Inwestycja Myśliwska 66 Kraków - opinie i forum bloku

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
sliwka
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2017, 17:31

Re: Inwestycja Myśliwska 66 Kraków - opinie i forum bloku

Postautor: sliwka » 31 sie 2017, 17:51

Jestem zainteresowana tą inwestycją, ale oczywiście również mam wątpliwości: co do smrodu, czytałam skrajnie różne opinie i już sama nie wiem czy w końcu na tej Myśliwskiej śmerdzi czy nie ;) Byłam tam ostatnio przyjrzeć się okolicy - faktycznie naprzeciwko stacja i myjnia, ale szczerze mówiąc bardziej niż to niepkoją mnie pobliskie obszary przemysłowe, hurtownie itd. O ile w weekend może być znośnie, obawiam się, że w tygodniu może tam być spory ruch, hałas, samochody dostawcze i duży kocioł przy tej stacj... Może ktoś mieszkajacy w tej okolicy wypowiedzieć się jak to wygląda w tygodniu?

Zastanawiam sie też czy jest tu ktoś, kto zdecydował się na zakup mieszkania w tej inwestycji - jest jakiekolwiek pole do negocjacji czy "ściana"? :]


woy-s
Posty: 8
Rejestracja: 21 cze 2017, 15:53

Re: Inwestycja Myśliwska 66 Kraków - opinie i forum bloku

Postautor: woy-s » 03 wrz 2017, 11:38

Co do hałasu generalnie byłem parę razy w tygodniu w różnych godzinach i widziałem tylko 2 razy jakąś ciężarówkę. Na wschód od bloku prawdopodobnie coś się wybuduje bo jest działka. Ja skusilem się na stronę zachodnią, gdzie teoretycznie będzie ok. Chyba że urzędasy zmienią plan zagospodarowania przestrzennego.
Jest pole do negocjacji.

avika1986
Posty: 3
Rejestracja: 05 cze 2017, 8:59

Re: Inwestycja Myśliwska 66 Kraków - opinie i forum bloku

Postautor: avika1986 » 15 wrz 2017, 19:09

Czy ktoś się może orientuje czy już coś wiadomo nt czynszu oraz opłaty miesięcznej za miejsca parkingowe?


spn
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2017, 15:28

Re: Inwestycja Myśliwska 66 Kraków - opinie i forum bloku

Postautor: spn » 19 wrz 2017, 15:36

Co do zapachów: w sytuacji niesprzyjających wiatrów z płd-wsch i gorszego dnia garbarni - coś w to miejsce dojdzie. Im wyżej wybierzesz mieszkanie - tym mniej uciążliwe to będzie. Ale nie ma co tego porównywać z Bagry Park'iem. Także tą kwestią nie zawracaj sobie tak głowy. Na wyższych piętrach nie ma w ogóle tematu.

A co do cen. Jak wszędzie, będzie to zależeć od zarządcy.
Realnie kalkulowałbym ok 7-10zł/1m2 (przy 2 osobach) Przy załozeniu, że jest wliczony ryczałt za wodę i ścieki oraz wywóz śmieci. Im więcej osób w mieszkaniu, tym większe zużycie "mediów". A garaż 50-100zł/miejsce. To są wartości dla tej okolicy.

MariaMagdalena
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2017, 21:09

Przylisz mieszkańcy inwestycji Myśliwska 66 - poznajmy się na forum!

Postautor: MariaMagdalena » 18 lis 2017, 11:04

Dzień dobry,

czy ktoś z Państwa kupił, bądź planuje zakup mieszkania przy Myśliwskiej 66?
Jakieś uwagi, spostrzeżenia, wątpliwości?
Zapraszam do dyskusji,
pozdrawiam sąsiadka z 3-go piętra :-)

Master
Posty: 733
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Inwestycja Myśliwska 66 Kraków - opinie i forum bloku

Postautor: Master » 19 lis 2017, 18:57

Ja jestem ciekaw opinii o okolicy, jak na razie dominuje tam niska zabudowa, ale zauważyłem, że coraz więcej powstaje tam większych inwestycji. Jak myślicie, to będzie bardziej długoterminowy trend i wygląd okolicy będzie zmierzał właśnie w tą stronę?

Master
Posty: 733
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Skomunikowanie inwestycji Myśliwska 66 z resztą Krakowa - opinie

Postautor: Master » 19 lis 2017, 19:00

Jak myślicie, jak będzie z komunikacja publiczną i samochodową w okolicy ulicy Myśliwskiej i budowanego bloku pod numerem 66? Przybywa tam nowych inwestycji w okolicy i zastanawiam się czy układ komunikacyjny okaże się tam wystarczająco wydolny, żeby obsłużyć wszystkich nowych i dotychczasowych mieszkańców. Może się ktoś podzielić swoimi opiniami na ten temat? Przydałoby mi się więcej informacji na ten temat.

spn
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2017, 15:28

Re: Inwestycja Myśliwska 66 Kraków - opinie i forum bloku

Postautor: spn » 21 lis 2017, 8:50

Ja jestem ciekaw opinii o okolicy, jak na razie dominuje tam niska zabudowa, ale zauważyłem, że coraz więcej powstaje tam większych inwestycji. Jak myślicie, to będzie bardziej długoterminowy trend i wygląd okolicy będzie zmierzał właśnie w tą stronę?

