Osiedle Urocze w Balicach na ul. Urocza (Kraków) od TD Twój Dom Group (dawne Dewi Invest) opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
hub787
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2021, 16:35

Osiedle Urocze w Balicach na ul. Urocza (Kraków) od TD Twój Dom Group (dawne Dewi Invest) opinie i forum

Postautor: hub787 » 04 kwie 2021, 16:42

Witam,

Czy ktoś wie coś na temat dewelopera TD Twój Dom Group, tudzież Dewi Invest?
Ktoś rozważa kupno domu z tej inwestycji?
Ja zrobiłem rezerwację na 1A. Koszt rezerwacji to 5000zl. Finansowanie to 10/90, co chyba świadczy, że deweloper ma pieniądze.
Umowa przedwstępna z początkiem roku 2022 i płatność wtedy 10%. 90 % do zapłacenia wraz z oddaniem domu w III kwartele 2022.

dewi-invest.pl/#/inwestycjeaktualne/osiedleurocze



pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Urocze w Balicach na ul. Urocza (Kraków) od TD Twój Dom Group (dawne Dewi Invest) opinie i forum

Postautor: pozdro » 05 kwie 2021, 12:23

Ale to bliźniaki. Dla mnie odpada to tak jakby rodzine patchworkowa założył. Cenie sobie anonimowość. Nie chce z sąsiadem rynny naprawiać na dachu. :D



Bazakbal1974
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 22:37

Re: Osiedle Urocze w Balicach na ul. Urocza (Kraków) od TD Twój Dom Group (dawne Dewi Invest) opinie i forum

Postautor: Bazakbal1974 » 07 kwie 2021, 22:52

Cześć,

Ja w poniedziałek rezerwuję 2A. Mieliśmy chrapkę na 1A ale nas ubiegliście :). Developer sprawdzony. Odwiedziłem inne ich inwestycje i jest ok.
Na ul, Uroczej w Balicach jest piękny widok. Odstrasza trochę lotnisko i fakt że będzie dobudowany nowy pas startowy na kierunku podejścia około 31 w stosunku 27 stopi co będzie powodowało że samoloty będą pojawiały się przed oknami. + hałas :(. Ale ja wchodzę w to jak w dym. Pozdrowienia dla sąsiada. :) Pozdrawiam.

ameal
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2021, 22:17

Re: Osiedle Urocze w Balicach na ul. Urocza (Kraków) od TD Twój Dom Group (dawne Dewi Invest) opinie i forum

Postautor: ameal » 01 lis 2021, 22:27

Czy wiadomo coś nowego na temat inwestycji? Byłem ostatnio na miejscu, ale nie widać zadych prac. Czy termin III kwartał 2022 dalej jest aktualny?
Co sądzicie o braku garaży oraz piwnicy? Gdzie zamierzacie trzymać rowery, kosiarkę czy inne graty?

hub787
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2021, 16:35

Re: Osiedle Urocze w Balicach na ul. Urocza (Kraków) od TD Twój Dom Group (dawne Dewi Invest) opinie i forum

Postautor: hub787 » 02 lis 2021, 12:31

Odnośnie oddania inwestycji, to sam nie wiem. Trzeba zadzwonić do biura i zapytać.
Odnośnie braku garażu i braku piwnicy. Jest trochę miejsca na poddaszu na graty. Na rowery kosiarkę itp mam zamiar postawić taką "budkę" czy mini garaż gospodarczy oraz wiatę na dwa samochody. Jeszcze to wszystko się zobaczy, kiedy będzie wiadomo jak się moja działka ukształtuje oraz na ile będzie można sobie ją wyrównać.

To pomieszczenie gospodarcze to coś w tym stylu: ogrodosfera.pl/blaszany-domek-na-dzialke-woodridge-3-1-x-1-8-m-arrow

dark00
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2022, 13:52

Re: Osiedle Urocze w Balicach na ul. Urocza (Kraków) od TD Twój Dom Group (dawne Dewi Invest) opinie i forum

Postautor: dark00 » 01 mar 2022, 19:13

Witam, jak postępuje budowa tego osiedla? Jest szansa na planowe oddanie inwestycji? Ostatnio dużo się ogłaszają
Deweloper praktycznie nie daje rękojmi, rozmawiał ktoś z właścicielami domów z poprzednich inwestycji i wie jak o wygląda u nich?


hub787
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2021, 16:35

Re: Osiedle Urocze w Balicach na ul. Urocza (Kraków) od TD Twój Dom Group (dawne Dewi Invest) opinie i forum

Postautor: hub787 » 10 mar 2022, 17:01

Budowa postępuje imponująco szybko. Jeden z domów ma właśnie kładziony dach i wstawiane okna.

dark00 pisze:Witam, jak postępuje budowa tego osiedla? Jest szansa na planowe oddanie inwestycji? Ostatnio dużo się ogłaszają
Deweloper praktycznie nie daje rękojmi, rozmawiał ktoś z właścicielami domów z poprzednich inwestycji i wie jak o wygląda u nich?

Czy możesz rozwinąć co znaczy, że deweloper nie daje praktycznie rękojmi? Z tego co wiem rękojmia 5 lat jest gwarantowana przez przepisy.

dark00
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2022, 13:52

Re: Osiedle Urocze w Balicach na ul. Urocza (Kraków) od TD Twój Dom Group (dawne Dewi Invest) opinie i forum

Postautor: dark00 » 13 mar 2022, 11:10

Deweloper co jakiś czas zamyka się i otwiera, rękojmia przestaje wtedy obowiązywać. Może wypaść to po roku, po trzech od odbioru



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 48 gości