Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
andy
Posty: 65
Rejestracja: 25 paź 2016, 20:26

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: andy » 17 sty 2022, 12:57

keram pisze:Czy ktoś dopytywał o ogrzewanie podłogowe podłączone z mpec?

Mpec podpina ogrzewanie do bloku, czy ogrzewanie pójdzie na kaloryfery czy na instalację w podłodze, to już wtórna sprawa. Choć chyba i tak trzeba ustalić z administracją / deweloperem, bo chodzi o moc, którą trzeba doprowadzić do mieszkania.


Wiljer
Posty: 84
Rejestracja: 29 sty 2021, 22:45

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: Wiljer » 21 sty 2022, 16:10

W załączniku przesyłam odpowiedź Zarządu Dróg Miasta Krakowa na zapytanie o przebudowę skrzyżowania Kamieńskiego/Malborska.
Jeśli dobrze rozumiem to przebudowa jest po stronie wykonującego inwestycję niedrogowy czyli Budomatu.

Obrazek

keram
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: keram » 21 sty 2022, 22:26

Wiljer pisze:W załączniku przesyłam odpowiedź Zarządu Dróg Miasta Krakowa na zapytanie o przebudowę skrzyżowania Kamieńskiego/Malborska.
Jeśli dobrze rozumiem to przebudowa jest po stronie wykonującego inwestycję niedrogowy czyli Budomatu.

Dzięki za informację.
Będę pewnie w biurze w tym tygodniu to spytam jak planują jeśli to na pewno oni są zobowiązani.

Ale patrzac na ścieżkę na dysku tego pliku można domniemywać że tak jest :
ztp.krakow.pl/wp-content/uploads/2020/06/MALB_02-Przekr_j-typowy-2020-06-03.pdf


keram
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: keram » 14 lut 2022, 19:38

Pani z biura potwierdziła mi dziś, że są odpowiedzialni za przebudowę części skrzyżowania do Kamieńskiego "z góry" przed oddaniem do użytkowania budynku.
Ponoć chyba trwają jakieś ustalenia z ZIKITem , bo jak zrozumiałem, miasto ma za zadanie zrobić część skrzyżowania "od dołu".
Pytałem o stopień opóźnienia, jakiś termin stanu za surowego zamkniętego, ale nie potrafiła odpowiedzieć.
Może koniec kwietnia, maj...?

Wiljer
Posty: 84
Rejestracja: 29 sty 2021, 22:45

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: Wiljer » 15 lut 2022, 9:45

Mam zdjęcie z 16 stycznia na którym rozpoczyna się budowa 1 piętra, wczoraj przejeżdżałem i 1 piętro stoi prawie całe.
Można więc założyć, że opóźnienie to około ~1.5 miesiąca, a stan surowy otwarty powinien być zakończony w maju.

mateusz
Posty: 57
Rejestracja: 13 lip 2016, 22:24

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: mateusz » 09 mar 2022, 21:24

Hej, ma ktoś jakieś nowe zdjęcia z budowy? Dawno nikt nic nie wrzucił:
investmap.pl/malborska-29.i14642/zdjecia/531776

Z informacji jakie uzyskałem ostatecznie to ogrzewanie podłogowe tylko w łazience.
Klimatyzacja montowana przez dewelopera, aby nie wisiała na elewacji. Ktoś wie więcej jakiej firmy? Koszt?

keram
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: keram » 19 mar 2022, 18:25

mateusz pisze:Hej, ma ktoś jakieś nowe zdjęcia z budowy? Dawno nikt nic nie wrzucił:
investmap.pl/malborska-29.i14642/zdjecia/531776

Z informacji jakie uzyskałem ostatecznie to ogrzewanie podłogowe tylko w łazience.
Klimatyzacja montowana przez dewelopera, aby nie wisiała na elewacji. Ktoś wie więcej jakiej firmy? Koszt?


Jakoś przegapiłem post.
Rzeczywiście mnie też zgodzili się tylko na łazienkę.
Na wycenę klimatyzacji też czekam, bo jeszcze nie dogadałem położenia.
Zaczęli w czwartek 3 piętro.
Na parterze kładą też ściany działowe.

mateusz
Posty: 57
Rejestracja: 13 lip 2016, 22:24

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: mateusz » 25 mar 2022, 11:22

A czy zmiany w elektryce ktoś już konsultował? Muszę dokonać paru zmian i ciekawy jestem czy już są na tym etapie.


keram
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: keram » 25 mar 2022, 13:08

mateusz pisze:A czy zmiany w elektryce ktoś już konsultował? Muszę dokonać paru zmian i ciekawy jestem czy już są na tym etapie.


Ja dokonałem na planie paru zmian i póki co w żaden sposób podważone nie zostały, wiec nie spodziewam się problemów z tym związanych.
Raczej warto już teraz przedstawiać zmiany (u mnie inny układ łazienki, więc i gniazdek/ włączników, także nowe gniazdka w sypialniach i salonie jak i inne umiejscowienie włącznika w aneksie).
Ale ciągle czekam na ogólną wycenę zmian lokatorskich.

Wiljer
Posty: 84
Rejestracja: 29 sty 2021, 22:45

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: Wiljer » 07 kwie 2022, 9:39

2 zdjęcia z wczoraj
investmap.pl/malborska-29.i14642/zdjecia/545823
wygląda, że do połowy kwietnia skończą 3 piętro + miesiąc na 4 piętro
~ w połowie maja powinien być skończony stan surowy otwarty czyli 1.5 miesiąca opóźnienia
bardzo źle nie jest, we wrześniu/październiku sądziłem, że opóźnienie będzie większe



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości