Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
CyfrowyNomad
Posty: 17
Rejestracja: 13 sty 2024, 15:59

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: CyfrowyNomad » 09 kwie 2024, 21:29

Drodzy forumowicze,

Nawet jak ktoś ma kupione niewybudowane mieszkanie za gotówkę to nie może spać spokojnie. Skoro HREIT notuje gigantyczne opóźnienia, to czas nie działa na jego korzyść - za kilka lat ta sama budowa będzie droższa. Matematyki sie nie oszuka.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2024, 12:19 przez CyfrowyNomad, łącznie zmieniany 1 raz.


Bas Kra
Posty: 41
Rejestracja: 03 kwie 2024, 14:54

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Bas Kra » 09 kwie 2024, 21:43

Śledztwo jest prowadzone od maja 2023 i sprawa jest nagłaśniana w całej Polsce, mimo to ludzie nadal kupują. "Deweloper pod lupą prokuratury. Inwestorzy HRE zostali oszukani?"

Tuzinek
Posty: 105
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Tuzinek » 09 kwie 2024, 23:19

Scream2 pisze:
Bas Kra pisze:
CyfrowyNomad pisze:


A niby w jaki sposób wpłynie na sprzedaż, czyli kolokwialnie odstraszy od kupowania, SKORO
tutaj w tym wątku już w pierwszym poscie tego wątku, w dacie dacie 09 sty 2022, 18:51 ktoś napisał dwa lata temu, ze są problemy z deweloperem, a potem dzien pozniej uscislił,że budowy są nieoddawane w terminie i brak pozwoleń? I potem przez dwa lata non stop tutaj byly ostrzeżenia, ale ludzi nie powstrzymało?
Że deweloper miał przecudną stronę www z bajkowymi opisami i dziesiątkami wspaniałych budów, nawet Bill Gates mógłby nie dać rady, a ludzie w to wierzyli? Że wg mnie teraz coś podobnego trwa u nas w innym miejscu i ja widze red flags?

Niektórzy świadomie kupują za gotówkę :) środki mają ulokowane - znam takie osoby osobiście - kupują i sobie spokojnie czekają aż budowa się zakończy - dla nich czas nie ma znaczenia, ważne że pieniądze zainwestowane. Kiedyś budowę dokończy inny deweloper, albo i ten, który jest obecnie.



Hahah co za brednie. Już widzę tych amatorów inwestowania którzy świadomie kupują u dewelopera który w ciągu najbliższych pięciu sześciu lub więcej lat może nie oddać im mieszkania. Pomijając fakt że jest ryzyko że nie odda im tego w ogóle… Z całą pewnością osoby mające po pół miliona w gotówce „inwestują” w ten sposób :D Jak już to popłynęli razem z innymi kupującymi i teraz głupio się przyznać że nie wybrało sie innego dewelopera

Tak jak pisze @Bas Kra ludzie są naiwni skoro nadal w tym wątku pojawiają się ciołki które pytają czy kupować od tego dewelopera…


Bas Kra
Posty: 41
Rejestracja: 03 kwie 2024, 14:54

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Bas Kra » 10 kwie 2024, 0:18

Akurat ten kolega ząłożył własnie ten wątek i sprawdził wiarygodnosc tegoż inwestora, co można prześledzić histroycznie od 1 posta, więc pewnie mial na myśli kupienie czegos u porzadnej firmy.

hadwao
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2024, 19:55

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: hadwao » 10 kwie 2024, 20:37

beznazwy12 pisze:Ja byłem z tydzień temu i postępy widać gołym okiem - z tego co wiem stan 0 ma być wkrótce ukończony. Nie wiem, o co chodzi z tymi postami odnośnie 2-3 pracowników, ja doliczyłem się kilkunastu.


widać pracownicy biura sprzedaży włączyli się w dyskusje. Współczuje osobom które kupiły mieszkania w tej inwestycji, natomiast dziwi mnie, że ktoś się zdecydował podpisać z nimi umowe mimo tylu ostrzeżeń na forum albo ogólnie w informacji w internecie odnośnie tego dewelopera.

bartekrk
Posty: 134
Rejestracja: 23 gru 2021, 12:11

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: bartekrk » 10 kwie 2024, 20:46

Czytając ten watek, dobrze że się swego czasu nie nadziałem na zakup u tych naciągaczy.

Nie polecam
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2024, 22:41

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Nie polecam » 10 kwie 2024, 22:48

Zakup nieruchomości od HREIT jest ryzykowny. Za rażące opóźnienia płacą nabywcy:
• Pachońskiego Sky - Kraków,
• Warszawska Sky - Nowy Dwór Mazowiecka,
• Green City – Wrocław-Bieńkowice (link poniżej),
• Tuwima Gardens - Łódź,
• Formeli 17 - Rumia,
• Resovia Sky – Rzeszów,
• i inne
Na stronach inwestycji nie podano terminu oddania, ponadto stosuje nieetyczne praktyki polegające na wprowadzaniu nabywców w błąd (nierealistyczny harmonogram budowy).

f3900
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2024, 10:11

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: f3900 » 11 kwie 2024, 10:41

Obrazek

Parę dni temu ostatni ludzie którzy cokolwiek tam robili, zabrali swoje kontenery i nikogo tam nie ma. Tylko czekam aż zabiorą te żurawie.


Krzysiek1111
Posty: 14
Rejestracja: 23 mar 2023, 16:35

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Krzysiek1111 » 21 kwie 2024, 8:51

Czy mogę prosić o zdjęcie przestrzeni nieco wyżej na kadrem? Tak, bym mógł zobaczyć interesujące mnie mieszkanie na ostatnim piętrze, które już dawno miało być gotowe wg obietnic biura sprzedaży obietnic (wróć, biura sprzedaży mieszkań).

Nie polecam
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2024, 22:41

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Nie polecam » 21 kwie 2024, 21:44

Odsyłam do forum o deweloperze HREIT bogatym w informacje o sposobie w jaki działa. Zachęcam do rzeczowego dzielenia się swoimi doświadczeniami i zdjęciami z budowy na poniżej linkowanym forum, na LinkedIn i na Face book.

viewtopic.php?t=14060&p=96958#p96958

Zachęcam do komentowania firmy EQ Real Estate (której całość udziałów posiada HREIT) w Google, która jest odpowiedzialna za finansowanie dewelopera HREIT i nasze problemy.

g.co/kgs/PzHctZy
Załączniki
opinia w google.JPG
opinia w google.JPG (68.07 KiB) Przejrzano 562 razy



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 46 gości