Miarowa Hartbex - Zielone Wzgórze Kraków od Hartbex Development - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
gophfer
Posty: 8
Rejestracja: 27 maja 2021, 16:11

Re: Miarowa Hartbex - Zielone Wzgórze Kraków od Hartbex Development - opinie na forum

Postautor: gophfer » 06 lip 2021, 14:11

Nie martwi Cię ten brak kanalizacji a co chyba jeszcze gorsze brak perspektyw na nią w szybkim czasie..


Miarowa
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2021, 13:46

Re: Miarowa Hartbex - Zielone Wzgórze Kraków od Hartbex Development - opinie na forum

Postautor: Miarowa » 15 lip 2021, 18:59

Większość inwestycji pod Krakowem nie ma kanalizacji, prędzej czy później tez tam będzie. Zapewne wodociągi znajda kiedyś inny sposób obejścia tego problemowego sąsiada

gophfer
Posty: 8
Rejestracja: 27 maja 2021, 16:11

Re: Miarowa Hartbex - Zielone Wzgórze Kraków od Hartbex Development - opinie na forum

Postautor: gophfer » 15 lip 2021, 19:21

Zastanawia mnie jeszcze ta rezerwacja na "gębę" chciałem podpisać jakąś umowę wpłacić zaliczkę. Żeby się nie okazało że przy odbiorze cena będzie wyższa. @Miarowa masz coś z nimi podpisane?
Ostatnio zmieniony 15 lip 2021, 19:23 przez gophfer, łącznie zmieniany 1 raz.


Miarowa
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2021, 13:46

Re: Miarowa Hartbex - Zielone Wzgórze Kraków od Hartbex Development - opinie na forum

Postautor: Miarowa » 19 lip 2021, 19:07

Niestety nie mam umowy rezerwacyjnej, . Wprawdzie biuro deweloperskie zapewniało mnie w maju o gwarancji ceny, to jednak martwi mnie że jednak ją podniosą. Teraz wszyscy są na urlopach i podobno będą się kontaktować w sprawie umów z początkiem sierpnia - wtedy zobaczymy. Te domy i tak już są dość drogie jak na swój metraż...

Padre
Posty: 115
Rejestracja: 13 sty 2021, 20:30

Re: Miarowa Hartbex - Zielone Wzgórze Kraków od Hartbex Development - opinie na forum

Postautor: Padre » 19 lip 2021, 19:51

gophfer pisze:Zastanawia mnie jeszcze ta rezerwacja na "gębę" chciałem podpisać jakąś umowę wpłacić zaliczkę. Żeby się nie okazało że przy odbiorze cena będzie wyższa. @Miarowa masz coś z nimi podpisane?

Naprawdę masz umowę na ,,gębę " to nie dobrze.
W życiu bym tak nie zrobił. W ostatnich miesiącach wiele się zmienia i ceny materiałów budowlanych galopują.

Miarowa
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2021, 13:46

Re: Miarowa Hartbex - Zielone Wzgórze Kraków od Hartbex Development - opinie na forum

Postautor: Miarowa » 19 lip 2021, 19:59

Brak umowy działa w dwie strony. Domów jest wiele na rynku, dlatego ten fakt owszem mnie martwi ale nie przeraża. Czekam do sierpnia. A tak na marginesie umowy rezerwacyjne są teraz tak sporządzane, że i tak deweloper może podnosić ceny, a jak się nie podoba kupującemu to ją może rozwiązać.

robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Miarowa Hartbex - Zielone Wzgórze Kraków od Hartbex Development - opinie na forum

Postautor: robcio » 26 lip 2021, 12:47

Ale to nic nowego część deweloperów nawet w umowie deweloperskiej zawiera zapisy, że ostateczna cena może wzrosnąć pod pewnymi warunkami i będzie znana po wybudowaniu inwestycji, tak samo jak finalne metraże są nie specjalnie wiążące przed ostatecznym pomiarem zgodnie z normami.

gophfer
Posty: 8
Rejestracja: 27 maja 2021, 16:11

Re: Miarowa Hartbex - Zielone Wzgórze Kraków od Hartbex Development - opinie na forum

Postautor: gophfer » 02 wrz 2021, 19:42

Coś im się to opóźni, nie widać jakoś końca budowy a miało być koniec sierpnia.


gophfer
Posty: 8
Rejestracja: 27 maja 2021, 16:11

Re: Miarowa Hartbex - Zielone Wzgórze Kraków od Hartbex Development - opinie na forum

Postautor: gophfer » 20 maja 2022, 13:43

Jest ktos nowy z chętnych kupić tam dom?

kaya_r
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2022, 20:51

Re: Miarowa Hartbex - Zielone Wzgórze Kraków od Hartbex Development - opinie na forum

Postautor: kaya_r » 19 lis 2022, 20:56

Podbijam powyższe pytanie :)

Dodatkowo, czy ktoś może orientuje się jak wygląda aktualna sytuacja kanalizacyjna? Znalazłam jedynie informacje sprzed ponad roku o braku zgody na przekop. Coś się może udało pchnąć miejscowym radnym w tym temacie?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości