Wiślany Zakątek Kraków od WLW Development - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Wiślany Zakątek Kraków od WLW Development - opinie na forum

Postautor: ragar » 26 mar 2021, 20:16

Przejeżdżałem ostatnio ulicą Longinusa Podbipięty i zauważyłem tam mocno zaawansowaną inwestycję: Wiślany Zakątek w Krakowie. Osiedle za którego budowę odpowiada deweloper WLW Development.

Myślałem początkowo, że to jakieś domy albo bliźniaki, ale chyba jednak będą to mieszkania? Może ktoś ma więcej informacji i podzieli się nimi na forum? A jakie macie opinie o okolicy, w której powstaje osiedle Wiślany Zakątek?


Bettyw1
Posty: 138
Rejestracja: 10 paź 2020, 13:26

Re: Wiślany Zakątek Kraków od WLW Development - opinie na forum

Postautor: Bettyw1 » 28 mar 2021, 20:56

Przejeżdżałem tamtędy dziś.Nie ma póki co strony inwestycji (nie jest wymieniana w projektach dewelopera). Wygląda na to, że będą to takie 4-6 mieszkaniowe budynki, tak by przynajmniej wynikało z wizualizacji przy terenie budowy. Koniec prac przewidziany na 08.2022, ceny od 6500/M2 ) to też z wizualizacji).
Jeśli chodzi o lokalizację, to 10 min spacerem jest prywatne przedszkole i żłobek, bardzo blisko też prywatna (i nie najtańsza) szkoła podstawowa (nie wiem czy połączona z liceum). Jeżdżą dwie linie autobusowe, chyba nie ma w pobliżu żadnych sklepów, albo ja nie zauważyłam.

ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Wiślany Zakątek Kraków od WLW Development - opinie na forum

Postautor: ragar » 31 mar 2021, 11:01

Bettyw1 pisze:Przejeżdżałem tamtędy dziś.

Pewnie też nie zrobiłaś zdjęcia? Bo budynki już stoją, więc pewnie dużo czasu do ich ukończenia nie zostało.


Bettyw1
Posty: 138
Rejestracja: 10 paź 2020, 13:26

Re: Wiślany Zakątek Kraków od WLW Development - opinie na forum

Postautor: Bettyw1 » 31 mar 2021, 13:54

ragar pisze:
Bettyw1 pisze:Przejeżdżałem tamtędy dziś.

Pewnie też nie zrobiłaś zdjęcia? Bo budynki już stoją, więc pewnie dużo czasu do ich ukończenia nie zostało.

Zrobiłam, ale forum twierdzi, że są za duże do wrzucenia : ) Zmniejsze wieczorem i wrzucę. Wydaje mi się, że jeszcze trochę pracy tam jest, raczej więcej niż mniej do ukończenia : roll:

Edit: ktoś wie, jaka wielkość plików akceptuje forum? 750 kilobajtów to za dużo : (

ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Wiślany Zakątek Kraków od WLW Development - opinie na forum

Postautor: ragar » 31 mar 2021, 17:41

rado pisze:
Bettyw1 pisze:
ragar pisze:Pewnie też nie zrobiłaś zdjęcia? Bo budynki już stoją, więc pewnie dużo czasu do ich ukończenia nie zostało.


Zrobiłam, ale forum twierdzi, że są za duże do wrzucenia : ) Zmniejsze wieczorem i wrzucę. Wydaje mi się, że jeszcze trochę pracy tam jest, raczej więcej niż mniej do ukończenia : roll:

Edit: ktoś wie, jaka wielkość plików akceptuje forum? 750 kilobajtów to za dużo : (


Wystaw w jakiejs chmurze i wrzuc tu link

Wstawiasz np. tu i tylko link do zdjęcia w znacznikach [img] później. A sam plik, to chyba koło 250 kB (większych mi nigdy nie przyjęło).

Bettyw1
Posty: 138
Rejestracja: 10 paź 2020, 13:26

Re: Wiślany Zakątek Kraków od WLW Development - opinie na forum

Postautor: Bettyw1 » 31 mar 2021, 22:45

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Wiślany Zakątek Kraków od WLW Development - opinie na forum

Postautor: ragar » 01 kwie 2021, 0:44

Dzięki za zdjęcia, dokładnie o to mi chodziło. Jest kilka tych budynków. A mi udało się znaleźć wizualizację inwestycji Wiślany Zakątek, to chyba to (patrząc też na reklamę):

Obrazek
Wizualizacje: deweloper WLW Development

Ale nie trafiłem jeszcze na to, jakie tam mieszkania sprzedają, jakie mają rozkłady i w jakiej cenie jest tam metr kwadratowy. Od centrum to jednak kawałek, a okolica jeszcze trochę musi się ucywilizować. Plus taki, że nad Wisłę niedaleko, choć to nie są tereny typowo spacerowe.

ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Wiślany Zakątek Kraków od WLW Development - opinie na forum

Postautor: ragar » 28 cze 2023, 12:18

Coś niezbyt szybko idzie im budowa tego osiedla, ale trzeba przyznać, że rozmach mają.

Obrazek

Wygląda na to, że stan surowy zamknięty już tam mają, więc coś tam poszło do przodu.

Obrazek

Ciekawe, ile potrwa robienie na tych blokach elewacji, oby szło im szybciej.


ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Wiślany Zakątek Kraków od WLW Development - opinie na forum

Postautor: ragar » 28 cze 2023, 12:19

I jeszcze jedno zdjęcie osiedla Wiślany Zakątek:

Obrazek

I jak się wam podoba to, co jest tam budowane? Lokalizacja jednak mocno na uboczu, ale pewnie ma też swoje pewne plusy.

ghd
Posty: 320
Rejestracja: 04 lut 2020, 22:12

Re: Wiślany Zakątek Kraków od WLW Development - opinie na forum

Postautor: ghd » 11 lip 2023, 12:11

Wystawili baner, że od 8500 zł/m2 w tym ogrzewanie podłogowe. Pewnie chcą uszczęśliwić klientów darmowego kredytu. Natomiast obserwując jak im idzie budowa tego wielickiego koszmarku przy obwodnicy i tego co klecą tutaj na Rybitwach ja byłbym ostrożny. Tym bardziej, że ani te czworaki , ani tym bardziej lokalizacje, siedzenia nie urywają. Delikatnie mówiąc. Ps Przepraszam. Drobna korekta. To nie są Rybitwy lecz coś pomiędzy Łęgiem, a Mogiłą. Mogiła nawet lepiej w tym przypadku pasuje. :D
Wybacz, jeżeli obrażam Ci apartament. :D



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości