Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
blue
Posty: 34
Rejestracja: 02 cze 2023, 15:50

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: blue » 25 wrz 2023, 20:41

mozliwe, ale jak powstanie trasa cieplownicza to tamtedy pojdzie wiekszosc ruchu


bridget
Posty: 56
Rejestracja: 16 wrz 2023, 15:53

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: bridget » 25 wrz 2023, 20:46

a to nie słyszałam o trasie ciepłowniczej. To czasem nie to co ma być od Centralnej do Ronda 303 Dywizjonu?

blue
Posty: 34
Rejestracja: 02 cze 2023, 15:50

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: blue » 25 wrz 2023, 20:52

jest kilka wariantow lovekrakow.pl/aktualnosci/cztery-warianty-trasy-cieplowniczej-znow-wybor-miedzy-mostem-a-tunelem-pod-wisla-mapy_49879.html wiadomo nie powstanie to lada dzien ale kiedys napewno bo Nowohucka to chyba najwieksza zmora w Krakowie jesli chodzi o przepustowosc. Mozecie mnie poprawic jesli sa jakies wieksze.


bridget
Posty: 56
Rejestracja: 16 wrz 2023, 15:53

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: bridget » 03 paź 2023, 19:03

Czy komuś udało się zarezerwować/kupić już mieszkanie w bloku A lub B w przedsprzedaży? Wie ktoś kiedy oficjalnie będzie oferta na stronie?

Madej_S
Posty: 8
Rejestracja: 20 lip 2023, 19:07

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: Madej_S » 06 paź 2023, 8:52

Cześć, jakie ceny za mk w drugim etapie (blok A i B)?

Ewi
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2023, 9:52

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: Ewi » 06 paź 2023, 10:34

Hey, z tego co wiem, to bloki A i B w tym roku raczej nie będą udostępnione do sprzedaży,
a cenowo ponad 12 000 za m2

bridget
Posty: 56
Rejestracja: 16 wrz 2023, 15:53

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: bridget » 06 paź 2023, 10:42

Madej_S pisze:Cześć, jakie ceny za mk w drugim etapie (blok A i B)?


Ja miałam rezerwacje w bloku B w cenie 13 000 zł/m2 i po 2 dniach dostałam e-mail z aktualizacją ceny- zmiana na 13 500 zł/m2. Podobno to u tego dewelopera normalne działanie :/ Przesadzili uważam z tą ceną bo ta lokalizacja/ inwestycja nie jest tyle warta.

mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: mac_kow » 10 paź 2023, 7:24

monikakol82 pisze:
mac_kow pisze:Wciąż jest czas na opamiętanie się i znalezienie mieszkania w miejscu, które ma sens.

O jakim konkretnie miejscach mówisz? Zależy nam na dobrym dojeździe do centrum. Os. Piastów jest już trochę daleko bo tramwaj jedzie stamtąd 40m chyba. Myślałem o Pachońskiego / Górce Narodowej, ale tam ciężko o jakieś sensowne mieszkanie w dobrej cenie. Widziałam też całkiem ciekawe na Bieżanowie... z Orlenem pod blokiem.


Mało jest miejsca w Krakowie, które nie jest bezpośrednio zagrożone zalaniem na oficjalnych mapach powodziowych? Naprawdę- buduje się sporo, trzeba tylko poszukać. Ja ze swojej strony zawsze polecam szeroko rozumiane "górzyste południe". Mniej odczuwalny lub nieobecny smród z oczyszczalni/garbarni/sortowni, normalne usługi - w pakiecie.

bridget pisze:Słyszałam, że w 2010 te wały zostały tam wysadzone specjalnie, teraz juz tego nie zrobią bo za dużo bloków już tam jest, więc o to się nie boję akurat.

Nie, nie zostały "wysadzone specjalnie" tylko po prostu przemokły i pękły. Ale każdy słyszy co chce, byleby tylko zracjonalizować swoje czysto emocjonalne wybory. Z drugiej strony ważny spokój ducha- co tam mapy zagrożenia powodziowego. Może faktycznie nic się nie stanie :)


blue
Posty: 34
Rejestracja: 02 cze 2023, 15:50

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: blue » 10 paź 2023, 20:15

moze ktos kupic na wyzszym pietrze, a wydaje mi sie, ze jakby zalalo drugie pietro to zalaloby pol krakowa

bridget
Posty: 56
Rejestracja: 16 wrz 2023, 15:53

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: bridget » 15 paź 2023, 12:10

mac_kow pisze:
bridget pisze:Słyszałam, że w 2010 te wały zostały tam wysadzone specjalnie, teraz juz tego nie zrobią bo za dużo bloków już tam jest, więc o to się nie boję akurat.

Nie, nie zostały "wysadzone specjalnie" tylko po prostu przemokły i pękły. Ale każdy słyszy co chce, byleby tylko zracjonalizować swoje czysto emocjonalne wybory. Z drugiej strony ważny spokój ducha- co tam mapy zagrożenia powodziowego. Może faktycznie nic się nie stanie :)


Ja nie racjonalizuje swojego wyboru bo wybrałam inną lokalizację :P Napisałam to co jest podawane oficjalnie, że taka była decyzja miasta wtedy. Jesli faktycznie jest tak jak napisałeś, że przemokły to teraz nie powinno być tego problemu bo zostały zrewitalizowane i umocnione.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Flymolo2, Google Adsense [Bot], gophfer i 59 gości