Dominuje niska zabudowa, poniewaz jeszcze nie tak dawno nie mozna tam bylo budowac wiecej jak domki i bloki do 6 pieter. Obecnie MPZP przewiduje zabudowe do 36m wysokosci. Takze nie ma co liczyc, ze beda powstawac male, kameralne osiedla. Na pewno na poludnie od M66, Instal dobuduje kolejne bloki (11pieter). 4 z nich juz stoja. Pozostale 4 sa w trakcie budowy. Wszystkie na 11 pieter. Na wschod od M66 (hale) - to tez wczesniej czy pozniej ktos zabuduje i jest prawie pewne, ze budynki beda mialy 10-11 pieter.

Na zachod od M66 nie powinno juz powstac NIC. Jest tam przedszkole, park, szkola i domki. Patrzac na mape - nie ma tam miejsca (poza parkiem) na rozbudowe mieszkalna. A park ma byc w najblizszej przyszlosci rewitalizowany. Jesli nie bedzie jakiegos wala w magistracie - wschod pozostanie wolny od wysokiej zabudowy.

Jak myślicie, jak będzie z komunikacja publiczną i samochodową w okolicy ulicy Myśliwskiej i budowanego bloku pod numerem 66? Przybywa tam nowych inwestycji w okolicy i zastanawiam się czy układ komunikacyjny okaże się tam wystarczająco wydolny, żeby obsłużyć wszystkich nowych i dotychczasowych mieszkańców. Może się ktoś podzielić swoimi opiniami na ten temat? Przydałoby mi się więcej informacji na ten temat.

Komunikacja tramwajowo/autobusowa dziala poki co dobrze, raz lepiej, raz gorzej (jak ograniczaja np. liczbe linii dojezdzajacych do petli np. na wakacje). Nie bedzie to problemem jak magistrat dopasuje przepustowosc i odpowiednia ja zwiekszy. Jesli chodzi o samochody. Wyjezdzajac z M66 pozostaje tylko wyjazd w prawo do krzyzowki Saska/Przewoz/Mysliwska. W godzinach porannych dramat. Wyjazd zakorkowany juz od szkoly (20min stania), a bedzie tylko gorzej jak czegos nie zmienia. Ciezko jest sie "wbic" na tym skrzyzowaniu do ruchu. Natomiast wyjezdzajac z M66 i jadac w lewo mozna dojechac wg. przepisow tylko do wysokosci poczty. Kierujac sie dalej (w prawo) w strone petli mozna przejechac, ale jest to droga prywatna, z zakazem wjazdu, strzezona prawie non stop przez straz miejsca wlepiajaca mandaty. Patologia mieszkancow kilku blokow na Mysliwskiej, ktorzy na zlosc innym wprowadzili te ograniczenia i dzwonia non stop na straz/policje. A oni przyjezdzaja i stoja, bo to easy money. 250zl / 6pkt bodajze.

Pozytywnym akcentem jest to, ze ma byc poprowadzona nowa droga, rownolegla do ul. Szczecinskiej, mniej wiecej na wysokosci M66, wzdluz Budostalu - laczaca Mysliwska z Przewozem. Obecnie jest to droga wewnetrzna, ktora musza przebudowac i dostosowac do przepisow. Powinno to zdecydowanie ulatwic komunikacje. Pytalem pracownika Instalu (oni maja sie nia zajac), kiedy ta droga powstanie. Jak dobrze pojdzie to w 2018, najpozniej 2019. Ale - nie wiadomo czy bedzie ona ogolnodostepna, bo to tez bedzie teren prywatny. Ponoc nie i ponoc kazdy bedzie mogl z niej korzystac, a jak bedzie w rzeczywistosci - czas pokaze.


holy1324
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2018, 9:27

Re: Inwestycja Myśliwska 66 Kraków - opinie i forum bloku

Postautor: holy1324 » 05 sty 2018, 9:30

Cześć wszystkim!
Czy wie ktoś może jak postępy w budowie inwestycji Mysliwska 66? Może ktoś posiada jakieś zdjęcia? :)

ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Inwestycja Myśliwska 66 Kraków - opinie i forum bloku

Postautor: ragar » 05 sty 2018, 11:04

Też chętnie bym zobaczył, jak idzie budowa tego nowego bloku :) Może wrzuci też ktoś jakieś zdjęcia jego otoczenia, bo to także ciekawe, jak wygląda i jakie widoki z okien będą mieli przyszli mieszkańcy :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], nick707 i 37 gości