Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Gabi_
Posty: 15
Rejestracja: 17 sty 2023, 14:34

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: Gabi_ » 31 sty 2023, 14:50

x
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2024, 11:45 przez Gabi_, łącznie zmieniany 1 raz.


neo
Posty: 444
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: neo » 31 sty 2023, 15:26

Gabi_ pisze:
neo pisze:
Gabi_ pisze:Badam temat wody na terenie tej dzialki i same negatywne informacje znajduje na naszym forum. Ponoc 2 lata temu cala dzialka stala w wodzie

A o jakie forum chodzi, żeby było gdzieś o wodzie na tej działce?



Tutaj na forum budujesie.pl znalazlam kilka postow od osob ktore pisaly, ze cala dzialka 2 lata temu stala w wodzie a sasiedzi ratowali sie workami z piaskiem. Deweloper zapewnial mnie ze dzialka jest podniesiona, sa wyzsze fundamenty oraz zamontowali zbiorniki na wode, ale dalej mam watpliwosci, poniewaz interesuje mnie mieszkanie akurat na parterze.

A Pan moze kupil tutaj juz nieruchomosc badz tez zastanawia sie?

Podrzuci Pani namiar na ten wpis? Nie mogę go znaleźć.

Gabi_
Posty: 15
Rejestracja: 17 sty 2023, 14:34

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: Gabi_ » 31 sty 2023, 16:44

x
Załączniki
59D9B4CD-436A-4665-960C-0C11F0FA15BC.jpeg
59D9B4CD-436A-4665-960C-0C11F0FA15BC.jpeg (245.2 KiB) Przejrzano 2643 razy
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2024, 11:44 przez Gabi_, łącznie zmieniany 1 raz.


Lelelo
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2023, 22:54

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: Lelelo » 27 mar 2023, 11:11

Witam
Zakupiłem nieruchomość, na piętrze. Jak w każdym miejscu są plusy i minusy.
1. Tereny potencjalnie zalewowe można sprawdzić na geoportal2 oraz na planie zagospodarowania Białe Morza. Mała czesc dzialki byla oznaczona ale wystarczy się przejść i samemu sprawdzić że grunt znacznie podniesiono oraz same fundamenty. Dla mnie osobiście ryzyko jest znikome.
2 . Dojazd z trasy Łagiewnickiej, Herberta lub Podmokłej jest dobry.
3. Pociągi nie są nadmiernie uciążliwe. Ogólnie raczej ciche miejsce. Mimo bliskiego sąsiedztwa galerii Zakopianka co dla mnie jest dużym plusem.
4. Kontakt z przedstawicielami dewelopera dla mnie bardzo dobry.
5. Dla to osiedle to kompromis między domem pod miastem a blokiem na osiedlu. Najbliższe bloki są koło 600 metrów. A same apartamenty w miare sensownie przemyślane.
6. Nie jest to tanie osiedle.
7. Basen siłownia plac zabaw ma być.

firstprime404
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2024, 22:41

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: firstprime404 » 24 lut 2024, 22:53

Lelelo pisze:Witam
Zakupiłem nieruchomość, na piętrze. Jak w każdym miejscu są plusy i minusy.
1. Tereny potencjalnie zalewowe można sprawdzić na geoportal2 oraz na planie zagospodarowania Białe Morza. Mała czesc dzialki byla oznaczona ale wystarczy się przejść i samemu sprawdzić że grunt znacznie podniesiono oraz same fundamenty. Dla mnie osobiście ryzyko jest znikome.
2 . Dojazd z trasy Łagiewnickiej, Herberta lub Podmokłej jest dobry.
3. Pociągi nie są nadmiernie uciążliwe. Ogólnie raczej ciche miejsce. Mimo bliskiego sąsiedztwa galerii Zakopianka co dla mnie jest dużym plusem.
4. Kontakt z przedstawicielami dewelopera dla mnie bardzo dobry.
5. Dla to osiedle to kompromis między domem pod miastem a blokiem na osiedlu. Najbliższe bloki są koło 600 metrów. A same apartamenty w miare sensownie przemyślane.
6. Nie jest to tanie osiedle.
7. Basen siłownia plac zabaw ma być.


Witam, czy są jakieś wieści? A może moglibyśmy porozmawiać o tej inwestycji.
Byłem dzisiaj obejrzeć, ale perspektywy budowy nie są zbyt jasne. Miał zostać ukończony przed końcem 2023 roku, ale dziś wygląda na opuszczony i daleki od ukończenia.

Lelelo
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2023, 22:54

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: Lelelo » 26 mar 2024, 8:45

"Witam, czy są jakieś wieści? A może moglibyśmy porozmawiać o tej inwestycji.
Byłem dzisiaj obejrzeć, ale perspektywy budowy nie są zbyt jasne. Miał zostać ukończony przed końcem 2023 roku, ale dziś wygląda na opuszczony i daleki od ukończenia.[/quote] "


Witam . Inwestycja zbliża się do końca, stany deweloperskie zostana niedlugo osiagniete. U mnie zostały już detale plus zabudowa rekuperacji. Z zagospodarowaniem terenu wokol czekaja na wykop kanalizacji. Z moich informacji juz w 2022 roku plany zakończenia budowy sięgały wakacji 2024- etap bliżej ulicy. Deweloper miał jakieś trudności z pozwoleniami na kanalizację ale chyba już ostatnia prosta. Moje terminy odebrania kluczy pozostają aktualne. Myślę że więcej informacji przekaze deweloper.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości