Sitowie Kraków ul. Obozowa Polana Żywiecka od URBA - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Sitowie Kraków ul. Obozowa Polana Żywiecka od URBA - opinie na forum

Postautor: Mar G » 06 wrz 2021, 22:36

startują

sitowie.com.pl


Nowy
Posty: 1666
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Sitowie Kraków ul. Obozowa Polana Żywiecka od URBA - opinie na forum

Postautor: Nowy » 07 wrz 2021, 0:36

No proszę, a wydawało mi się, że w tej okolicy, to już nie bardzo jest miejsce na to, żeby coś zbudować. A tu 3 budynki 4-kondygnacyjne tam jeszcze dobudują, ten środkowy, to chyba całkiem spory jest.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Urba

Ciekawe czy na ostatnich kondygnacjach będą mieszkania 2-poziomowe, są tam jakieś takie okna / wyjścia w dachu. Ktoś w ogóle orientuje się, jakie tam mają być metraże i ceny mieszkań? Jeszcze nie ma żadnych konkretów na stronie, a przynajmniej mi nie udało się ich znaleźć.

Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Sitowie Kraków ul. Obozowa Polana Żywiecka od URBA - opinie na forum

Postautor: Mar G » 07 wrz 2021, 8:55

Nowy pisze:No proszę, a wydawało mi się, że w tej okolicy, to już nie bardzo jest miejsce na to, żeby coś zbudować. A tu 3 budynki 4-kondygnacyjne tam jeszcze dobudują, ten środkowy, to chyba całkiem spory jest.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Urba

Ciekawe czy na ostatnich kondygnacjach będą mieszkania 2-poziomowe, są tam jakieś takie okna / wyjścia w dachu. Ktoś w ogóle orientuje się, jakie tam mają być metraże i ceny mieszkań? Jeszcze nie ma żadnych konkretów na stronie, a przynajmniej mi nie udało się ich znaleźć.


to jest ostatni duży wolny teren przy 8 Pułku na Polanie. kolejna jest już wąska znacznie. dzięki zakazowi ogrodzeń okolica zyska wygodny trakt pieszy łączący rdzenną Polanę z Kobierzyńską.
metraże od 30 do 120m2 /ceny mają podać we wrześniu. szlifują ofertę


robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Sitowie Kraków ul. Obozowa Polana Żywiecka od URBA - opinie na forum

Postautor: robcio » 07 wrz 2021, 14:34

Myśle, że masa ludzi w ogóle nie zwraca na to uwagi, ich interesuje mieszkanie, cena metra itd.
Refleksja przychodzi znacznie później :mrgreen:

W obecnej sytuacji myśle, że jakby ktoś w tzw. dobrej cenie zaoferowałby klasyczna wielką płytę jak za starych czasów to i tak by się chętni znaleźli

Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Sitowie Kraków ul. Obozowa Polana Żywiecka od URBA - opinie na forum

Postautor: Mar G » 07 wrz 2021, 15:25

rado pisze:A nie zastanawia Was technologia w jakiej buduja?

Mabudo rapid, prefabrykaty fast-track, nowoczesna wielka plyta.

mabudo.com/technologie

To nie jest czasem jedna z tych technologii co jest wygodna dla budujacego a pozniej problematyczna w uzytkowaniu ? Mam tu na mysli głównie izolacje akustyczna...


nie wiedziałem właśnie co to jest - i dlaczego tak się chwalą tym ....
to ciekawostka nam tu powstanie. może zatem wiosną 2022 będą odbiory : ))

Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Sitowie Kraków ul. Obozowa Polana Żywiecka od URBA - opinie na forum

Postautor: Mar G » 22 sty 2022, 16:54

pokazali ceny na 1. partię mieszkań

od 9 k na parterach do 11 k na wyższe piętra z tarasami

fredo
Posty: 164
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Re: Sitowie Kraków ul. Obozowa Polana Żywiecka od URBA - opinie na forum

Postautor: fredo » 22 sty 2022, 18:00

Mar G pisze:pokazali ceny na 1. partię mieszkań

od 9 k na parterach do 11 k na wyższe piętra z tarasami

Z tarasami? Chodzi o te wcięcia w dachu? Czy są tam jakieś mieszkania, z tarasami z prawdziwego zdarzenia? A teraz widzę, mieszkanie z tarasem, który ma niespełna 9 m2 (do tego jest też balkon). Słysząc o tarasie, chciałoby się jednak nieco więcej.

No i ciekawi mnie ta technologia budowy, orientuje się ktoś, czy to wiąże się z jakimiś ograniczeniami na przyszłość dla mieszkańców? To będzie też tak, że w mieszkaniach będą ściany nośne i działowe, w które będzie można ingerować (wyburzać, przestawiać)?

forehead
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2022, 18:55

Re: Sitowie Kraków ul. Obozowa Polana Żywiecka od URBA - opinie na forum

Postautor: forehead » 18 lut 2022, 13:48

fredo pisze:
Mar G pisze:pokazali ceny na 1. partię mieszkań

od 9 k na parterach do 11 k na wyższe piętra z tarasami

Z tarasami? Chodzi o te wcięcia w dachu? Czy są tam jakieś mieszkania, z tarasami z prawdziwego zdarzenia? A teraz widzę, mieszkanie z tarasem, który ma niespełna 9 m2 (do tego jest też balkon). Słysząc o tarasie, chciałoby się jednak nieco więcej.

No i ciekawi mnie ta technologia budowy, orientuje się ktoś, czy to wiąże się z jakimiś ograniczeniami na przyszłość dla mieszkańców? To będzie też tak, że w mieszkaniach będą ściany nośne i działowe, w które będzie można ingerować (wyburzać, przestawiać)?


Z prefabrykatów będą ściany nośne, a ścianki działowe mają być już ze zwykłych bloczków, więc można je przestawiać/ wyburzać wedle uznania.


fredo
Posty: 164
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Re: Sitowie Kraków ul. Obozowa Polana Żywiecka od URBA - opinie na forum

Postautor: fredo » 18 lut 2022, 14:25

forehead pisze:
fredo pisze:
Mar G pisze:pokazali ceny na 1. partię mieszkań

od 9 k na parterach do 11 k na wyższe piętra z tarasami

Z tarasami? Chodzi o te wcięcia w dachu? Czy są tam jakieś mieszkania, z tarasami z prawdziwego zdarzenia? A teraz widzę, mieszkanie z tarasem, który ma niespełna 9 m2 (do tego jest też balkon). Słysząc o tarasie, chciałoby się jednak nieco więcej.

No i ciekawi mnie ta technologia budowy, orientuje się ktoś, czy to wiąże się z jakimiś ograniczeniami na przyszłość dla mieszkańców? To będzie też tak, że w mieszkaniach będą ściany nośne i działowe, w które będzie można ingerować (wyburzać, przestawiać)?

Z prefabrykatów będą ściany nośne, a ścianki działowe mają być już ze zwykłych bloczków, więc można je przestawiać/ wyburzać wedle uznania.

Pytanie, ile będzie tych ścian w mieszkaniu, jeśli to głównie zewnętrzne, to faktycznie nie powinno być problemu.

Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Sitowie Kraków ul. Obozowa Polana Żywiecka od URBA - opinie na forum

Postautor: Mar G » 29 mar 2022, 12:01

wiszą już wszystkie ceny mieszkań.

nawet 11.6 k /m2 się cenią ..... niektóre niejawne ceny - kto wie czy nie wyższe jeszcze



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości