Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Buba
Posty: 34
Rejestracja: 27 kwie 2021, 22:39

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: Buba » 23 maja 2021, 16:51

qbait pisze:Zastanawiam sie nad tą inwestycją. Słyszałem, że w okolicy:
- może być głośno od torów
- może być głośno od centrum papieskiego
- może śmierdzieć

Ktoś analizował potencjalne minusy tej inwestycji?

Mieszkam właściwie po sąsiedzku od dobrych kilku lat i nic tam nie śmierdzi, chodzimy pod centrum JP2 na spacery także w niedziele i jest ekstra okolica, jak już ktoś wspomniał to dojazd do samego osiedla może być sporym minusem, nie wiem od której strony jest planowany. Generalnie od Turowicza i Herberta zawsze korki, od Jugowickiej także. Teren jest zalewowy i tam stoi woda przy każdym większym deszczu, nie wiem jak chcą to rozwiązać, taka podmokła łączka. Do sklepu daleko, po jogurt chyba wyłącznie autem albo do Lidla na cechowej 20 minut spacerku w jedna stronę, lub do Zakopianki. Gdyby nie te minusy, to sama bym kupiła, bo już kilka miesięcy temu mignęła mi stronka z informacja o inwestycji. Adres chyba będzie ul. Podmokła, także tu już jest wskazówka. Poza tym miało obok powstać pole golfowe, ogrodzili teren na górce obok 5 lat temu i na tym się skończyło, ogrodzenia już nie ma, niby ma być park, ale oczywiście miasto nie ma kasy na takie bajery, wiec równie dobrze może powstać wielkie osiedle. Póki co znów można tak piknikowac i wybiegać psa.


mimik91
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2021, 20:06

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: mimik91 » 26 maja 2021, 20:07

A wiesz może czy od torów tam jest bardzo głośno?

kasik
Posty: 116
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:57

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: kasik » 27 maja 2021, 7:57

mimik91 pisze:A wiesz może czy od torów tam jest bardzo głośno?

Tak jest głośno bo ekrany kończą się akurat w miejscu działki.
Ale Pani którą spotkałam powiedziała że można się przyzwyczaić;)
Najlepeij podjechać sobie po uprzednim sprawdzeniu rozkładu jazdy pociągów i samemu ocenić.


nutty_10
Posty: 54
Rejestracja: 31 gru 2019, 15:16

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: nutty_10 » 27 maja 2021, 12:17

w rzutach od developera basen zniknął

nutty_10
Posty: 54
Rejestracja: 31 gru 2019, 15:16

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: nutty_10 » 31 maja 2021, 22:49

i chyba ceny mocno w górę - willa 14 za 1.8 mln, jakiś miesiąc temu chyba w okolicach 1.5 była...

Gabi_
Posty: 15
Rejestracja: 17 sty 2023, 14:34

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: Gabi_ » 17 sty 2023, 14:39

x
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2024, 11:46 przez Gabi_, łącznie zmieniany 1 raz.

fredo
Posty: 163
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: fredo » 20 sty 2023, 10:18

Gabi_ pisze:Sprawdzalam mape zagrozenia powodziowego, i wedlug niej polowa dzialki jest zagrozona powodzia

Warto kupić na tej drugiej połowie, która jest bezpieczna ;)

A jak to aktualnie wygląda, udało się zrobić jakieś zdjęcia? Jeśli tak, to wrzuć na forum, bo ciekawi mnie, jak to teraz wygląda.

Gabi_
Posty: 15
Rejestracja: 17 sty 2023, 14:34

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: Gabi_ » 22 sty 2023, 20:30

x
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2024, 11:47 przez Gabi_, łącznie zmieniany 1 raz.


Gabi_
Posty: 15
Rejestracja: 17 sty 2023, 14:34

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: Gabi_ » 31 sty 2023, 14:21

x
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2024, 11:47 przez Gabi_, łącznie zmieniany 1 raz.

neo
Posty: 435
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Tesoro Verde Residence Kraków od Techniq (mieszkania i bliźniaki) - opinie na forum

Postautor: neo » 31 sty 2023, 14:44

Gabi_ pisze:Badam temat wody na terenie tej dzialki i same negatywne informacje znajduje na naszym forum. Ponoc 2 lata temu cala dzialka stala w wodzie

A o jakie forum chodzi, żeby było gdzieś o wodzie na tej działce?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości