Chełmońskiego 100 Kraków od Plutecki Nieruchomości - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
MarcinJ
Posty: 437
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Chełmońskiego 100 Kraków od Plutecki Nieruchomości - opinie na forum

Postautor: MarcinJ » 01 maja 2021, 21:58

A ja trafiłem ostatnio na coś takiego - Chełmońskiego 100 w Krakowie, to chyba Azory są. Co myślicie o tej lokalizacji? To niedaleko tego ślimaka na opolaskiej przy pętli na Azorach, tylko po drugiej stronie obwodnicy. Inwestycja raczej niewielka, kilkanaście mieszkań. Część mieszkań już sprzedanych, ale nadal jest sporo wolnych, a ceny powyżej 10 tys. zł za metr kwadratowy, moim zdaniem to sporo, jak za tą okolicę, zwłaszcza, że nie robi ona na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Podłużna zabudowa, okolica raczej samochodowa, mało sprzyjającą spacerom. Jakie macie opinie o Chełmońskiego 10, podzielcie się na forum?


megi
Posty: 725
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Chełmońskiego 100 Kraków od Plutecki Nieruchomości - opinie na forum

Postautor: megi » 13 sie 2021, 15:29

Ktoś coś więcej o tej inwestycji może powiedzieć? Jak oceniacie tą lokalizację i perspektywę dostawania się z tej okolicy do centrum miasta?

robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Chełmońskiego 100 Kraków od Plutecki Nieruchomości - opinie na forum

Postautor: robcio » 14 sie 2021, 21:05

Komunikacją miejską to chyba albo na pętle Chełmońskiego za galerią Bronowice pieszo i stamtąd coś jedzie w taki sposobie, że dociąga do Czarnowiejskiej.
Wariantowo pieszo do przystanku Conrada stamtąd do węzła przesiadkowego Krowodrza Górka albo w stronę Nowej Huty
Dla najbardziej wytrwałych spacerem na pętle Azory i stamtąd np. autobus 130

Zmotoryzowani to chyba najwygodniej Stawową na rondo pod estakadą i następnie w kierunku Ronda Ofiar Katynia, stamtąd obieramy kierunek do centrum jak nam tam pasuje.
Wariantowo przez parking przy Ikea i na wymuszonym prawoskręcie trafiamy na rondo ofiar Katynia dalej co się komu podoba dla osiągnięcia centrum



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 36 gości