Turniejowa 59 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
slawo789
Posty: 15
Rejestracja: 27 cze 2023, 13:14

Re: Turniejowa 59 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: slawo789 » 28 cze 2023, 10:12

bartekrk pisze:
slawo789 pisze:Akurat mieszkam w okolicy i myślałem nad tą inwestycją, póki co jak dla mnie na minus:
- wysoka cena za m2 przy czym to są mieszkania o większych metrażach
- spory hałas od ulicy Witosa plus tramwaje
- ilość miejsc postojowych wokół budynku nie jest zbyt duża

1) biorąc pod uwagę alternatywy w podobnie skomunikowanej okolicy to gdzie jest taniej?
2) byłem tam kilka razy, tramwaju nie słychać w ogóle (może ze względu na sprawne/nowe szyny), od strony wcześniejszych etapów samochodów również
3) proszę wskazać jakikolwiek nowy blok, gdzie mamy więcej miejsc postojowych naziemnych (ogólnodostępnych) niż w tej inwestycji, ja nie znam, a znam praktycznie większość nowych inwestycji w Krakowie


Podedworze 9 chyba jest jednak tańsze, lokalizacja podobna, acz na pewno ciszej i spokojniej wokół. Co do miejsc postojowych zgoda.
Odnośnie hałasu, akurat byłem tam, przy otwartym okien szum samochodów słychać, tego sie nie uniknie jest to blisko drogi. Jest to oczywiście akceptowalne, ale są miejsca, gdzie na pewno jest ciszej.


realista
Posty: 215
Rejestracja: 24 sty 2022, 19:18

Re: Turniejowa 59 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: realista » 21 sie 2023, 18:47

widziałem, że wybudowali to i zagospodarowali teren wokoło

wie ktoś kiedy mają zamiar przenosić własność? czy może w związku z tym, że deweloper nie sprzedał mieszkań to będzie zwlekał z zawiązaniem wspólnoty, by kosztów nie generować tego co ma niesprzedane?
chociaż skoro to taki ekskluzywny dev to chyba nie będzie takich jaj robił z klientów?

patwoh
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2023, 8:42

Re: Turniejowa 59 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: patwoh » 22 sie 2023, 0:07

Z informacji które otrzymałem, przenoszenie własności ma się odbyć na przełomie sierpnia i września, jednak nie podano mi konkretnej daty.


Daisy38
Posty: 26
Rejestracja: 29 gru 2022, 17:28

Re: Turniejowa 59 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: Daisy38 » 27 sie 2023, 9:01

Co myślicie o kupnie mieszkania na ostatnim piętrze. Ma ktoś doświadczenie w tym temacie? Jakie jest ryzyko że zaleje, jak z temperaturami latem i zima. Proszę o opinie czy warto czy lepiej inne pietro wybrac

boromir13579
Posty: 51
Rejestracja: 05 sie 2023, 20:11

Re: Turniejowa 59 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: boromir13579 » 27 sie 2023, 11:35

Tam coś jeszcze zostało?
Kurcze myślałem o tym, bo lokalizacja fajna, ale blok wygląda paskudnie.
Obok pewnie też niedługo stanie wysoki blok i zasłoni wszystko na zachód

oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Turniejowa 59 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: oleo » 27 sie 2023, 22:01

Daisy38 pisze:Co myślicie o kupnie mieszkania na ostatnim piętrze. Ma ktoś doświadczenie w tym temacie? Jakie jest ryzyko że zaleje, jak z temperaturami latem i zima. Proszę o opinie czy warto czy lepiej inne pietro wybrac

Sprawa tego, jak się mieszka na ostatnim piętrze w bloku była już na forum omawiana. Dużo zależy od budynku i technologii jego wykonania, okolicy, sąsiedztwa, wystawy okien itp. Ale pewnie nieprzypadkowo, im wyższe piętro, tym droższe mieszkania zwykle :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bas Kra, raffi, tomekl007 i 36 gości