Woźniców (przy Centralnej-Woźniców) od Balbud - opinie o inwestycji

Postautor: mirobu » 29 sie 2023, 14:14

Byłem tam dzisiaj przejazdem i droga wygląda na skończoną. Trwają jakieś drobne prace ziemne ale wygląda na to że to już końcówka prac.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości