Na Błonie 106 Kraków od Wawel Service - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Master
Posty: 743
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Na Błonie 106 Kraków od Wawel Service - opinie na forum

Postautor: Master » 28 lip 2021, 11:39

Wygląda na to, że Wawel Service rusza z nową inwestycja na Woli Justowskiej, dokładnie to pod adresem Na Błonie 106 w Krakowie. Choć prawdę mówiąc, myślałem, że Wola Justowska kończy się na Rudawie, a po jej drugiej stornie są już Bronowice, ale może nie miałem tu pełnej wiedzy. Co myślcie o takiej lokalizacji, ktoś może dowiadywał się już czegoś w kwestii rozkładów mieszkań i cen metra kwadratowego mieszkania?


Pixi
Posty: 97
Rejestracja: 15 lip 2021, 13:53

Re: Na Błonie 106 Kraków od Wawel Service - opinie na forum

Postautor: Pixi » 28 lip 2021, 12:20

Z potencjalnych wad to lokalizacja trasy balickiej. Natomiast z drugiej strony komunikacyjnie to poprawi sytuację w okolicy. Co do opisu inwestycji Wola Justowską, to wydaje mi się że administracyjnie jednak będą to bronowice dzielnica VI ; )

IlonaN
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2021, 18:57

Re: Na Błonie 106 Kraków od Wawel Service - opinie na forum

Postautor: IlonaN » 28 lip 2021, 12:35

Mieszkania na najwyższym pietrze aktualni wszystkie zarezerwowane, w cenach 18 tys za metr.
Pierwsze piętro trochę „taniej” jakieś 16k


Pixi
Posty: 97
Rejestracja: 15 lip 2021, 13:53

Re: Na Błonie 106 Kraków od Wawel Service - opinie na forum

Postautor: Pixi » 28 lip 2021, 12:56

IlonaN pisze:Mieszkania na najwyższym pietrze aktualni wszystkie zarezerwowane, w cenach 18 tys za metr.
Pierwsze piętro trochę „taniej” jakieś 16k

Jesionova jeszcze dostępna za 13tys, na Rogalskiego również zostało kilka mieszkań w niższej cenie a jest to prawdziwa Wola. Więc nie chce się wierzyć że budujący tanią mieszkaniówkę Wawel Service może być w takiej cenie. Chyba że to żart którego nie zrozumiałam.

Pixi
Posty: 97
Rejestracja: 15 lip 2021, 13:53

Re: Na Błonie 106 Kraków od Wawel Service - opinie na forum

Postautor: Pixi » 28 lip 2021, 13:15

Faktycznie takie ceny na stronie : shock: Ja jestem pełna zrozumienia dla cen ale nawet dla mnie to szaleństwo. Jeszcze ten opis inwestycji „ Na Błonie 106 to butikowa inwestycja położona w sercu Woli Justowskiej” Serce Woli Justowskiej : D poprzedni raz się tak uśmiałam jak usłyszałam ceny 2 etapu Solaris pod tauron areną.

Mar G
Posty: 3154
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Na Błonie 106 Kraków od Wawel Service - opinie na forum

Postautor: Mar G » 28 lip 2021, 16:40

Pixi pisze:Z potencjalnych wad to lokalizacja trasy balickiej. Natomiast z drugiej strony komunikacyjnie to poprawi sytuację w okolicy. Co do opisu inwestycji Wola Justowską, to wydaje mi się że administracyjnie jednak będą to bronowice dzielnica VI ; )

Oczywiście Bronowice - nieopodal stadionu KS Bronowianka. 1 km w prostej od Eko Park Przybyszewskiego.

Pękają kolejne granice ? - Bronowice 16-18 k.

kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Na Błonie 106 Kraków od Wawel Service - opinie na forum

Postautor: kwk » 28 lip 2021, 17:16

Pixi pisze:Faktycznie takie ceny na stronie : shock: Ja jestem pełna zrozumienia dla cen ale nawet dla mnie to szaleństwo. Jeszcze ten opis inwestycji „ Na Błonie 106 to butikowa inwestycja położona w sercu Woli Justowskiej” Serce Woli Justowskiej : D poprzedni raz się tak uśmiałam jak usłyszałam ceny 2 etapu Solaris pod tauron areną.

Za wikipedia Wola Justowska (bo nie jest to osobna dzielnica) jest czescia dzielnicy VII Zwierzyniec. A tak jak ktoś trafnie zauważył adres na Błonie 106 leży w dzielnicy Bronowice. Ciężko zatem mówić o sercu : D : lol:

pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Na Błonie 106 Kraków od Wawel Service - opinie na forum

Postautor: pozdro » 28 lip 2021, 18:31

Najlepsze jest ze zamiast parkingu w garazu podziemnym sa wiaty na samochody ahahah : lol:


pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Na Błonie 106 Kraków od Wawel Service - opinie na forum

Postautor: pozdro » 28 lip 2021, 18:36

W sumie przydałaby sie jakas nowa Avia taka wielkoskalowy inwestycja na poziomie. A nie bloczki w ktorych nawet biedronki siłowni lodziarni pizzeri przedszkola szkoly, fryzjera…. Niczego nie ma. Takiej ktora bylaby w rozsądnych cenach 8999zl/m2 na kazda kieszen

Master
Posty: 743
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Na Błonie 106 Kraków od Wawel Service - opinie na forum

Postautor: Master » 01 sie 2021, 23:54

Faktycznie, z tego co widzę w spisie ulic Krakowa, to ul. Na Błonie, to Bronowice, więc cytat z ich strony
Na Błonie 106 to butikowa inwestycja położona w sercu Woli Justowskiej (...)

Jest trochę nie w porządku.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Wawel Service

Sam budynek nie jest zły, ale nie rozumiem o co chodzi z tą wiatą na samochody... Tam ma nie być garażu podziemnego, tylko jakiś daszek, pod którym będą miejsca postojowe? Ciekawe dlaczego tego nie rozwiązali w jakiś lepszy sposób.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości