Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Wiljer
Posty: 84
Rejestracja: 29 sty 2021, 22:45

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: Wiljer » 11 gru 2021, 17:34

Z innej beczki.
Czy ktoś się interesował tym tematem? ztp.krakow.pl/rower/audyty/audyt/przebudowa-skrzyzowania-ulic-kamienskiego-i-malborskiej
Wpis z czerwca 2020. Od tego momentu żadnych informacji. Fajnie by było gdyby przebudowa skrzyżowania szła równolegle do prac na budowie.


keram
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: keram » 11 gru 2021, 21:01

Wiljer pisze:Z innej beczki.
Czy ktoś się interesował tym tematem? ztp.krakow.pl/rower/audyty/audyt/przebudowa-skrzyzowania-ulic-kamienskiego-i-malborskiej
Wpis z czerwca 2020. Od tego momentu żadnych informacji. Fajnie by było gdyby przebudowa skrzyżowania szła równolegle do prac na budowie.

Może by tak radnego zapytać na . o to czy coś wie?

Wiljer
Posty: 84
Rejestracja: 29 sty 2021, 22:45

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: Wiljer » 13 gru 2021, 14:34

Skrzyżowanie tych ulic to 6 okręg dzielnicy. Radna pani Magdalena Banaś niestety nie ma wpiasaej informacji kontaktowej. dzielnica11.krakow.pl/info_pliki/radny_magdalena_banas.html
Napisałem więc maila z pytaniem na adres e-mail: rada@dzielnica11.krakow.pl
Dam znać jak dostanę odpowiedź.


keram
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: keram » 13 gru 2021, 20:48

Wiljer pisze:Skrzyżowanie tych ulic to 6 okręg dzielnicy. Radna pani Magdalena Banaś niestety nie ma wpiasaej informacji kontaktowej. dzielnica11.krakow.pl/info_pliki/radny_magdalena_banas.html
Napisałem więc maila z pytaniem na adres e-mail: rada@dzielnica11.krakow.pl
Dam znać jak dostanę odpowiedź.

Radny Rafał Komarewicz miał dziś odpisać mi na ., ale nic póki co.

Wiljer
Posty: 84
Rejestracja: 29 sty 2021, 22:45

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: Wiljer » 22 gru 2021, 11:16

Na odpowiedź mailową się nie doczekałem więc zadzwoniłem dziś do rady.
Niestety oni nie mają żadnych informacji. Rok temu komisja rady podjęła decyzję o przebudowie tego skrzyżowania. Audyt gdzieś tam został przesłany i na tym stanęło. Podobno lepiej dopytywać w zarządzie dróg Krakowa więc dziś wysłałem tam maila.

keram
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: keram » 22 gru 2021, 11:40

Dzięki.
Już dziś ten wylot jest ciężki - korki często sięgają Heltmana, a jak dokończone zostaną inwestycje : ta, Heltmana, Bumy i HSD w przyszłości przy parku to obciążenie bedzie jeszcze większe.

investmap.pl/malborska-29.i14642/zdjecia/536121

Na budowie niezłe postepy ostatnio.
Prawie jeden bok parteru zrobiony.

Ciekawiło mnie jak będą halę garażową kończyć, skoro chyba dźwig stoi w niej (tak po prostu jak się to robi).

keram
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: keram » 07 sty 2022, 18:10

Czy ktoś juz planując zmiany lokatorskie pytał dewelopera o ogrzewanie podłogowe (cenę/m) lub drzwi przesuwne na balkon/loggię?
Albo czy ktoś z was planuje płytki Brodzik?
Zastanawiam się czy deweloper nie będzie robił problemu ze skuwaniem części wylewki w łazience (ponoć niektórzy mają z tym problem ze względów akustycznych u sąsiada z dołu).

mateusz
Posty: 57
Rejestracja: 13 lip 2016, 22:24

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: mateusz » 07 sty 2022, 20:55

keram pisze:Czy ktoś juz planując zmiany lokatorskie pytał dewelopera o ogrzewanie podłogowe (cenę/m) lub drzwi przesuwne na balkon/loggię?
Albo czy ktoś z was planuje płytki Brodzik?
Zastanawiam się czy deweloper nie będzie robił problemu ze skuwaniem części wylewki w łazience (ponoć niektórzy mają z tym problem ze względów akustycznych u sąsiada z dołu).


Ogrzewanie podłogowe to fajna sprawa, zwłaszcza dla mieszkań na parterze (choć nie tylko) - sam się zastanawiałem, ale chyba jest to niewykonalne dla pojedynczego mieszkania przez dewelopera. Mam na myśli ogrzewanie podłogowe z MPEC, nie na prąd. Na prąd każdy może sobie zrobić, bo jest to cienka mata grzewcza. Prysznic typu walk-in w większości mieszkań da się zrobić mimo cienkiej wylewki, ale na pewno bardziej hałasuje.. IMO brodzik jest powyżej wylewki, więc jest mniej problematyczny.

Pomysł z drzwiami przesuwanymi bardzo fajny , aż sam bym dopłacił.


Wiljer
Posty: 84
Rejestracja: 29 sty 2021, 22:45

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: Wiljer » 16 sty 2022, 13:46

kilka zdjęć z dzisiaj
investmap.pl/malborska-29.i14642/opinie
od strony wschodniej pierwsze piętro zaczyna się pojawiać
hala garażowa przykryta

keram
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Malborska 29 Kraków - deweloper Budomat - opinie na forum

Postautor: keram » 17 sty 2022, 12:14

Jest nadzieja, że teraz budowa kondygnacji przyśpieszy nieco.

Czy ktoś dopytywał o ogrzewanie podłogowe podłączone z mpec?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości