Barrakuda Kraków (Zarzecze / Lea) od DomNb - inwestycja mieszkaniowa - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Peace
Posty: 285
Rejestracja: 03 mar 2021, 17:01

Re: Barrakuda Kraków (Zarzecze / Lea) od DomNb - inwestycja mieszkaniowa - opinie na forum

Postautor: Peace » 20 cze 2022, 11:24

Peace pisze:
Master pisze:A jak idzie sprzedaż, to ciekawe, ktoś się może orinetował?

2 sprzedane, 2 rezerwacje, 11 wolnych.

Minęło ponad pół roku:
3 sprzedane, 3 rezerwacje, 9 wolnych


Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Barrakuda Kraków (Zarzecze / Lea) od DomNb - inwestycja mieszkaniowa - opinie na forum

Postautor: Master » 20 cze 2022, 11:29

Jeszcze rusztowanie, myślałem, że zobaczę już elewację, ale dzięki za wrzucenie zdjęcia. No i ciekawe, jak to się będzie sprzedawało teraz i ile to jeszcze potrwa.

iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Barrakuda Kraków (Zarzecze / Lea) od DomNb - inwestycja mieszkaniowa - opinie na forum

Postautor: iti » 03 gru 2022, 21:20

Skończyli to już może, jak to wyszło finalnie, pokaże ktoś jakieś zdjęcie na forum? Bo jakoś mi tam ostatnio nie po drodze.

Ale spojrzałem też na ten link do strony z ofertą, 12 mieszkań do sprzedania w tym 2 oznaczone jako zarezerwowane. W szalonym tempie to się nie sprzedaje, choć wcale się nie dziwię parząc na ceny i to, że budynek postawiony w widłach dwóch ulic, całkiem zresztą ruchliwych.


djasmo
Posty: 43
Rejestracja: 12 maja 2021, 16:19

Re: Barrakuda Kraków (Zarzecze / Lea) od DomNb - inwestycja mieszkaniowa - opinie na forum

Postautor: djasmo » 06 gru 2022, 13:07

iti pisze:Skończyli to już może, jak to wyszło finalnie, pokaże ktoś jakieś zdjęcie na forum? Bo jakoś mi tam ostatnio nie po drodze.
.


Często przejeżdżam tamtędy i prace nie zostały zakończone. Budynek prezentuje się jak dla mnie bardzo przyzwoicie (wyszedł podobnie jak na wizualizacjach).

iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Barrakuda Kraków (Zarzecze / Lea) od DomNb - inwestycja mieszkaniowa - opinie na forum

Postautor: iti » 03 maja 2023, 11:34

Wybrałem się z ciekawości w okolicę i faktycznie efekt końcowy jest całkiem ciekawy.

Obrazek

Tu wygląd od przodu - faktycznie jest ostro, budynek wąski i rozszerza się dalej. Nawet de 2 drzewa, to takie całkiem wysokie, oby ładnie rosły w tym miejscu.

Obrazek

Te balkony na przodzie, to też chyba nie takie małe, choć zabawnie otoczone z dwóch stron ulicami, i to do tego dosyć ruchliwymi.

iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Barrakuda Kraków (Zarzecze / Lea) od DomNb - inwestycja mieszkaniowa - opinie na forum

Postautor: iti » 03 maja 2023, 11:36

A ten najwyższy poziom, to jakiś tynk jest, czy jakieś panele stylizowane na blachę?

Obrazek

Jak się wam podoba krakowska Barrakuda? Plus za elewację, ładnie całe obłożone jakimiś płytkami, choć szkoda, że nie jakiś ciekawszy kolor.

iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Barrakuda Kraków (Zarzecze / Lea) od DomNb - inwestycja mieszkaniowa - opinie na forum

Postautor: iti » 03 maja 2023, 11:41

No i nadal dużo mieszkań nie sprzedanych tam jest, ale też trzeba przyznać, że np. te największe, to jak na metraż, to dosyć kiepski rozkład ma, dużo przestrzeni słabo wykorzystanej, a jednak za każdy metr kwadratowy solidnie się płaci tam.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: koczkodan i 34 gości