Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Scream2
Posty: 71
Rejestracja: 30 wrz 2021, 11:21

Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Scream2 » 09 sty 2022, 18:51

Cześć,

udało mi się dotrzeć do informacji odnośnie pradnika białego. Przy ulicy Pachońskiego powstaną nowe bloki od Hreit S.A.

Informacje o inwestycji znajdują się tutaj:
pachonskiegosky.pl

Znacie coś więcej na temat tego inwestora itp.? Nie mogę znaleźć nic w sieci, coś tam o Rumii i ich problemach z odbiorem mieszkań widziałem.


AdamKownacik
Posty: 153
Rejestracja: 14 kwie 2021, 19:51

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: AdamKownacik » 09 sty 2022, 21:30

Ceny od 12k albo pewnie i więcej?

Venya97
Posty: 116
Rejestracja: 03 lis 2021, 16:33

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Venya97 » 09 sty 2022, 21:36

AdamKownacik pisze:Ceny od 12k albo pewnie i więcej?

A te 72 m2?


Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Master » 09 sty 2022, 23:27

Venya97 pisze:
AdamKownacik pisze:Ceny od 12k albo pewnie i więcej?

A te 72 m2?

Ale @AdamKownacik, podajesz tu jakąś konkretną informację, czy to gdybanie oparte o Twoje widzimisię?

Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Master » 09 sty 2022, 23:30

Swoją drogą zdaje się, że inwestycja powstaje tuż przy linii kolejowej, która przebiega w tej okolicy. Orientujecie się jak dużo pociągów tam jeździ w ciągu doby i czy to może być uciążliwe dla przyszłych mieszkańców, czy to raczej sprawa którą można pominąć?

Scream2
Posty: 71
Rejestracja: 30 wrz 2021, 11:21

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Scream2 » 10 sty 2022, 8:04

Ceny w tej inwestycji to około 9,5-13 tys zł. Martwi mnie tylko, ze ten inwestor ma rozpoczęte wszędzie budowy, które nie są ukończone. Dotarłem do różnych informacji, gdzie wszędzie są opóźnienia w odbiorach o ponad 1 rok… brak zgód na użytkowanie.

gdansk.tvp.pl/57769265/odc-03012022

Osiedle Formeli 17 i Wiejska 13 w Rumi.

nanu
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2020, 14:11

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: nanu » 10 sty 2022, 9:57

Master pisze:Swoją drogą zdaje się, że inwestycja powstaje tuż przy linii kolejowej, która przebiega w tej okolicy. Orientujecie się jak dużo pociągów tam jeździ w ciągu doby i czy to może być uciążliwe dla przyszłych mieszkańców, czy to raczej sprawa którą można pominąć?


Ja mieszkam blisko tych torów i niedlugo przeprowadzę się jeszcze bliżej.
Tam jeżdżą tylko pociągi towarowe. Jak często? Nigdy nie liczylam ale zdecydowanie częściej latają samoloty nad głowami w tym miejscu ;)

span
Posty: 32
Rejestracja: 25 lis 2021, 17:37

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: span » 10 sty 2022, 11:12

Potwierdzam, same tory nie są kłopotem ale samoloty to niesamowita bolączka tej dzielnicy (a dokładniej tego miejsca bo te samoloty latają idealnie nad tym rejonem ;) )


nanu
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2020, 14:11

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: nanu » 10 sty 2022, 11:37

span pisze:Potwierdzam, same tory nie są kłopotem ale samoloty to niesamowita bolączka tej dzielnicy (a dokładniej tego miejsca bo te samoloty latają idealnie nad tym rejonem ;) )


Eee tam. Kwestia przyzwyczajenia. Dla mnie samoloty są tak samo uciążliwe jak samochody jeżdżące Pachońskiego. No są. Słychać je. Czasami któryś przejedzie/przeleci z wielkim warkotem silnika aż uszy bolą ale to raz na jakiś czas i potrwa sekundy. Ale żeby to sprawiło, że żałuję mieszkania tu - nie. Ale może ja mam po prostu inny próg "uciążliwości dźwięków", bo całe życie mieszkam w mieście. Chociaż mój mąż wychował się na wsi gdzie siłą rzeczy był całkiem inny poziom intensywności tego typu dźwięków i jemu tak samo samoloty, samochody i pociągi nie przeszkadzą.

Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Master » 10 sty 2022, 13:05

Scream2 pisze:Osiedle Formeli 17 i Wiejska 13 w Rumi.

Ale przy tych inwestycjach widziałem nazwę North Stat, więc to na pewno ta sama firma?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 35 gości