Kuźnicy Kołłątajowskiej Kraków od Real Construct - opinie i informacje na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Użytkownik1
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2019, 21:50

Kuźnicy Kołłątajowskiej Kraków od Real Construct - opinie i informacje na forum

Postautor: Użytkownik1 » 28 kwie 2021, 20:09

Witam! Czy ktoś wie, co buduje inwestor Real Construct przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej? Na oficjalnej stronie nie ma informacji, a fundamenty już zrobione i chyba też parking garażowy.


Nowy
Posty: 1687
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Kuźnicy Kołłątajowskiej Kraków od Real Construct - opinie i informacje na forum

Postautor: Nowy » 29 kwie 2021, 0:25

Chyba jeszcze nic o tej inwestycji nie wiadomo, jest tylko nazwa na stronie dewelopera, ale żadnych więcej informacji. Można szukać po pozwoleniach na budowę dla tej działki.

Tan123
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2021, 10:11

Re: Kuźnicy Kołłątajowskiej Kraków od Real Construct - opinie i informacje na forum

Postautor: Tan123 » 16 sie 2021, 10:14

Absolutnie nie polecam tego dewelopera!
Jeśli chcecie bujać się samemu z wilgocią i złą hydroizolacją całego budynku, to polecam. Gwarantowane niezapomniane wrażenia. Jak chociażby wilgoć w mieszkaniu na 3 piętrze, mokre ściany i woda wpływająca do mieszkania pod oknem balkonowym. 2 razy robiony balkon od nowa: efekt jak na zdjęciach. Po każdym deszczu 5 cm wody stojącej na balkonie, która nie odpływa. Odpływy wykonane niezgodnie ze przepisami budowlanymi, ale „tak było w projekcie, nie możemy tego zmienić, za duży koszt”. Wszystko po najmniejszej linii oporu, najtańszym kosztem. Drogi Real Construct, jeśli nie potraficie budować i zrobić tak, żeby ludzie mieli sucho w mieszkaniach, to tego po prostu nie róbcie.
Ja balkon sobie zrobię sama, bez Waszego udziału. Ale fakturę i pozew dostaniecie Wy. Może jak Wam przyjdzie pobujać się z Sądem i biurokracją kilka razy, to Wam się odechce olewać ludzi, dzięki którym Pan prezes może jeździć autem za 200k


joko193
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2023, 18:43

Re: Kuźnicy Kołłątajowskiej Kraków od Real Construct - opinie i informacje na forum

Postautor: joko193 » 24 lut 2023, 18:47

Odkopię temat. Sprzedaż już jakiś czas temu ruszyła, ktoś kupił tam lub się zastanawia?

Tomek94
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2023, 22:40

Re: Kuźnicy Kołłątajowskiej Kraków od Real Construct - opinie i informacje na forum

Postautor: Tomek94 » 09 mar 2023, 22:43

Hej, ja się właśnie wstępnie zastanawiam. Akurat ten deweloper nie ma wielu opinii. Z tego co zauważyłem ludzie żalą się głównie na wilgoć przy balkonach. Masz jeszcze jakieś informacje na temat tego dewelopera?

joko193
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2023, 18:43

Re: Kuźnicy Kołłątajowskiej Kraków od Real Construct - opinie i informacje na forum

Postautor: joko193 » 15 mar 2023, 21:57

Z tymi balkonami, to jakieś pojedyncze informacje widziałam, poza tym o samym deweloperze niewiele udało się znaleźć. Wykonawca ma za to dość dobre opinie.

Tomek94
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2023, 22:40

Re: Kuźnicy Kołłątajowskiej Kraków od Real Construct - opinie i informacje na forum

Postautor: Tomek94 » 28 mar 2023, 23:20

Mnie też wszystko wydaje się w porządku jak na razie. Czy jest tu ktoś kto zakupił mieszkanie na Kuźnicy lub się poważnie zastanawia?

Rzd
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2023, 11:46

Re: Kuźnicy Kołłątajowskiej Kraków od Real Construct - opinie i informacje na forum

Postautor: Rzd » 20 kwie 2023, 17:56

Kategorycznie odradzam inwestycje Kuźnicy Kołłątajowskiej 68. Odległość od bloku na ulicy Macieja Słomczyńskiego 19 jest skandaliczna (sprawa była w sądzie), można sobie podać rękę z sąsiadem. Kontakt jest fatalny i brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Pani W.L, która zajmuje się obsługą klienta nie potrafi udzielić podstawowych informacji i unika odpowiedzi na niewygodne pytania. Prosząc o wymiary mieszkania dostałem rzut z wymiarami, który nie odzwierciedla stanu faktycznego. Deweloper nie pomyślał, że bez w miarę dokładnych informacji nie można podjąć decyzji o zakupie, bo klient nie może być pewny czy w kuchni zmieszczą się podstawowe urządzenia. W zasadzie przy każdym pytaniu jest wiele niedomówień i trzeba czekać na informacje, które i tak dalej są nie jasne. Dodatkowo po rozmowie z Panią okazuje się, że hale garażowe, które są pod dwoma budynkami miały mieć przejście z jednej do drugiej, ale tutaj znowu może będzie to przejście może nie? Proste pytanie o filtr antysmogowy w nawiewniakch, znowu nic nie wiadomo. W zasadzie tak jest z większością pytań. Dla tych którzy są ciekawi na środku dziedzińca jest usytuowany śmietnik. W każdym mieszkaniu znajduje się bardzo brzydkie i nieeleganckie wejście na balkon z metalowym progiem. Najniższe balkony dotykają niemalże ziemi.
Podobno jest jeszcze jeden poziom z miejscami postojowymi, ale nigdzie tego nie widać co budzi wątpliwości co do legalności inwestycji.
Nie polecam tej inwestycji i sugeruję ją omijać szerokim łukiem. Stop Patodeweloperce!


nontoxic
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2020, 14:15

Re: Kuźnicy Kołłątajowskiej Kraków od Real Construct - opinie i informacje na forum

Postautor: nontoxic » 21 kwie 2023, 16:31

Podbijam opinie przedmówców i nie polecam dewelopera. Kontakt tragiczny, naprawa usterek praktycznie żadna, nie mówiąc o realizacji poprawek po odbiorze. 2 lata po odbiorze lokalu mam ochotę się wyprowadzić m.in. ze względu na akustykę w budynku.

Rzd
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2023, 11:46

Re: Kuźnicy Kołłątajowskiej Kraków od Real Construct - opinie i informacje na forum

Postautor: Rzd » 23 kwie 2023, 18:35

Dodam jeszcze, że mam mieszkanie w bloku za tą inwestycją i dziś zauważyłem jak wygląda elewacja od strony Słomczyńskiego, a mieszkania nie są jeszcze nawet oddane...

Obrazek

Obrazek



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hellhax, oli13 i 30 gości