Rydlówka 40 Kraków (R40) od Nokturn Deweloper - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Rydlówka 40 Kraków (R40) od Nokturn Deweloper - opinie na forum

Postautor: Mar G » 26 wrz 2022, 17:18

traker pisze:4 pokojowe mieszkania taniej o 100 tyś zł Nokturn Rydlówka
nokturndeweloper.pl/oferta?pfi=&pti=&rf=&rt=&afi=75&ati=138&inwestycje_select=29&mdm=0&sort=5&search=Szukaj+mieszkania

nachalnie dzisiaj inwestycja promowana : )) w 3.wątku .

jednocześnie 2 pokojowe po 2k/m2 w górę - dla równowagi biznes planu

w ślad za kwotowymi możliwościami klientów


Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Rydlówka 40 Kraków (R40) od Nokturn Deweloper - opinie na forum

Postautor: Master » 23 lut 2023, 11:09

Ta budowa, to jakoś absurdalnie długo trwa, mam takie wrażenie.

Obrazek

Fakt, budynki już stoją, pierwszy z nich jest właśnie ocieplany i pewnie niedługo zyska wreszcie elewację.

Obrazek

Drugi też już widać, ze wstawionymi oknami, więc pewnie za elewacje też się wkrótce wezmą.

Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Rydlówka 40 Kraków (R40) od Nokturn Deweloper - opinie na forum

Postautor: Master » 23 lut 2023, 11:14

Bardzo mnie ciekawi, jak to finalnie wyjdzie, pewnie wreszcie wkrótce się przekonamy.

Obrazek

Wciąż sporo mieszkań jest tam wolnych, choć wydaje się, że jest nieco taniej niż po sąsiedzku.


humbak
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2022, 13:43

Re: Rydlówka 40 Kraków (R40) od Nokturn Deweloper - opinie na forum

Postautor: humbak » 23 lut 2023, 14:09

mam obawę, że z tą elewacją to będzie przerost formy nad treścią i nie wyjdzie z tego hit, a kit (dwu-budynkowa 'łazienka'), ale obym się mylił, zresztą mówią że o gustach się nie dyskutuje :)

Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Rydlówka 40 Kraków (R40) od Nokturn Deweloper - opinie na forum

Postautor: Master » 22 sie 2023, 11:35

Ma ktoś może zdjęcia tych budynków i wrzuci na forum, bo tam już chyba elewacje są gotowe, budynki stoją. Co ciekawe nadal jest tam sporo mieszkań do sprzedania, lokale raczej większe, mieszkania 4-pokojowe i 3-pokojowe, nie wiem czy do odebrania od ręki, ale na pewno niedługo mają się tam zacząć odbiory, nie trzeba czekać 2 lat.

Jeśli chodzi o ceny, to na niższych piętrach za te większe mieszkania 1 200 - 1 2500 zł/m2, ale na wyższych piętrach nawet 14 000 zł//m2. Jedno, to okazuje się, że jednak mieszkania wcale tak nie schodzą wszystkie szybko i da się w tej okolicy kupić nowe mieszkanie za 12 tys. zł za metr kwadratowy. Ja wiem, że blok może nie najpiękniejszy, choć to rzecz gustu, może być gorzej położone w bloku, ale jednak sporo taniej, niż to, co sprzedaje się teraz w okolicy na etapie dziury w ziemi.

Co myślicie o tej inwestycji i tych dostępnych mieszkaniach tam?

piotrek112
Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2023, 21:44

Re: Rydlówka 40 Kraków (R40) od Nokturn Deweloper - opinie na forum

Postautor: piotrek112 » 06 wrz 2023, 21:48

Czy posiada ktoś informacje odnośnie tego co może powstać w najbliższym sąsiedztwie inwestycji?
Ciekawy jestem przez jaki czas będzie funkcjonować ścianka wspinaczkowa oraz znajdujący się obok niej warsztat.

realista
Posty: 208
Rejestracja: 24 sty 2022, 19:18

Re: Rydlówka 40 Kraków (R40) od Nokturn Deweloper - opinie na forum

Postautor: realista » 07 wrz 2023, 8:34

nie wiem czy to prawda, ale ponoć ma być zmieniona nazwa inwestycji na 'PRL-owskich latryn wspomnień czar'

wie ktoś może czy ten budynek już wygrał plebiscyt na najbardziej ohydną elewację czy z powodu braku konkurentów plebiscyt się nie odbył :?:

Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Rydlówka 40 Kraków (R40) od Nokturn Deweloper - opinie na forum

Postautor: Master » 07 wrz 2023, 9:39

realista pisze:wie ktoś może czy ten budynek już wygrał plebiscyt na najbardziej ohydną elewację czy z powodu braku konkurentów plebiscyt się nie odbył :?:

Czyżby to mógł być powód tego, że większe mieszkania sprzedają się tam dosyć wolno? Daj ktoś jakieś zdjęcie, bo nie po drodze mi tam, żeby osobiście zobaczyć.


realista
Posty: 208
Rejestracja: 24 sty 2022, 19:18

Re: Rydlówka 40 Kraków (R40) od Nokturn Deweloper - opinie na forum

Postautor: realista » 07 wrz 2023, 15:12

Master pisze:
realista pisze:wie ktoś może czy ten budynek już wygrał plebiscyt na najbardziej ohydną elewację czy z powodu braku konkurentów plebiscyt się nie odbył :?:

Czyżby to mógł być powód tego, że większe mieszkania sprzedają się tam dosyć wolno? Daj ktoś jakieś zdjęcie, bo nie po drodze mi tam, żeby osobiście zobaczyć.

na szybko z neta ściągnięte, namiastka tego arcydzieła, jednak na żywo robi większe wrażenie, gdyż płytki są szkliwione :D
aha te balkony jakby ktoś nie wiedział to taka alegoria boxów ze schroniska dla psów
Obrazek
myślicie że milionerzy w 4 pokojowych będą się czuć prestiżowo?

humbak
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2022, 13:43

Re: Rydlówka 40 Kraków (R40) od Nokturn Deweloper - opinie na forum

Postautor: humbak » 07 wrz 2023, 21:10

liczne banery architektów sugerują dumę z tego projektu, no ale co kto lubi i co się komu podoba - nagrodę za oryginalność na pewno jakąś mogą dostać, ale ja wolalbym by tam jakis standardowy blok powstal

zwrocilbym uwage na bardzo niski, betonowy wjazd/tunel do garażu - nie za bardzo widzę tam margines na pomyłkę w ocenie wysokości auta, które może tam wjechać - większy SUV na oponach 20 moze miec problem, ale moze to tylko wrażenie



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 34 gości