Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Oskroba
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2023, 11:51

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: Oskroba » 18 paź 2023, 10:29

Czesc,

Czy ktoś ma już informacje na temat odbiorow? Miesiąc temu od dewelopera dostałam informacje, że rozpoczną się w październiku, czy ktoś dostał już telefon od nich?


Ewi
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2023, 9:52

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: Ewi » 18 paź 2023, 14:35

Na połowę października pytałam, i wciąż jeszcze nie dostali pozwolenia na użytkowanie, więc raczej październik raczej odpada

alex4723985
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2022, 14:16

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: alex4723985 » 24 paź 2023, 14:07

Nadal nie zaczeli odbiorów. Ja tam juz wiele razy dzwoniłem i zawsze mówią ze juz za 2 tygodnie zaczynają i jak dzwonie po tych dwóch tygodniach to mówią ze jednak nie zaczeli ale już za chwile zaczną tylko coś tam jeszcze załatwiają. Dziś dokładnie tak samo przebiegła rozmowa...


Sellie
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2018, 8:27

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: Sellie » 30 paź 2023, 9:55

Czyli nikt tam jeszcze nie mieszka? Osiedle wydawalo sie ogolnie gotowe jak sobie tam pojechalam ogladac, aczkolwiek odciete barierkami, za barierki nie wchodzilam. Te slupy elektryczne sa strasznie blisko tych mieszkan, czy to nie jest za blisko/nie bedzie wplywac na zdrowie?
Smrod ma byc z tej oczyszczalni czy co? Jak tam bylam to nic nie czulam, ktos mieszka w okolicy i moze potwierdzic, ze tak zle?

blue
Posty: 34
Rejestracja: 02 cze 2023, 15:50

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: blue » 31 paź 2023, 12:13

1. deweloper chyba nie ma pozwoleniana uzytkowanie jeszcze, wiec nie bylo odbiorow jeszcze, wiec nikt tam nie mieszka :)

2. nie jest odciete barierkami da sie dojsc ulica/chodnikiem

3. co do slupow to jedne mieszkania maja blizej drugie dalej ale zobacz sobie jest temat na forum o tym gdzies i na np. piasta towers one sa zaraz przy balkonie

4. bylem tam kilka razy nic nie czulem, tam chyba nie dolatuje albo mialem farta

korlicki
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2020, 11:52

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: korlicki » 31 paź 2023, 14:31

wydaje mi sie, warunkiem pozwolenia na uzytkowanie mialoby byc wybudowanie fragmentu drogi laczacej ulice mysliwska z Lasowka( przy osrodku MORD)

Mortumnus
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2023, 11:02

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: Mortumnus » 04 lis 2023, 11:03

Dostał ktoś już informacje o terminie odbioru?

Ewi
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2023, 9:52

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: Ewi » 06 lis 2023, 23:12

Co myślicie na temat e-maila przesłanego przez deweloper?


Madej_S
Posty: 8
Rejestracja: 20 lip 2023, 19:07

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: Madej_S » 07 lis 2023, 12:47

Budynki nie mają jeszcze pozwolenia na użytkowanie. Myślę, że w takiej sytuacji nie powinno się odbierać mieszkań.

Sellie
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2018, 8:27

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: Sellie » 11 lis 2023, 16:51

blue pisze:1. deweloper chyba nie ma pozwoleniana uzytkowanie jeszcze, wiec nie bylo odbiorow jeszcze, wiec nikt tam nie mieszka :)

2. nie jest odciete barierkami da sie dojsc ulica/chodnikiem

3. co do slupow to jedne mieszkania maja blizej drugie dalej ale zobacz sobie jest temat na forum o tym gdzies i na np. piasta towers one sa zaraz przy balkonie

4. bylem tam kilka razy nic nie czulem, tam chyba nie dolatuje albo mialem farta


Ja tam jeszcze raz pojechałam dzisiaj pooglądać inne inwestycje i przeszłam się tam od drugiej strony to od tej drugiej strony faktycznie dało się przejść.
W kierunku na Mistrzejowice są takie bloki pomiędzy tymi słupami to kojarzę, ale jakby na razie nikt nie prowadzi badań/nic nie zgłasza na ten temat xD dowiemy się może za 50 lat jaki to ma realny wpływ :D

Co do smrodu to faktycznie tam chyba nie dociera, bo dzisiaj przeszłam całą okolicę i w okolicy Ofiar Dąbia śmierdziało mocno, jak szalet, a na Lasówce / Lipskiej /Saskiej nic nie było czuć.



Kiedy będzie pozwolenie na użytkowanie? Byłam tam dzisiaj i w sumie miałam dużą rozkminę na temat tego jak grząski jest ten grunt tam, i że woda stoi po drugiej stronie tej ścieżki/wału, więc zastanawia mnie jak wyglądają parkingi podziemne w tych budynkach/jak sobie poradzili z wilgocią. Jak ktoś już będzie odbierał to dajcie proszę znać, bo dalej się zastanawiam. Ogólnie te bloki wyglądają super, no tylko lokalizacja jest "ciężka", nic tam nie ma w pobliżu, do marketów spory kawał.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości