Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Oskroba
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2023, 11:51

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: Oskroba » 22 lis 2023, 19:14

Tak, takie informacje są w Internecie. Natomiast w protokole od dewelopera te terminy są inne :) czyli 14 plus 30.


blue
Posty: 34
Rejestracja: 02 cze 2023, 15:50

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: blue » 22 lis 2023, 20:15

Oskroba pisze:Tak, takie informacje są w Internecie. Natomiast w protokole od dewelopera te terminy są inne :) czyli 14 plus 30.


na pewno?

Obrazek

ustęp 6, strona 12

Oskroba
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2023, 11:51

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: Oskroba » 22 lis 2023, 21:41

blue pisze:
Oskroba pisze:Tak, takie informacje są w Internecie. Natomiast w protokole od dewelopera te terminy są inne :) czyli 14 plus 30.


na pewno?

Obrazek

ustęp 6, strona 12

Wklejam protokół technicznego odbioru lokalu mieszkalnego, wręczony przy odbiorze, który trzeba podpisać przy zgłaszaniu usterek. Widocznie deweloper zmienił zdanie

Obrazek


peciok1993@gmail.com
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2023, 22:46

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: peciok1993@gmail.com » 04 gru 2023, 22:47

Oskroba pisze:Odbiór mieszkania robiłam z inspektorem odbioru. W moim przypadku około 40 usterek - wylewki, krzywe kąty, nieszczelność instalacji wodnej i dużo problemów z oknami - rysy na szybach, uszczelki, uszkodzone parapety. Wchodząc sama na mieszkanie podejrzewam, że nie zauważyłabym pewnie 80% usterek, plus nie mam też potrzebnego sprzętu. Tak czy tak, jak pisałam, teraz developer ma 14 dni żeby usterki rozpatrzeć, a następnie 30 żeby usunąć, czyli gdzieś do końca tego roku :)


Hej Oskroba czy możesz mi podesłać skan protokołu z usterek? Chciałem zobaczyć na co zwracać uwagę przy odbiorze.

bridget
Posty: 56
Rejestracja: 16 wrz 2023, 15:53

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: bridget » 27 gru 2023, 15:44

Oskroba pisze:Odbiór mieszkania robiłam z inspektorem odbioru. W moim przypadku około 40 usterek - wylewki, krzywe kąty, nieszczelność instalacji wodnej i dużo problemów z oknami - rysy na szybach, uszczelki, uszkodzone parapety. Wchodząc sama na mieszkanie podejrzewam, że nie zauważyłabym pewnie 80% usterek, plus nie mam też potrzebnego sprzętu. Tak czy tak, jak pisałam, teraz developer ma 14 dni żeby usterki rozpatrzeć, a następnie 30 żeby usunąć, czyli gdzieś do końca tego roku :)


Możesz proszę polecić tego inspektora?

LQS
Posty: 142
Rejestracja: 09 kwie 2019, 22:31

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: LQS » 28 gru 2023, 10:11

Kiedy bedzie polaczenie drogowe z Mysliwska ?
Ten city vibe od develii nie taki glupi bedzie - za chwile autobus pod osiedlem ...

plaszak
Posty: 371
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: plaszak » 28 gru 2023, 19:16

LQS pisze:Kiedy bedzie polaczenie drogowe z Mysliwska ?

Ta droga to już gotowa jest, nie wiem czy otwarta dla ruchu, ale chyba tak, a albo lada chwila będzie. To faktycznie komunikacyjnie nieco zmienia w tej okolicy, choć to też nie jest jakiś wielki przełom, bo jednak wypada się na Nowohucką przez Koszykarską.

bowl_of_worms
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2023, 11:59

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: bowl_of_worms » 06 sty 2024, 21:56

Kiedy przewidziane są odbiory inwestycji? Czy można już wchodzić z ekipą? :?:


blue
Posty: 34
Rejestracja: 02 cze 2023, 15:50

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: blue » 07 sty 2024, 13:18

Jesli zgodziles sie na ten odbior bez pozwolenia na mieszkanie ale na wykonczenie to juz chyba w listopadzie sie zaczely, a te "normalne" odbiory podobno koniec Stycznia. Jesli ktos odebral juz "normalnie" mieszkanie to moze sie pochwalic.

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

Postautor: BMX » 14 sty 2024, 22:14

W jednych blokach już trwają odbiory mieszkań - jak idą swoją drogą?
A obok stawiają już nowe.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bartekrk, Google [Bot], Google Adsense [Bot], marcopolo, NeVeS i 65 gości