Kościuszki 39 Kraków od Core Development - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Kościuszki 39 Kraków od Core Development - opinie na forum

Postautor: Master » 01 lis 2022, 17:01

ziomek_szuka pisze:
Master pisze:Ma ktoś może jakieś zdjęcia z tego, jak idzie budowa, dużo im jeszcze zostało do skończenia tego budynku? Może ktoś przechodzi na co dzień obok i da znać, jak im idzie jego kończenie?

Mieszkam obok, budynek jako taki już stoi, więc wygląda, że szybko się uwijają

A przez ten czasu uwinęli się już z elewacją tego budynku? Jak to wyszło? Tak, jak na wizualizacji? Lepiej, a może gorzej?


SAFARSKI
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2023, 13:58

Re: Kościuszki 39 Kraków od Core Development - opinie na forum

Postautor: SAFARSKI » 03 mar 2023, 23:29

Niedawno przechodziłem obok tego budynku. Zewnętrzna część budynku została ukończona, ale dolny poziom nadal wydawał się pusty. Najbardziej interesuje mnie, jak będą wyglądać udogodnienia w budynku, kiedy ten budynek zostanie ostatecznie ukończony.

bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Kościuszki 39 Kraków od Core Development - opinie na forum

Postautor: bobo » 30 sie 2023, 21:26

To jeszcze jedna inwestycja z ul. Kościuszki, wygląda na to, że ukończona, może nawet ktos już mieszka.

Obrazek

Dosyć długa ta kamienica, choć nie wiem, czy coś, co nie trzyma pierzei ulicy można kamienicą nazwać.

Obrazek

Może to raczej nowy blok w centrum miasta, i to w dosyć reprezentacyjnej okolicy. Czasem ma się wrażenie, że nikt tego nie pilnuje.


bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Kościuszki 39 Kraków od Core Development - opinie na forum

Postautor: bobo » 30 sie 2023, 21:30

Choć może to nie dowiązuje do budynku obok, bo tam są jakieś okna w ścianie, którą zwykle powinny łączyć się dwie kamienice.

Obrazek

Sami oceńcie, jak wyszło, czy lepiej niż Dasta Inwest przy Kościuszki kawałek bliżej Mostu Dębnickiego. W każdym razie tu też niespecjalnie widać jakąkolwiek chęć nawiązania do historycznej zabudowy tej ulicy, a szkoda.

luc
Posty: 659
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Kościuszki 39 Kraków od Core Development - opinie na forum

Postautor: luc » 24 wrz 2023, 21:35

To należy jeszcze pamiętać o inwestycji po sąsiedzku, która zdecydowanie przyozdobiła okolicę.

Obrazek

To chyba jakaś miejska spółka albo publiczna, o ile dobrze pamiętam, to wodociągi, postanowili, że skoro mają kawałek terenu i parking, to w takim razie koniecznie należy go ogrodzić, bo jak to tak, mieć kawałek działki i nie zrobić wokół niej płotu?

Jest tu też kawałek trawnika, mogli to jakoś nieco lepiej zagospodarować, jeśli nie cała działka jest wykorzystywana pod parkowanie samochodów.

MrWaszek
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2023, 0:36

Re: Kościuszki 39 Kraków od Core Development - opinie na forum

Postautor: MrWaszek » 30 wrz 2023, 0:42

Otrzymałem niedawno odpowedz w tym temacie:

"Natomiast wskazany przez Pana teren zielony przy ul. Kościuszki 37 został ogrodzony ponieważ nie należy do Miasta, jest własnością osób prawnych."

co jest bardzo ciekawe ponieważ mieści sie tam przeciez pp.mpwik.krakow.pl

Może macie jakiś pomysł co z tym zrobić? :D

bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Kościuszki 39 Kraków od Core Development - opinie na forum

Postautor: bobo » 27 mar 2024, 1:27

MrWaszek pisze:Może macie jakiś pomysł co z tym zrobić? :D

Widziałem kiedyś, że ludzie chcieli tam jakiś skwer urządzać, czy to jest możliwe nadal? I działka prywatna, czyli pewnie należąca do MPEC, a że to spółka miejska... Kto by na to zwracał uwagę :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości