Mieszkania Okulickiego-Fatimska Kraków od HSD Inwestycje opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
daniosowa
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2018, 21:37

Re: Mieszkania Okulickiego-Fatimska Kraków od HSD Inwestycje opinie i forum

Postautor: daniosowa » 14 cze 2018, 21:43

Czy podpisali już Państwo umowy deweloperskie z HSD?? Posiadam rezerwacje w innej inwestycji a że w HSD sytuacja lubi się powtarzać jestem ciekawy czy uda im się podpisać umowy zgodnie z planem.


Occultis
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2018, 16:37

Re: Mieszkania Okulickiego-Fatimska Kraków od HSD Inwestycje opinie i forum

Postautor: Occultis » 03 lip 2018, 21:34

Tak, umowa podpisana w połowie maja.

Dla zainteresowanych wrzucam link do mojego One Drive ze zdjęciami i filmem z okolicy placu budowy.

1drv.ms/f/s!AgQroGFU79ljkHe9Dyekg_tORwhE

Obrazek

Grzegorz-Greg
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2018, 21:20

Re: Mieszkania Okulickiego-Fatimska Kraków od HSD Inwestycje opinie i forum

Postautor: Grzegorz-Greg » 06 lip 2018, 21:24

Witam wszystkich, jestem zainteresowany ofertą ale mam wątpliwości co do ostatniego piętra. Czy możecie mi coś napisać o swoim doświadczeniu w tym temacie. Czy hsd buduje z odpowiednim zabezpieczeniem na lato czy zimę. Czy ma ktoś info nt. Inwestycji przy Dominikanów. Dzięki


luc
Posty: 655
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Mieszkania Okulickiego-Fatimska Kraków od HSD Inwestycje opinie i forum

Postautor: luc » 08 lip 2018, 19:28

Chyba sporo zależy od tego, czy jest to dach wentylowany czy nie, czyli czy izolacje i pokrycie są kładzione bezpośrednio na płytę stropową. Choć to pierwsze rozwiązanie, to chyba jest dosyć rzadko stosowane. Nie wiem jak ten deweloper HSD Inwestycje podchodzi do tematu, ale generalnie nie ma problemów z jakimś nadmiernym grzaniem czy chłodzeniem mieszkania przez sufit, w nowych inwestycjach, o ile spełnione są wszystkie normy budowlane. Jeżeli wszystko zostało też należycie zrobione, to mieszkanie nie powinno być też zalewane przez dach.

cincin
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2018, 21:32

Re: Mieszkania Okulickiego-Fatimska Kraków od HSD Inwestycje opinie i forum

Postautor: cincin » 09 lis 2018, 21:38

Czy ktokolwiek z Państwa wie jaki jest obecnie oficjalny status budowy?
przejeżdżałem tam dzisiaj i od ostatniej mojej wizyty ok. 4 miesięcy temu - nic się wizualnie nie zmieniło (oprócz tego, że nie ma żadnej ekipy i sprzętu)
wiem, że miała być zmiana wykonawcy, która miała trwać ok. 10 dni
czy coś się może zmieniło?

pozdrawiam

Wiguś
Posty: 39
Rejestracja: 30 sty 2021, 13:17

Re: Mieszkania Okulickiego-Fatimska Kraków od HSD Inwestycje opinie i forum

Postautor: Wiguś » 04 mar 2021, 16:54

Czy wie ktoś co stało się z tą inwestycją?

Mieszkam po sąsiedzku od 4 lat i od dłuższego czasu blok stoi chyba praktycznie gotowy, ale nie zamieszkany... Na miejscu nie widać żadnych prac i ogólnie to wszystko jest dość dziwne

ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Mieszkania Okulickiego-Fatimska Kraków od HSD Inwestycje opinie i forum

Postautor: ragar » 04 mar 2021, 23:57

Jak deweloper skończy budowę, to nie znaczy, że można się już wprowadzać, są jeszcze wszystkie odbiory, pozwolenie na użytkowanie, przyłącza itp.

Wiguś
Posty: 39
Rejestracja: 30 sty 2021, 13:17

Re: Mieszkania Okulickiego-Fatimska Kraków od HSD Inwestycje opinie i forum

Postautor: Wiguś » 05 mar 2021, 4:48

ragar pisze:Jak deweloper skończy budowę, to nie znaczy, że można się już wprowadzać, są jeszcze wszystkie odbiory, pozwolenie na użytkowanie, przyłącza itp.


I tak przez prawie 2 lata?


kasik
Posty: 116
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:57

Re: Mieszkania Okulickiego-Fatimska Kraków od HSD Inwestycje opinie i forum

Postautor: kasik » 05 mar 2021, 9:46

Wiguś pisze:Czy wie ktoś co stało się z tą inwestycją?

Mieszkam po sąsiedzku od 4 lat i od dłuższego czasu blok stoi chyba praktycznie gotowy, ale nie zamieszkany... Na miejscu nie widać żadnych prac i ogólnie to wszystko jest dość dziwne

Mieszkam niedaleko i widzę ze trwają wciąż prace wykończeniowe na zewnątrz np podjazdy ,chodniki.Cały czas się coś dzieje.
Widziałam też osoby które myły okna.
W tej inwestycji najbardziej rażą mnie te kominy?? zdaję się z parkingu podziemnego.Każdy ma.taki w ogródku na parterze.

Nowy
Posty: 1658
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Mieszkania Okulickiego-Fatimska Kraków od HSD Inwestycje opinie i forum

Postautor: Nowy » 09 maja 2021, 10:33

Budowali, budowali i wybudowali.

Obrazek

Jak się Wam podoba osiedle wybudowane przez HSD Inwestycje przy Okulickiego / Fatimskiej?

Obrazek

Bloki (bo to dwa budynki nie wyglądają źle. Ciekawe tylko czy stacja benzynowa i fastfood nie będą uciążliwe dla mieszkańców.

Obrazek

A miejsce mocno się zmieniło na plus w ostatnich latach, niemniej bywają tam niezłe korki.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości