Fort Natura Kraków (Wybickiego 5) / deweloper Frax-Bud - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Kethael
Posty: 54
Rejestracja: 17 mar 2022, 18:08

Re: Fort Natura Kraków (Wybickiego 5) / deweloper Frax-Bud - opinie na forum

Postautor: Kethael » 02 maja 2024, 15:37

Bas Kra pisze:
Kethael pisze:
absentia.mint pisze:A to nie jest tak, że sprzedaż ostatniego budynku ruszy po prostu później...

Właśnie nie, bo napisali wprost "Ostatni budynek nie będzie w sprzedaży", ale nie chcieli rozwinąć dlaczego


Ponoć bedzie sprzedawany na końcu. Znajomy rozważal tu mieszkanie i dopytywal, blok 1 i 2 mają jedna wspołnotę i KW, blok 3 i 4 będą drugą wspolnotą i odrębna KW, i nie mozna miedzy nimi kupowac parkingu.
To nawet dobrze, bo po pierwsze blok wyschnie, po drugie ceny spadną, bo nadal z bloku 1+2 jest wolnych 7 mieszkan.
Widać, ze w tym etapie 1+2 są lepsze meiszkania, dużo >60 i 70 m2, więc niby drożsi klienci, a zostało dużo miejsc parkingowych. Czyli nie kupowali po 2 parkingów na droższe mieszkanie.
Blok 3 ma bardziej -przepraszam- 'plebejskie' metraże. Co bedzie w bloku 4 - moze ktos potrafi po oknach poznać?
Wszystkie balkony mają w realu dziury, wygląda jak reklama fabryki durszlaków. Na planie widac małe łazienki i 'wanna/brodzik/prysznic' wymiar ok 90x90.
A jakby ktoś chciał zbadać, jak czesto tam jezdzą pociągi, to podrzucam z Portalu Pasażera PKP, jest w 3 w nocy i można pospać, od 4 zacznie się ruch osobowy. Nie wiem gdzie znaleźć towarowe pociągi, a po torach jeszcze jezdzą same lokomotywy techniczne.
Rozklad na teraz z Łobzów do Głownego, a jeszcze drugie tyle jezdzi jednoczesnie w droga stronę, czyli do Łobzowa. Czyli ilosc pociągów jest zawsze podwojna.

pkp.jpg


Blok 4 ma ponoć mieć takie same układy jak blok 3.

Co mnie zastanawia, na dwóch balkonach bloku 4 wiszą już płachty "sprzedam mieszkanie" z innym numerem telefonu niż do dewelopera. Mam wrażenie, że faktycznie cały blok ktoś kupił inwestycyjnie.


Bas Kra
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2024, 14:54

Re: Fort Natura Kraków (Wybickiego 5) / deweloper Frax-Bud - opinie na forum

Postautor: Bas Kra » 03 maja 2024, 10:28

Kethael pisze:Blok 4 ma ponoć mieć takie same układy jak blok 3.
Co mnie zastanawia, na dwóch balkonach bloku 4 wiszą już płachty "sprzedam mieszkanie" z innym numerem telefonu niż do dewelopera. Mam wrażenie, że faktycznie cały blok ktoś kupił inwestycyjnie.


Nie moze mieć takich samych układów, bo jest równym prostokątem na planie i ma wiecej balkonów. Wyglada bardziej jak akademik z małymi podłużnymi mieszkaniami.

Kethael
Posty: 54
Rejestracja: 17 mar 2022, 18:08

Re: Fort Natura Kraków (Wybickiego 5) / deweloper Frax-Bud - opinie na forum

Postautor: Kethael » 03 maja 2024, 14:44

Bas Kra pisze:
Kethael pisze:Blok 4 ma ponoć mieć takie same układy jak blok 3.
Co mnie zastanawia, na dwóch balkonach bloku 4 wiszą już płachty "sprzedam mieszkanie" z innym numerem telefonu niż do dewelopera. Mam wrażenie, że faktycznie cały blok ktoś kupił inwestycyjnie.


Nie moze mieć takich samych układów, bo jest równym prostokątem na planie i ma wiecej balkonów. Wyglada bardziej jak akademik z małymi podłużnymi mieszkaniami.


Układy mogą się różnić faktycznie, ale jeśli chodzi o powierzchnię, to w biurze sprzedaży mi powiedzieli (jeszcze w zeszłym roku), że nie będzie nic powyżej 60m2



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 38 gości